Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość yuajuy

Co robi Edyta Bartosiewicz albo K.Stankiewicz?

Polecane posty

Gość wycinek z gazety
fakt zapomniąłam, ze jest kawałek o szmacie i nie jadłes ciepłego obiadu nr jeden za tekst dla dody

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qrwa taki maz jak majdan to
skarb!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kij wam w oko
fakt ten tekst jej nie wyszedł, poprzednie np ballady czy znak pokoju lepsze były, no ale muzyka skoczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kij wam w oko
majdan na zasiłku dla bzrobotnych ale zawsze mąż:) a nie stara panna;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skoczna muzyka to jest w
kujawiaku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wycinek z gazety
moze i nie liżnie wisi mi to kto:) za to doda jest cała wylizana przez wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oojijjojj ten teks jej nie
wyszedl???????? a ja myslalem, ze wszyscy sikacie po nogach ze szczescia jak leci :P ooo qrwaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wycinek z gazety
w kujawiaku są skoczne np. chołupce majdan za męża hmmm jednak nie podziekuje potrzymuje: stary łysy bez pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość solid security
peszkowa mogla konczyc szkoly tak samo jak cala masa dzieci aktorow, adwokatow itp obciazonych genetycznie co nie znaczy ze sa dobrzy w tym co robia a owszem teatr mi obcy no i ona mnie do niego nie przekona tak samo jak doda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przez takie glupie polemiki pokazujecie tylko jacy jestescie plytcy...wg was kazdy argument jest db zeby tylko wyjsc na swoje i obsmarowac kogos kto ma inne zdanie...to jasne ze nie mozna porownywac dody do marii peszek czy bartosiewicz bo to zupelnie odmienne typy charakteru i muzyki ale wyklocanie sie kto jest lepszy to zwykla glupota..kazdy slucha tego co lubi a nad gustami sie nie dyskutuje...jedno mnie wkurzylo....ktos z forumowiczow powiedzial ze muzyke marii peszek doceni warszawka...a nie jakies zadupie...-zeby cos takiego powiedziec to naprawde trzeba miec za przeproszeniem nasrane w glowie...ale wyznajac zasade ze byle kto nas nie obrazi (choc wcale nie mieszkam na zadupiu a nie trawie muzyki marii peszek...)nie powinno sie przejmowac takimi ,skromnymi,,tekstami...nie podoba wam sie doda??ok macie prawo do tego...nie sluchajcie jej itd..ale nie obrazajcie kogos kto lubi jej muzyke i na odwrot...takie licytowanie sie kto lepiej spiewa jest kompletnie bez sensu biorac pod uwage ze porownujcie dwa rozne style muzyczne i rozne osobowosci...troche wiecej tolerancji bo jak sie czyta wasze posty to ma sie wrazenie ze niektorzy z was zachowauja sie jak dzieci w przedszkolu aby tylko wyjsc na swoje i dopiec drugiej stronie.....zwykly infantylizm kieruje wiekszoscia forumowiczow...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kij wam w oko
ale mąż;) i nikt nie nazwie jej stara panna tak jak peszkównę:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wycinek z gazety
to juz lepiej byc starą pannną (ale teraz nie ma straych paniem tylko single):) niz za męża miec majda stary łysy aha i z odzysku i bez pracy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kij wam w oko
bo tu są same dzieci na wakacjach:)mama nie dała im na kolonie bo z kolonii sie przyjedzie w ciązy bądz w trumnie. peszek peszy wszystkich :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kij wam w oko
single? :D stare panny a nie tam single:))))))))hahaahaahnie ma co się oszukiwac stara panna i kwita.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kij wam w oko
doda wylizana i majdan oblizany więc się nawzajem dolicują a peszka nikt niechce powąchac nawet:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wycinek z gazety
eee zaraz stara:) moze nie ma jeszcze 40-tki i zaraz stara:) A doda ma silikony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wycinek z gazety
a majdan jest łysy zaczes a doda ma plastikowe cycki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo na koncertach Peszek
w wawce w Fabryce Trzciny itp m-cach jest zawsze full ludzi spragnionych muzyki w najlepszym formacie sorry, ale festiwale sopockie i opolskie dawno juz przez krytykow muzycznych zostaly okrzykniete festiwalem kiczu :o nie wroci juz era Ireny Santor, gdy polowa spol podnieca sie dodą....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do jednego wora wrzucic mozna
dode kombii ich troje verbe papa dance kalwi&remi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wycinek z gazety
no nie wiem ich troje z takim dziadostwem razem:) toż to szok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 30stka mała
kombii jest super, doda jakaby nie była jest na czasie a peszek uspiona:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ooo qrwa........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zgadzam sie ze sopot czy
opole to straszny kicz. tylko zauwazcie, ze tam wiekszosc ludzi, szczegolnie w sopocie, to tez warszawka. w calej polsce znajdziesz fanow dody i marii peszek. a takie wydarzenia w fabryce trzciny np. tez zgromadzaja zarowno fanow danej muzyki, jak i tych, ktorzy ida, bo wypada kreowac sie na elite. jak slysze teksty, ze ludzie w warszawce sa inteligentami znajacymi sie na kulturze, a na prowincji (czyt. cala reszta kraju, bo liczy sie tylko wawka) to tylko plebs mozna znalezc, to w ogole nie chce mi sie tego komentowac. kazdy, kto ma rzeczywiscie troche kultury i potrafi myslec sam chyba to oceni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stara__panna
To że coś jest na czasie, nie zawsze oznacza że to coś jest dobre. Cóż zrobić, kiedy gusta muzyczne kształtują ww festiwale i radio RMF/Zet narzucając jedynie słuszny sposób myślenia muzycznego. Byłam kiedyś na koncercie Dody. Z własnej i nieprzymuszonej woli. Ale tylko dlatego, że mam znajomego w jej ekipie. Niezły ubaw miałam, powiem szczerze. Szkoda, że doda nie wykorzystuje na koncertach swojego głosu, który niewątpliwie ma niezły. Równei dobrze mogłabym powiedzieć, że byłam na wystepie zespołu "Laptop". Co do ostatniego sopotu - przecież to było STRASZNEEEE! Sami muzycy z zespołu się tego wstydzili, no ale Doda wymysliła tak musi być... BTW - czy to jakiś wstyd być "starą panną"......???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wycinek z gazety
nie ma strych panien sa SINGLE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stara__panna
a wracając do TEMATU - strasznie żałuję, że obie panie jakoś zniknęły... Faktycznie, Kasia wyglądała dosyć kiepsko ostatnio w Sopocie na koncercie dla Variusów. Ostatnia jej płyta nie sprzedałą się dobrze z prostego powodu - nie była nagrana pod publiczkę, tylko z miłości do muzyki. Nie jest to muzyka popularna i w zasadzie z założenia nie ma docierać do szerokiej publiczności. Edyta...nie mogę czytać tego, co niektórzy tu wypisują.... Dla mnei jest ARTYSTKĄ i nic tego nie zmieni. Aaa...i dla mnie nie liczy się to, jak laska na scenei wygląda. Mam to za przeproszeniem gdzies. Dla mnei ważneijsza jest muzyka. A "muzyka" ww Dody, to nie jest coś, co włączam sobie w domu, czego słucham z ciekawością i przejęciem. To nie jest coś, w co się wsłuchuję - tlyko coś, co sobie gdzieś tam w tle czasem leci, dobre przy sprzątaniu :P Taka muzyczna papka, w której NIC, poza "skocznym" rytmem nie przyciąga uwagi. Aaa...Marii Peszek akurat też nei lubię :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 30stka mała
a tam sigle, stre pany i juz , single to tak niby dla przykrywki:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stara__panna
Wycinek: a nich by nawet były stare panny... Czy to k...wstyd nie mieć męża.......??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 30stka mała
no tak wstyd:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wycinek z gazety
eee tam od razu wstyd ale kicha osobista

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×