Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość botox effect

Czy któraś wstrzyknęła sobie botox???

Polecane posty

Gość Pulce
do Piegusek -wstrzyknelas botox nad warge? Podobno niektorzy robia taki zabieg ale moja dermatolog mowila mi , ze czesto po nim sa problemy z jedzeniem czy piciem...lepiej jest zastosowac wypelniacz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pieguse_
Tak niestety nad górą warge nie moge zagwizdać i denerwuje mnie jedzenie orzechów .najgorsze są te siniaki na powiekach a to juz tydzien .Czy po wypłniaczu też sa takie objawy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewapr0asd
czy któraś z Was robiła zabiegi u dra Kuczyńskiego w Poznaniu?, bo własnie tam sie wybieram na botox i może coś w okolice ust. Chciałabym mieć pewność, ze będzie ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maniachrupka
Witam wszystkich, dziś wstrzyknelam botox w czolo:) CZuje sie juzok ale pierwsze 2 godz po zabiegu strasznie sie stresowalam. POLCEAM WSZYSTKIM, jak ktos szuka w 3miescie dobrego chirurga plastycznego, to mam cudotworczynie :)))) i niedrogo 600PLN

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GIGIgirl
Mam 31lat i male zmarszczki mimiczne pod oczami, jeszcze pol roku temu ich nie bylo i nikt nie dawal mi wiecej niz 24lata a teraz juz widze u sibie ta okropna 30tke..nie moge sie z nia pogodzic wrr..!Dziewczyny czy ktoras z Was moze mi podac adres gabinetu, nazwisko lekarza 'cudotworcy' w Krakowie?? bardzo bardzo dziekuje :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Piegusek
ale po co wstrzykiwalas botoks nad wargą?? w dolne partie twarzy stosuje się wypełniacze,czy sprawdziłaś wczesniej lakarza,zanim się zdecydowałaś na wstrzykiwanie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Piegusek_
No własnie nie sprawdzałam:(i najgorsze sa po tygodniu siniaki w okolicach oczu wygladam jak po walce bokserskiej,jak szybko jem to tragedia jak dlugo tak będzie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pulce
Do Piegusek_ , siniaki znikna, niestety to nie do konca wina lekarza, uklad naczynek jest sprawa indywidualna, sa male i latwo w jakies trafic a wtedy jest siniak...po tygodniu powiiny sie wchlonac nawet te bardziej widoczne...u mnie byly widoczne a po tygodniu nagle zniknely :) Co do botoxu w dolnej czesci twarzy to nie najlepszy pomysl, lepszy jest wypelniacz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Piegusek_
Dzieki Pulce za odpowiedz byłam juz bardzo zdołowana:( czy terz mogę zastosować wypełniacz i jaki radzicie jest najlepszy do dolnej części twarzy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piegusek,mnie się wydaje,że siniaku po tygodniu,to trochę długo, chociaż może 'taka twoja uroda'-jak się mówi,w kazdym razie siniaki kiedyś tak,czy siak się zagoją ja myślę,że powinnaś znalezc jakiegoś sprawdzonego lekarza-to znaczy posiadającego odpowiednie kwalifikacje i doświadczenie (oczywiscie jeszcze lepiej by było,jakbyś znalazła kogoś,kto jest zadowolony z jego usług) botoks nad wargą,częsciowo sparaliżował Ci mięsnie i będzie Ci trudno poki nie zostanie wchłonięty przez organizm (pewnie ze dwa,trzy miesiące co najmniej) a co dalej zrobić z twarzą,to najlepiej poradz się lekarza,nie mogę uwierzyć,że masz botoks w okolicach ust.... mnie na przykład lekarka powiedziała,że mogłaby mi dostrzyknąć koło nosa,ale wtedy nos by się trochę rozszerzył,więc nie chciałam lekarz,który zna się na układzie mięsni twarzowych,zobaczy co masz zrobione tym botoksem i będzie wiedział,jaki efekt wywoła wypełniacz,chociaż z drugiej strony-wypełniacze tylko 'usuwają' zmarszczki,więc nie powinny kolidować z tym,co już sobie zrobiłaś botoksem,ale i tak sądzę,że najlepiej poradzic się lekarza,tylko nie tego,co Ci botoks robił!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GiGigirl
Dziewczyny plizzz podajcie mi namiary na super-lekarza w Krakowie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GIGIgirl
Dzieki ale to w..Opolu :-( dla mnie troche za daleko ..moze jednak ktos zna cudotworce z Krakowa..?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A ja robiłam
Policz ile zapłacisz w Krakowie i zadzwoń do Opola. Jedzie się 2 godziny z Krakowa a zabieg trwa do godziny :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GIGIgirl
Umowilam sie na zabieg botoxu na przyszla srode (hura) u dr Budzic w Krakowie (czytalam ze to dobra specjalistka..hm to sie okaze) oczywiscie dam znac jak bede juz po :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agusia000
polecam Botox w Krakowie - DERMIQUE szczegoly www.dermique.pl Rewelacyjna PANI DOKTOR KOSMETOLOGI ALE CENY DOSC WYSOKIE - obsluga na wysokim poziomie Czesc dziewczyny - w grudniu robilam BOTOX na czole wokol oczu i pod oczami Moja wizyta trwala okolo 45 minut najpierw oczywiscie teoria przegladanie w lusterku uzgadnianie szczegulow ktore miesnie chce zablokowac.!!!???Najlepiej isc bez makijazu. Na czole pani Dr polecila zeby wygladalo naturalnie zablokowac tylko srodkowe miesnie a boczne pozostawic ruchome-efekt ten sam a czolo wyglada NATURALNIE czyli mozna nim troche poruszac . pod oczami zastosowala miejscowe znieczulenie ze wzgledow bezpieczenstwa zeby sie w czasie oszczykiwania nie poruszyc i przez przypadek nie zablokowac tego co nie potrzeba -stad pozniej efekty uboczne moga sie pojawic!!!Efekt zaczal sie pojawiac po 5-8 dniach a calkowity po 2 tygodniach .Efekt zmarszczki zniknely a miesnie odpoczywaja!!!!!!!!!!!! Po zabiegu nie mialam zadnych skutkow ubocznych a wiec nic widocznego po zabiegu na twarzy nie mialam . ZABIEG NIE JEST BOLESNY ALE TEZ NIE JEST PRZYJEMNY !!! Efekt trzyma sie nadal idealnie -ogolnie powienien sie trzymac okolo 4-6 Miesiecy . DZIWIA MNIE OPINIE ZE KOMUS SIE TRZYMAL MIESIAC CZY DWA TO SMIESZNE !!!!!! i z pewnoscia nie byl to BOTOX .Nie patrzcie na CENY tylko na KOMPETENCJE.Pamietajcie ze najlepiej takie zabiegi wykonywac w renomowanych Salonach i ze powinien go wykonywac lekarz a nie kosmetyczka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EWITA1000
AGUSIA 000 ja idę na BOTOX NA początku marca mam trochę mieszane uczucia co do wstrzyknięcia BOTOXU w okolicach oczu na czoło się nie boję ale obawiam się siniaków wokół oczu,chociaż jeśli lekarz jest fachowcem dobrym ,to nie powinno być problemu,a gabinet wybierałam długo i myślę że dobrze wybrałam.Cenowo też nie przesadzają.No i po samym zabiegu przez 5 godzin nie można się schylać,dżwigać ciężkich rzeczy,najlepiej siedzieć i oglądać telewizję.Ty też takie miałaś zalecenia?Powiedz,czy widać było nakłucia u ciebie albo zaczerwienienia ,siniaki i ogólnie jak się z tym teraz czujesz ,czy nie przeszkadza ci ta blokada mięśni,nie czujesz sie nienaturalnie?POZDRAWIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EWITA1000
AGUSIA,czy ty wstrzykiwałaś BOTOX na kurze łapki i pod oczy?Pytam ,poniewaz INKA35 na str.27 pisze że pod oczy nie wstrzykuje się BOTOXU tylko RESTYLANE.Już zgłupiałam od tych niejasności,co gdzie wstrzykiwać.DZIEWCZYNY NAPISZCIE CZY BOTOX POD OCZY TO DOBRE POSUNIECIE CZY RACZEJ RESTYLANE!!!!!I CO TO JEST TO RESTYLANE?! POZDRAWIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agusia000
To znowu ja ...po botoxie nie wolno sie schylac i wykonywac gwaltownych ruchow zeby botox sie nie przemiescil przez przypadek gdzie nie potrzeba co mogloby spowodowac efekty uboczne.U mnie zmarszczki na czole zostaly zlikwidowane -zablokowane zostaly tylko srodkowe miesnie czola ,luki brwiowe sa ruchome czolo tez jest przez to ruchome i wyglada naturalnie .nikt nie wie ze mam botox.mimika czola pozostala -ale nie ma zmarszczek !!i nie marszczy sie jak kiedys.Pod oczymi zniknely zmarszczki -FAKT ZE BYLY NIEWIELKIE i kurze lapki .Nie mialam zadnych efektow ubocznych -zadnych siniakow,opuchlizny...itp .Co do glebszych zmarszczek to pani Dr polecila mi tez wypelniacze na SURGIDERM oparty na kwasie hialuronowym -typowe dla mlodych osob ze zmarszczkami mimicznymi -sa drozsze ale dzialaja dluzej niz botox okolo 10-12 misiecy i nie powoduja efektow ubocznych typu opuchlizna siniaki.Opuchlizna i siniaki tez zaleza od roszaju naszzej skory jeden ma bardzo delikatna skory inny nie to jest indywiadualne !!Restylane jest raczej dla koniet starszych dobrze po 40 z typowymi juz zmarszczkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agusia000
Aha zapomnialam dodac ze nie wolno sie opalac prze 2 tygodnie i chodzic do solarium i sauny -takie sa ZALECENIA - do ktorych ja sie nie zastosowalam ....bo po juz po dniach lezalam na plazy na Kubie i sie opalalam EFEKTOW UBOCZNYCH NIE BYLO PO TYM. PRZED BOTOXEM MOZNA WYKONAC NA TWARZ NP ZABIEG UPIEKSZAJACY ;OCZYSZCZAJACY ;aczkolwiek lepiej to zrobic przynajmniej dzien wczesniej.Ja mialam najpierw zabieg kawitacji czyli oczyszczania i po tym nawilzanie twarzy ,nastapnie musialam odczekac okolo 30 minut przed botoxem. PO BOTOXIE NIE WOLNO WYKONYWAC ZADNYCH ZABIEGOW NA TWARZ PRZE 2 Tygodnie .Po 2 Tygodniach w razie potrzeby jest kontrola .ja nie bylam na kontroli bo bylam bardzo zadowolona z efektu czyli NIC DODAC -NIC UJAC !!! Ogolnie rzecz biorac wygrzewanie tzn wysoka temperatura skraca podobno dzialanie botoxu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inka35
Restylane i surgiderm to preparaty kwasu hialuronowego, naturalne składniki naszego ciała. Wchłaniają się po 10 miesiącach, nie zostawiając śladu. Na różne okolice używa się róznych modyfikacji praparatu, bo każdy praparat jest produkowany pod postacią "lip", "touch" itd. Stałe preparaty, które nie znikają zupełnie to np. Aquamid, bardziej preferowany u starszych osób. Głębokość zmarszczek decyduje, czy wygładzą się po botoksie. Najpierw wstrzykuje się botoks na kurze łapki ( a to nie jest pod oko )i czeka dwa tygodnie . Jeżeli zmarszczki po okiem są głębokie, to niestety wymagają uzupełnienia preparatem kwasu hialuronowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maniachrupka
Kurcze, POMOCy, od wtorku mam Botox w czole, i NIESTETY OD SRODY STRASZNIE BOLA MNIE OCZY I GLOWA:((((( CO ROBIC???, lekarz mowi ze to nie od Botoxu, najgorsze sa oczy, które bola tak bardzo ze nie moge funkcjonowac normalnie:( minelo 7 dni, zmarszki zniknely jak za dotknieciem czarodziejskiej rozczki, ale moje samopoczucie psychiczne pozostawia WILE DO ŻYCZENIA...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Piegusek_
Po 2 tyg od botoxu zsinienia zniknely czoło wyglada swietnie ,zmarszczki koło oczu wygładzily się.Warga górna jest ciutke wieksza.Muszę uważać na jedzenie .Nie można szybko jeść i pić.Troche boję sie wypełniaczy tzn.bólu bo botox to lekkie ukłucia.Może ktoś robił wypełniacze i jakie wrażenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GiGigirl
Do AgusiaOOO - z nieba mi spadlas(!) ja nie wiem czy dobrze wybralam ale teraz sie zastanawiam czy nie sprawdzic tej dermiki skoro jestes zadowolona (mozesz mi napisac ile zaplacilas za zabieg?) jedyne zastrzezenia ktore pojawily sie u mnie po telefonie do gabinetu pani dr Budzic to jej niezbyt kompetentna sekretarka - nie udziela zadnych porad, jest nieprzyjemna, ignoruje rozmowce (zapytalam czy z 10:30 moglabym przesunac chociazby na 11 ale pani po drugiej stronie lacza wogole nie zareagowala (??) jednym slowem - licze na to ze p.dr jest zupelnie inna osoba bo jesli nie to czeka mnie niezbyt przyjemna wizyta ;-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GiGigirl
Dziewczyny ja mam jeszcze kilka dni zeby zdecydowac - poprzez ten natlok informacji wszystko mi sie miesza - czolo u mnie odpada bo nic na nim nie (ani jednej zmarszczki poprzecznej bo wogole takiej mimiki czolowej nie posiadam:) lwai zmarszczka ledwie widoczna wiec nie wiem czy jest sens ladowac w nia botox. Generalnie wszystko jest Ok za wyjatkiem cieniutkich linii pod oczami no wlasnie - ONE SA POD OCZAMI, kurze lapki - te od mimiki smiechu sa takie sobie widoczne - tylko podczas marszczenia sie oczywiscie;) ale co ja mam w takim razie zrobic z liniami pod oczami? SURGIDERM? dziewczyny prosze oswieccie mnie zanim wybiore sie i jakis niekompetentny lekarz zdecyduje za mnie :-( DO Agusia000 - mozesz prosze podac mi nazwisko tej doktorki z dermiki ktora wykonywala Ci zabieg? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inka35
Do GiGigirl Ostrzyknij kurze łapki tylko, może te pod oczami się wygładzą jeśli nie są zbyt głębokie. Po ostrzyknięciu kurzych łapek będziesz musiała poczekać ze dwa tygodnie i wtedy zdecydujesz. Zresztą lekarz, który bedzie wykonywał zabieg doradzi Ci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agamaj34
Halo Halo, dziewczęta....a powiedzcie mi moje drogie moze ktoś zna jakiś gabinet kosmetyczny sprawdzony, cena hm.... chyba dam radę Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agamaj34
W warszawie zapomniałam dodać.....:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agamaj34
W Warszawie zapomniała dodać :)):):):):

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×