Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość botox effect

Czy któraś wstrzyknęła sobie botox???

Polecane posty

witam, z dużym zainteresowaniem przeczytałam wypowiedź Inki35. Mam umówioną wizytę na botoks w ten piątek właśnie w Studio Light. Czoło i lwie. To będzie mój pierwszy zabieg mam 32 za chwilę 33 lata i żywą mimikę czoła. Studio light znam bardzo dobrze bo od kilku miesięcy robię tam zabiegi laserowego usuwania włosków na nogach i bikini. Jeśli chodzi o te zabiegi to jestem mega zadowolona bardzo profesjonalnie, rzetelnie i co jeszcze ważne taniej i skutecznie niż w innych miejscach. Zanim się zdecydowałam przeczytałam chyba cały internet. Trafiłam do nich w zeszłą wiosnę z zamiarem usunięcia włosków laserem to mnie wypędzili ż informacją że po pierwsze nie wolno się opalać a po drugie trzeba zrobić pod rząd co najmniej 3 zabiegi żeby było skutecznie a ja przed altem już bym nie zdążyła więc odesłali mnie z kwitkiem. I to mnie najbardziej przekonało. Mogli mi zrobić zabieg lub dwa skasować na pieniądze a efektu bym nie miała na dodatek groziłyby mi poparzenia. Dlatego pozostaje mi mieć nadzieję że jeśli chodzi o botoks są równie profesjonalni@@@ pozdrawiam!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lisia
Do zmartwiona40 Myślę,że będziesz zadowolona tylko u Ciebie może zmiany zachodzić będą wolniej niż u mnie ale naprawdę tak myślę,nie pocieszam Cię.Przeczekaj dwa tygodnie,będą na pewno efekty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do szeptuchy
witam Szeptucha, pisałas, ze efekt jest po ...ilu dniach ? trzech -czterech? to mój drugi dzien, pełny, po lwiej ....cos z tego bedzie ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dt
zmartwiona , napisz czy jest lepiej , bardzo mnie to interesuje....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulsy
Dziewczyny ! Rekami i nogami podpisuje sie pod wszystkimi negatywnymi opiniami na temat Botox Express. Rowniez zostalam oszukana i zle potraktowana przez ta nieszczesna ignorantke E. Kovalik. Mialam wstrzykiwany "botox" w okolicach oczu. tzw. kurze lapki. Efektu nie bylo kompletnie zadnego,a gdy przyszlam reklamowac zabieg, uslyszalam od niejakiej Kovalik, ze z pewnoscia w dniu zabiegu bylam pod wplywem alkoholu dlatego botox "nie zadzialal". Brak slow ! Jezeli ktos ma zamiar podac ta kobiete do sadu to z nieklamana przyjemnoscia wystapie w roli swiadka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to jeszcze raz piszę-ostateczny efekt po dwóch tygodniach, PIERWSZE efekty po 3-4 dniach,ja juz nie pamietam,kiedy zauwazyłam,że coś ruszyło,ale też czekałam,ganiałam do lustra sprawdzac i dotykałam opuszkami palców miedzy brwiami,czy się już wyprostowało chyba można powiedziec,że to następuje stopniowo,najpierw niezauważalnie,a pozniej nagle przestaje się straszyc marsową miną- przynajmniej takie są moje odczucia,a u każdego proces może przebiegac inaczej-może to zalezy od głebokosci zmarszczek ,od własciwości danego organizmu-przeciez kazdy jest inny mysle,ze po paru dniach nie ma co panikowac,a martwic to sie zaczynajcie po dwóch tygodniach :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmartwiona40
Witajcie kochane! Myślę, że szeptucha ma rację - to idzie małymi kroczkami. Mam wrażenie, że lew jest trochę, troszeczkę mniej groźny (choć nie wiem czy już sobie tego nie wmawiam). Mam dokładnie to, co szeptucha - nie ściągam brwi, ale podnoszę je, bo czoło jest wtedy gładkie, a końcówki brwi ładnie uniesione i wygięte w łuk. Chciałabym tak mieć przez cały czas, a nie tylko jak stroję zdziwione miny. Na pewno jest lepiej niż przed zabiegiem, ale jak na razie w moim przypadku to subtelna różnica. Chyba oczekiwałam jakiegoś bardziej spektakularnego efektu. W końcu poszły na to niemałe pieniądze... Jutro mija tydzień i idę na kontrolę. Zobaczymy, co powie pani doktor. Nie robiłam w Botox Express. Dziś zmartwiła mnie trochę koleżanka z pracy, która stwierdziła, że wyglądam na zmęczoną, a ja myślałam, że jakoś będę prezentować się na bardziej wypoczętą. Podsumowując... wciąż czekam na efekty. Jest lepiej, ale bez rewelacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmartwiona40
Szeptucha! Masz rację - lekarka nie mówiła, że czoło będzie jak u niemowlaczka, nawet coś wspomniała, że czasem trzeba tę pionową zmarszczkę wypełniać kwasem... Nie wzięłam tego do siebie, bo moje zmarszczki nie były bardzo głębokie i myślałam, że botox wystarczy. O tym termage czytałam już w ofercie jakiegoś gabinetu, też mnie zdziwiła cena, bo zabieg kosztował bodajże 200 - 300 zł, a wcześniej gdzieś w internecie czytałam o kilku tysiącach! Może to zależy od tego, czy bierze się dawkę uderzeniową (raz a dobrze :-) ), czy też jakieś liźnięcia od czasu do czasu. Daj znać, jak się dowiesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmartwiona40
Szeptucha! Pomyliłam nazwy - ten tańszy zabieg nazywa się thermolift!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasienkka
ale ten botoks naprawde mozna pod oczy? nie chodzi mi o kurze łąpki tylko ewidentne zmarszczki pod oczami gdy sie usniecham.Wkurzaja mnie.Na czole tez mam zmarche i to od 18 roku zycia.jestem przed 30... robic? bo jestem zdecydowana na 99,9% tylko chciałabym namiar na klinike w Łodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość terefereee
tez jestem przed trzydziestką, i dobijają mnie zmarszczki pod oczami, widać je szczególnie gdy sie uśmiecham, wrrrrr... kurze łapki są mniej widoczne ale też je delikatnie widać. Na czole też coś zaczyna się dziać jednak ja zawsze wieczorem je rozmasowuje i na razie jest ok. Jeszcze mam jedną zmarszczke, która jest pod nosem, taka pozioma ale ją mam juz ładnych parę lat. Chciałabym coś z tym zrobić aby sie już nie pogłębiały ale zastanawiam się czy nie za wcześnie?? Bo jak teraz zacznę to co będzie za np 20 lat??? Zastanawia mnie jeszcze jedno, czy każdy kolejny zabieg z botoksu wychodzi tak samo, czy efekty są gorsze, a może lepsze??? Czy jest szansa, że istniejące zmarchy trochę się wygładzą przez botoks???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmartwiona40
Wczoraj byłam w kontroli. Pani doktor stwierdziła, że rzeczywiście botox jakoś słabo zadziałał. Powiedziała, ze dała już dawkę (21 jednostek) i to zazwyczaj wystarcza. Widocznie mam silny ten mięsień (jakoś go nazwała). Zaproponowała, żeby dostrzyknąć (oczywiście odpłatnie!). Albo jeszcze trochę poczekać, bo w ciągu najbliższych dni może się jeszcze coś zmienić. Postanowiłam zaczekać. Jak nie będzie dalszej zmiany to pewnie będę musiała dołożyć botoxu albo pogodzić się z takim baaaardzo subtelnym efektem. Jeśli chodzi o botox pod oczy to moja lekarka twierdzi, że nie może dać, bo jest ryzyko, że pogłębią się worki (nie wiadomo, który mięsień zostanie sparaliżowany, bo ponoć wokół oczu sa dwa rodzaje mięśni). Ale ona twierdzi też, że nie można podnieść powiek botoxem, a wiem - bo na forum już ktoś o tym pisał - że można i ładnie to wygląda. Myślę, że to zależy od odwagi lekarza, no ale nie można ręczyc a efekty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GIGIgirl
Do Zmartwionej moja lekarka ktora robila mi botox powiedziala ze nie da sie podniesc powiek botoxem i ona o tym nie slyszala (!) to dziwne bo kilka miesiecy temu w telewizji mowiono o zakonczeniu refundacji leczenia botoxem kobiet cierpiacych na przypadlosc opadania powiek czy ktoras z Was o tym slyszala? pani dr.powiedziala ze opadanie powiek koryguje sie zabiegiem z uzyciem skalpela (nazwy zapomnialam) (pytalam ja o to na "zapas" poniewaz w mojej rodzinie kobiety maja z tym problemy, moze nie tyle natury chorobowej co estetycznej)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasienkka
apropos to podobno lepiej isc na botoxs gdy ma sie zmarszcki nawet przed 30 bo wtedy sie one jeszcze tak nie pogłebia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmartwiona40
GIGIgirl Jedna z klinik medycyny estetycznej ma nawet w ceniku ofertę "otwarcie oka - 200 zł", więc jak to możliwe, że niektórzy lekarze o tym nie słyszeli??? Zresztą czytałam ten i inne topiki o botoxie i wiele dziewczyn właśnie taki efekt osiąga (czasem niezamierzenie). Niestety u mnie bez zmian, nie wiem, co to znaczy jak niektóre piszą, że nie ma nawyku ściągania brwi, ja to nadal robię i to bez żadnych trudności. Powieki leżą na rzęsach, już nie wiem czy tak jak przed zabiegiem czy bardziej, ale na pewno nie mniej. Dziś minęła 11 doba :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość illonka
Czy znacie sposób na opadające powieki właśnie?Jest to mój największy problem a mam 35 lat.Powieki,skóra powiek stały się takie scieńczone,jakby pomarszczone i jakbym np. pomalowała je cieniem w jasnym kolorze to widac to straszne marszczenie.Ktoś napisał o thermolift.Czy któraś z was miała ten zabieg na powiekach i czy pomogło,czy skóra się po tym unosi w górę i nie scieńcza się?Albo napiszcie czym mozna podnieść oprócz skalpela?Dzięki bardzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o powiekach i botoksie
dziewczyny wy mylicie dwa pojecia i zupelnie rozne stany jesli o powieki chodzi.Poniewaz ja jestem po plastyce powiek (chirurgicznie), a takze od paru ladnych lat robie botoks na czolo i w okolice oczu to powiem wam,ze samym botoksem mozna uzyskac efekt bardziej otwartego oka czyli :jesli w miejscu zewnetrznych kacikow oka jest troszke opadajaca skora to tu mozna uzyskac roznice,jesli to nie jest jakas duza falda skory.Natomiast jesli ktos ma nadmiar skory na dlugosci calej powieki to zaden botoks nie bedzie mial na to wplywu i tu tylko korekta chirurgiczna pomoze.Robilam botoks jeszcze na kilka lat przed operacja powiek i wiem co mozna uzyskac ,skora nad zewnetrznymi kacikami oka byla ladnie podniesiona,ale reszta na calej dlugosci powieki bez zmian.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EWITA1000
Robiłam botox ponad miesiąc temu,tez miałam trochę opadające powieki,ale po tym zabiegu powieki uniosły mi się do góry.Nie jest to jakiś piorunujący efekt,ale różnica jest zauważalna.Illonka ja również mam 35 lat i podobny problem,ale botox naprawdę zadziałał,oprócz tego do ZMARTWIONEJ 40 bedziesz miała nawyk sciągania brwi ja też go mam(bo robiłam botox na czoło również)ale to czoło nie bedzie ci się juz tak marszczyć jak przed zabiegiem.Ja też mogę ruszać brwiami i to na pewno jest bardziej naturalne,niż gdybyś wcale niczym nie ruszała ,wyglądał byś sztucznie.Zobacz się w lustrze i oceń,czy rzeczywiście możesz marszczyć całe czoło.ILLONKA , co do thermolift to wejdż na stronę COSMETDERM i tam są najróżniejsze zabiegi jakie cię moga interesowac miedzy innymi ten i chyba sa też zdjecia po i przed zabiegami.Sama ocenisz co ci jest potrzebne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no coz........
Nie dodałaś,że te wszystkie zdjęcia przed i po to pic na wodę.Drobny szczegół,ale jaki ważny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EWITA1000
Pewnie i masz rację NO COZ ale każda babka tutaj jest dorosła i potrafi ocenić co jest prawdą a co fikcją i ten DROBNY szczegół jak to piszesz każda z nas przyswaja na swój sposób.Konkretnie chodziło mi o definicje różnych zabiegów,którymi sa zainteresowane kobiety na tym forum,zdjęcia to dodatek.A może co do definicji też się nie zgadzasz i uważasz że są naciągane.Gdziekolwiek byś nie weszła,wszystkie opisy są podobne a nawet identyczne.POZDRAWIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość illonka
Do EWITA1000 Dziękuję za poradę,zaraz wejdę na tę stronę i zobacze,pozdrawiam.Illonka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmartwiona40
do EWITA 1000 Dzięki, że o nas pomyślałaś :-) No cóż, z pewnością spodziewałam się większego efektu, niektóre piszą, że ubyło im 10 lat po botoxie, u mnie niestety różnicy nie ma żadnej. Oko nie "otwarło" mi się ani odrobinę, taki efekt jest tylko jak podniosę brwi w górę. Wiem, że po botoxie czasem jest nienaturalny efekt wiecznego zdziwienia, u mnie tak nie wyszło (a trochę szkoda :-) ) No niestety, niektórym nic już młodości nie wróci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dt
Zmartwiona, to nie chodzi o to ze botox działa wybiorczo, na jedną tak, na drugą nie. Ty robiłaś pierwszy raz i byc może lekarka oceniła , że tyle dawek wystarczy na Twoje czoło , okazało sie , ze masz silne mięśnie i trzeba było wcisnąc więcej. Ja poszłam na 4 wstrzyknięcia ale po dokładnym obejrzeniu lwiej zmarszczki lekarka poradziła mi jeszcze dwa poniewaz uprzedziła że 4 nie wystarczą i nie bedzie efektu jakiego się spodziewałam . I tyle. Dopłaciłam jeszcze za dwa wstrzyknięcia i jest ok. Na pewno to troche boli ze tyle wydałaś i nie podoba Ci sie efekt koncowy . Mnie tez " bolały " te dodatkowe dwie porcje ale trudno. Poczekaj i zrób jeszcze raz , jeżeli bedziesz mogła i chciała. I nie mysl ciągle o tym, bo naprawde bedziesz wyglądac stale na Zmartwioną ..pozdrawiam Cie .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przestrzegam przed Collageną
Jak zazwyczaj polecalam innym robienie w warszawskiej Collagenie botoksu tak teraz odradzam.To fakt,ze nie wszyscy lekarze robili ten zabieg dobrze,ale obecnie zmienilo sie co innego.Botoks z Collageny trzyma gora 3-4 miesiace.Tego nigdy nie bylo ,robilam od dawna u nich zabiegi i trzymal minimum pol roku.Zabiegi powtarzalam co 7-8 miesiecy,a teraz robilam w styczniu i juz zanika efekt.Cena sie nie zmienila,ale preparat tak.Bez sensu.Ja juz wiecej nie zrobie u nich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny dwa dni temu mialam wyznaczony termin na zabieg ale po przeczytaniu waszych postów o opadających powiekach ,zaraz zadzwoniłam i zrezygnioałam,chyba poprostu si ę boję..Jedna z was wspomniala o dr Kasprzyku z Krakowa ,czy mogłabym prosić o jakieś konkrety.Czy któras z was była u niego,jakie są efekty i ile kosztuje ampółka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doprzestrzegam przed Collag
to sie ciesz,ze chociaz 3-4 m-ce mialas efekt,ja nie mialam w ogole ZADNEGO.,wydalam pieniadze i tyle.robilam w zlotych tarasach i odradzam kazdemu.Zreszta jak poczytasz ten watek to zauwazysz ze jest nas wiecej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość illonka
Collagena właśnie ma 2 gabinety,jeden to tak po schodkach w dół w Warszawie,a drugi w Złotych Tarasach.Ja byłam w tym pierwszym ze 3 miesiące temu i zauważyłam,że naciągają na kasę i to z 900zł zrobiło się 2400,a informowałam przez telełon,że jadę z bardzo daleka,normalnie odradzam stanowczo,wierzcie mi. Ach,dziewczyny zanim wstrzykujecie botox to nie wolno brać leków (antybiotyków głównie),tak usłyszałam od innego lekarza.Może tym,którym nie zadziałał botox i nie widzą efektów to może brały w tym czasie leki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość illonka
Zapomniałam dodać,że nie dałam się nabrać i zrezygnowałam mimo,że jechałam do nich 5 godzin samochodem.Czasami rozsądek górą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×