Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość botox effect

Czy któraś wstrzyknęła sobie botox???

Polecane posty

Gość Maczka 35
Tez się martwiłam że nic nie widać , generalnie chodzi mi o kurze łapki...ale jak widac trzeba poczekać chwilkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kama943
do nadia 38 z tymi powiekami to chodzi mniej wiecej o to że podaje się na środek czoła, a nie "po bokach" bo wtedy albo powieki opadną albo uniosą się końcówki brwi nienaturalnie, w sumie myślałam o tym "uniesieniu" bo mam naturalnie lekko opadające, ale p dr mi odradzila bo to ryzyko i zamiast podnieść powieki może być efekt odwrotny czyli poprostu opadnięcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kama943
do nadia 38 z tymi powiekami to chodzi mniej wiecej o to że podaje się na środek czoła, a nie "po bokach" bo wtedy albo powieki opadną albo uniosą się końcówki brwi nienaturalnie, w sumie myślałam o tym "uniesieniu" bo mam naturalnie lekko opadające, ale p dr mi odradzila bo to ryzyko i zamiast podnieść powieki może być efekt odwrotny czyli poprostu opadnięcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do Karoliny. Mam 32 lata, dbam o skóre, kurzych łapek nie mam aż takich dużych, za to marszcze czoło (bezwiednie) no i strasznie dużo sie śmieję, więc mam dość mocno zarysowane zmarszczki fałdu policzkowego :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość punia2009
jak marszczę twarz, to widać, że tych wczesniejszych zmarszczek, tj. tych które były przed zabiegiem, już nie widać, czyli coś zadziałało. Za to jak się uśmiecham to jest brzydko. Cóż, nie mineły jeszcze nawet 24 godziny od wstrzyknięcia botoxu, więc może rzeczywiście trzeba uzbroic się w cierpliwość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość punia2009
jak marszczę twarz, to widać, że tych wczesniejszych zmarszczek, tj. tych które były przed zabiegiem, już nie widać, czyli coś zadziałało. Za to jak się uśmiecham to jest brzydko. Cóż, nie mineły jeszcze nawet 24 godziny od wstrzyknięcia botoxu, więc może rzeczywiście trzeba uzbroic się w cierpliwość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość punia2009
jak marszczę twarz, to widać, że tych wczesniejszych zmarszczek, tj. tych które były przed zabiegiem, już nie widać, czyli coś zadziałało. Za to jak się uśmiecham to jest brzydko. Cóż, nie mineły jeszcze nawet 24 godziny od wstrzyknięcia botoxu, więc może rzeczywiście trzeba uzbroic się w cierpliwość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość punia2009
jak marszczę twarz, to widać, że tych wczesniejszych zmarszczek, tj. tych które były przed zabiegiem, już nie widać, czyli coś zadziałało. Za to jak się uśmiecham to jest brzydko. Cóż, nie mineły jeszcze nawet 24 godziny od wstrzyknięcia botoxu, więc może rzeczywiście trzeba uzbroic się w cierpliwość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolina35
Do punia2009 Jak w trakcie wysyłania wiadomości pojawi Ci się u góry ifo,że nastąpił bład jakiś tam(nieokreślone znaczki) to się nie przejmuj bo znaczy to,że wiadomość poszła. Unikniesz powtórzeń. Co do efektu, to nie wiem jak jest pod oczami bo nie robiłam ale czółko to najfajniej wyglada po 7 -10 dniach i tak później przez tydzień. Wtedy wgapiam się w lusterko jak narcyz skończony bo tam tak gładko jak u 12-latki :D Później już tak totalna gładkość znika, kończy się uczucie ściągania i czółko wygląda naturalnie. Do ola001 To co? W czółko botulinka, a te zmarszczki od nosa do ust to wyełniacz. Ale zapytaj koniecznie lekarza. Jak niezbyt wprawiony a masz małe to może Ci odradzać bo przy takich małych to naprawdę trzeba umieć,żeby to ładnie wyglądało tj. naturalnie. Najlepiej idźna rozeznanie do dwóch lub trzech , pozbieraj informacje. Dla mnie ogromnie istotny jest naturalny efekt dlatego tak marudzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki bardzo Karolina, na pewno zasugeruje sie Twoim doświadczeniem i radami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość punia2009
do Ola009. Jak się usmiecham to widzę te nieszczęsne zmarchy pod oczami, są duże, a myślałam że wogóle ich nie będzie. Tam gdzie były "Kurze łapki" widać że skóra staje się ładniejsza, ale pod oczami póki co, nie bardzo. Postaram uzbroic się w cierpliwość, choc to trudne. A jak zupływem dni pod oczami nie będzie lepiej, to nie wiem... Za tydzien idę do kontroli do lekarza. A czy robiłyście makijaż nastepnego dnia po wstrzyknięciu? Lekarz mi pozwolił nalożyć podkład nastepnego dnia, tylko ostroznie i delikatnie tam gdzie wstrzyknięto botoks.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maczka 35
Ja już sie wgapiam w to czółko-rewela..nawet jak miałam 12 lat to takiego nie miałam-niech to trwa forever!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak poprawiona
Też się wgapiam w swoje czoło, i też jestem wniebowzięta. Teraz zastanawiam się nad kurzymi łapkami. Ale z kurzymi łapkami nie miałam takiego super efektu, więc jeszcze pomyślę. Pozdrawiam.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maczka 35
Dzisiaj mój mąż patrzy na mnie i patrzy i mówi --kochanie ale Ty dzisiaj ładnie wyglądasz normalnie przez te maseczki odmłodniałaś o 5 lat.. a ja po prostu mówię -no dzieki, teraz jeszcze pije zielona herbatę i wiesz przestaje opalac twarz...;-) Jakie to miłe..........................................................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maczka 35
No Normalnie poszłabym do tego doktora i go ucałowała!! Po Prostu artysta..widzę to z dnia na dzień;-) Dziękuję mu !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny ! Jestem zainteresowana podrasowniem sobie twarzy kwasami. Czy któraś z Was zna namiary na dobrego i taniego lekarza ze Śląska ? Mieszkam w Katowicach, więc mogę dojechać gdzieś poza nie, jeżeli będzie warto :) Wiem, że ceny w Katowicach to ok 2 tys zł, a słyszałam, że poza nimi można nawet za ok 600-700 zł zrobic kilka miejsc na twarzy. Bardzo proszę o informacje, jeśli takie posiadacie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do maczki 35 to ze zmarch nie
ma , to nie znaczy ze widac ze s stara.. a co ma ci ten biedny maz powiedziec, musi cos sklamac zeby odwrocic twoja uwage jak patrzy na.. 20-stki mlode , naturalne bez trujacych substancji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do maczki 35 to ze zmarch nie
ma , to nie znaczy ze widac ze s stara.. a co ma ci ten biedny maz powiedziec, musi cos sklamac zeby odwrocic twoja uwage jak patrzy na.. 20-stki mlode , naturalne bez trujacych substancji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do tej powyżej
Kocie jeden wyluzuj, skąd tyle w Tobie frustracji. W życiu nie wychodzi? No cóż bywa. Moja droga 20 latka tez ma swoje problemy, np walkę z pryszczami... itd, i pamiętaj, Ty też będziesz miała czego Ci życzę te 40, 50 lat i co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Umówiłam sie :] Jade dokładnie za tydzień :] I niech sie dzieje wola....moja :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maczka 35
Witam Was! Dzisiaj mija tydzień -czuję się bosko..po prostu BOSKO!! Chce mi się zyc , tańczyć ...Polecam wszystkim tym które czują sie źle ze zmarszczkami. Efekt jest naprawdę genialny !!! Miłego dnia dziewczyny!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do maczki 35
za 3 miesiace skonczy sie radocha;-) Bedziesz faszerowac organizm trucizna az odjedziesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maczka 35
No to Ola czekamy na info,zobaczysz będziesz wniebowzięta..tak jak ja!! Dziękuję że tak się fajnie czuję !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maczka 35
do Ola 001 Jestem ciekawa jak Twoje odczucia -będziesz robiła w Poznaniu? Napisz koniecznie Czekam i pozdrawiam serdecznie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolina35
Do Maczka35 Uważaj moja droga z tą euforią :) Chociaż absolutnie Cię rozumiem, bo za pierwszym razem tez tak wariowałam. Bo była zmarszczka i... NIE MA! Hokus pokus ;) Tylko,że do stanu rzeczy jaki był przed zabiegiem dochodziłaś Ty i Twoja skóra powoluuutku. Teraz jak przestaną działać zastrzyki wrócisz do tego stanu w miesiąc. I to ostrzegam nie jest budujące. Wtedy pojawia się ryzyko "przegięcia" . Chcesz odrazu naprawić wzystko ale lepiej odczekaj chociaż 1-2 miesiące i dopiero idź na następny zabieg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, w Poznaniu :) Oczywiście, że napisze co i jak. Mam troche mieszane uczucia, strach, ciekawość... Ale dam rade, odważna w końcu jestem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiunia
Moze macie jakies sprawdzone adresy na slasku? Tzn dobry gabinet i ludzkie ceny.... Przeczytalam 76 stron i nic nie znalazlam:(.... Jestem z okolic Katowic prosze o kontakt na maila lub info na forum Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiunia
Moze macie jakies sprawdzone adresy na slasku? Tzn dobry gabinet i ludzkie ceny.... Przeczytalam 76 stron i nic nie znalazlam:(.... Jestem z okolic Katowic prosze o kontakt na maila lub info na forum Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×