Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość botox effect

Czy któraś wstrzyknęła sobie botox???

Polecane posty

Gość Trish5
hej A jaka cena botoksu u Sankowskiego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość betania
do Melbi We Wrocławiu bardzo ciężko o dobrego lekarza.Polecam Opole lub Brzeg opolski.Tam przyjmuje ten sam lekarz z doświadczeniem i podejściem.We Wrocławiu,ja sie osobiście przejechałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sankowski to slepy jest
nic nie widzi kiedys robil mi usta ktore nie wyszly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mullan
Witam.Mieszkam w Poznaniu i chciałam wstrzyknąc sobie boyox.Czy któraś z was mogłaby mi polecic w Poznaniu naprawde dobrego lekarza który sie tym zajmuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mullan
Mieszkam w Poznaniu i chciałam wstrzyknąc sobie botox.Czy któraś z was mogłaby mi polecic naprawde dobrego i sprawdzonego lekarza z Poznania??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mullan
Witam.Jestem z Poznania i chcę sobie wstrzyknąć botox.Czy któraś z was mogłaby mi polecic naprawdę dobrego lekarza z Poznania??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ala43
do ani42 to jak robimy razem ten botox i u kogo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie wszystko wyszło super nie robił mi osobiscie dr.Sankowski tylko dr. Maciej Charaziński -teraz mnie interesuje maeoterapia z kwasem hialurynowym może ktoś mi coś na ten temat napisze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda21
ja chcę wstrzyknąć sobie botoks ale nie jestem pewna bo mam 18 lat. wiem, że to nie zbyt dobry pomysł ale mam na czole ogromną zmarszczkę bardzo widoczną, dlatego też noszę grzywkę... stosuje nawet kremy na zmarszczki i nic :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolina35
Do Młoda 21 Weż się nie wygłupiaj. Jesteś jeszcze dzieckiem, więc zmarszczka nawet jeli jest, w co wątpię, to nie odbiera Ci urody :) Żaden UCZCIWY lekarz nie wstrzyknie Ci botoxu... Pomyśl jak teraz masz takie pomysły to koło 30-tki będziesz wyglądała jak L. Jackson !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ala43
kobiety polećcie dobrego dr z okolic warszawy na kwas hialuranowy a może któraś poszłaby razem ze mną podobno taniej z koleżanką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ala43

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość robila która mikrodermabrazje
?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneri58
Chciałam adres dobrego lekarza w Krakowie - chodzi o botox

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneri58
Chciałam adres dobrego lekarza w Krakowie - chodzi o botox

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do ALA 43
Tu ania 42. Wysłałam do Ciebie maila (na oba adresy)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czemu u chirurga,ja robiłam u dermatologa,który ma zakład medycyny estetycznej,i efekt trzyma się już rok-Kurze łapki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milkak4578
Witam. Ja osobiście nie mam wstrzykniętego botoxu, ale byłam przy zabiegu mojej koleżanki. Zdecydowała się zrobić to u lekarza z Wrosławia, który wykonuje też zabiegi w Częstocowie. Lekarz jest moim znajomym wiec nie obawiałam się, ze może być coś nie tak podczas zabiegu i po nim :) Zabieg prawie bezbolesny, bo wstrzykiwał specjalnymi bardzo cienkimi igłami importowanymi z Japonii. Koleżanka jest bardzo zadowolona, nie ma zadnych efektów ubocznych. Wszystko jest na 100% bezpieczne. Wiec w moim imieniu i koleżanki polecam tego lekarza. A jak ktoś moówi, ze botox jest tylko wyrzuceniem pieniedzy w bloto , ze jest bieda w kraju i nie tylko, to kochani Zycie jest brutalne, jak kogos stac to robi a jak nie to kombinuje pieniadze tylko na chleb.Proste.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milkak4578
Witam. Ja osobiście nie mam wstrzykniętego botoxu, ale byłam przy zabiegu mojej koleżanki. Zdecydowała się zrobić to u lekarza z Wrosławia, który wykonuje też zabiegi w Częstocowie. Lekarz jest moim znajomym wiec nie obawiałam się, ze może być coś nie tak podczas zabiegu i po nim :) Zabieg prawie bezbolesny, bo wstrzykiwał specjalnymi bardzo cienkimi igłami importowanymi z Japonii. Koleżanka jest bardzo zadowolona, nie ma zadnych efektów ubocznych. Wszystko jest na 100% bezpieczne. Wiec w moim imieniu i koleżanki polecam tego lekarza. A jak ktoś moówi, ze botox jest tylko wyrzuceniem pieniedzy w bloto , ze jest bieda w kraju i nie tylko, to kochani Zycie jest brutalne, jak kogos stac to robi a jak nie to kombinuje pieniadze tylko na chleb.Proste.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milkak4578
Witam. Ja osobiście nie mam wstrzykniętego botoxu, ale byłam przy zabiegu mojej koleżanki. Zdecydowała się zrobić to u lekarza z Wrosławia, który wykonuje też zabiegi w Częstocowie. Lekarz jest moim znajomym wiec nie obawiałam się, ze może być coś nie tak podczas zabiegu i po nim :) Zabieg prawie bezbolesny, bo wstrzykiwał specjalnymi bardzo cienkimi igłami importowanymi z Japonii. Koleżanka jest bardzo zadowolona, nie ma zadnych efektów ubocznych. Wszystko jest na 100% bezpieczne. Wiec w moim imieniu i koleżanki polecam tego lekarza. A jak ktoś moówi, ze botox jest tylko wyrzuceniem pieniedzy w bloto , ze jest bieda w kraju i nie tylko, to kochani Zycie jest brutalne, jak kogos stac to robi a jak nie to kombinuje pieniadze tylko na chleb.Proste.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość umika
Polecam w Krakowie dr.Iskrzycką. Cena przystępna niestety długie terminy. Suber kobitka która próbuje również na sobie i można z nią fajnie pogadac :-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Melbi
Myślałam,że może we Wrocławiu jest ktoś sprawdzony tak jak np. dr Kęcki czy dr.Turczyńska.Osobiście byłam bardzo zadowolona z Turczyńskiej ale to strasznie daleko trochę mniej z Kęckiego- jakoś krótko mi trzymał ten jego botox.Jeśli macie jakiegoś sprawdzonego lekarza z Wrocławia to bardzo proszę o pomoc. Robiłam tez kiedyś dawno temu w Derma -puls we Wrocł. ale to było coś strasznego.Wysmarowali mnie kremem Emla ( nie wiem po co jak to nic nie boli)i kazali czekac ponad godzinę na zabieg a sam zabieg trwał pięćminut chyba-efekbył krótkotrwały. No i na konkretną godzinę byłam umówiona a cena 750 zł.Matko. Ale to dawno było

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do pani ktora mowi że
"nie stosuj botoksu alternatywą dla zastrzyków botoksu jest koncentrat przeciw zmarszczkom mimicznym który odpręża skórę, wygładza ją i napina. To produkt AVONu 30 ml za 64,90 zł. Moje klientki go chwalą (jestem konsultantką). Botoks to bardzo inwazyjny zabieg i po co od razu tyle wydawać kasy, może ten kosmetyk wystarczy. Jak chcesz wiedzieć więcej to napisz gg: 4809889. " kobiety powinny wiedziec ze zaden przeciwzmarszczkowy krem nie dziala. jest to udowodnione ze kremy przeciwzmarszczkowe a raczej ich zawartosc ulepszaczy aby nie bylo zmarszczek (ktora jest niewielka) wchlania sie tylko w 5% calej zawartosci ktora jest w kreemie. nie kupujcie takicch kremow bo to sa tylko efekty na chwile albo takie uczucie lepszego wygladu. sama mialam krem ktory nazywal sie perlowy na zmarszczki i faktycnzie wygladzal ale do momentu, kiedy nie potarlam skory pod oczami- dzialal troche jak podklad ktory wchodzil w zmarszczke. pozdrawiam wszystkie forumowiczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BETANIA
milkak4578 KTO TAKI NIBY REWELACYJNY ROBI WE WROCŁAWIU BOTOKS,BO JA TU MIESZKAM I NIE ZNAM JAKOS DOBREGO FACHOWCA.DERMA PULS TO KICHA, TRAKTUJĄ PACJENTA PRZEDMIOTOWO,DERMA MED ZERO PRAKTYKI,POCZĄTKUJĄCY PUNKT,A RESZTA TO SAME PłOTKI BEZ DOŚWIADCZENIA, PO TYGODNIOWYM KURSIE.BO TYLE TRWA KURS NA SPECJALIZACJE ,STAD TYLE NIEUDANYCH ZABIEGOW

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karossa
Ja też robiłam u Turczyńskiej w Świebodzinie. To był mój pierwszy raz. Oczy. Nic nie bolało. Kilka ukłać z boku oczu. Trzyma mi od 6 miesiecy, a mówiła, że za pierwszym razem będzie trzymać 4-5 miesięcy, jak zejdzie, znów zrobię. Na razie trzyma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vitara
Co do Wroclawia, robilam sobie botox w Cosmetdermie i bylam zadowolona- raz u dr. M. (niestaty ona pali i bylo to okropnie nieprzyjemne gdy sie nade mna pochylila)- botox i wypelniacze dzialaly dobrze, dr. L byla rowniez ok., bez powiklan. Tygodniowy kurs lekarzowi zupelnie wystarczy, to nie fizyka kwanowa zobaczyc, ktore miesnie napinaja skore. Powiklania sie zdarzaja- im wiecej kobiet poddaje sie zabiegom, tym wiecej slychac o powiklaniach- a zadowolone rzadko pisza. Niedlugo ide do Dermamed i do AW derma, zobaczymy. Im wiecej miejsc nastrzykujesz, tym wieksze ryzyko opadniecia powiek- to efekt uboczny, o ktorym mowi ci kazdy lekarz zanim wykona zabieg. Jedyne, co mam do zarzucenia klinikom wroclawskim to czas, po ktorym odpowiadaja na maile- w Anglii byloby to nie do pomyslenia, zeby odpisac na e-mail po 3 dnaich. Po takim czasie pacjent juz znalazl inna przychodnie...A ceny- zupelnie porownywalne, rynek polski przestal byc konkurencyjny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość betania
do Vitara Nie polecam DERMAMED !!! tam pracuje kobieta,która nie ma kompletnie pojęcia o zabiegach.Byłam u niej dwa razy:pierwszy i ostatni.Leciałam na urlop i dwa dni przed urlopem wpadłam na konsultacje,zeby umówić termin,bo myślałam,ze są jakieś kolejki,jak w DREMA PULSIE.ale tam wieje pustką.Znudzona Pani kazała mi siadać na fotel i nie zwlekać,bo nie ma sensu odkładać tego na później.Tłumaczę jej,że lecę do tropiku,czy słońce nie zaszkodzi,bo miałam mieć i kwas i botoks.a ona,ze skąd,tylko 24 godziny trzeba unikać słońca.To bzdura!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Nie wolno minimum dwa tygodnie.Abstrahując już od tego nie wolno do czterech dni wsiadać do samolotu,bo botoks nie lubi grawitacji.Dobrze,że o tym wiedziałam,bo narobiłaby mi niezłych kłopotów.zresztą na tym forum można poczytać o jej niekompetencji.O Cosmetdremie cos słyszałam,ale nie wypowiadam sie bo nie mam zdania.Piszę to co zasłyszałam.Ponoć tam jest jakaś okulistka i uważa na oczy,bo znam takich lekarzy,co po ich zabiegach pacjenctki nie moga sie uporac z oczami wiecznie chorymi.Co z tego,ze nie ma zmarszczek,jak jest chore oko.Co lepsze?? należałoby zadać sobie pytanie Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mada47
Mieszkam blisko Wrocławia.Chętnie zabrałabym się samochodem (partycypowałabym w kosztach przejazdu)do Pani Turczyńskiej do Słubic na zabieg.Jeśli ktoś się wybiera proszę o kontakt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beatnia
do mada47 jak długo tam sie jedzie?? I jak cenowo to u niej wygląda, bo opinie ma bardzo dobre?? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mada47
Do Betanii Jeżeli jesteś zainteresowana wspólnym wyjazdem to dowiem się szczegółów (ceny aktualne , kontakt itd) i dam znać .Podam też swoje namiary.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×