Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość botox effect

Czy któraś wstrzyknęła sobie botox???

Polecane posty

Gość kasiunia
Moze macie jakies sprawdzone adresy na slasku? Tzn dobry gabinet i ludzkie ceny.... Przeczytalam 76 stron i nic nie znalazlam:(.... Jestem z okolic Katowic prosze o kontakt na maila lub info na forum Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiunia69
Moze macie jakies sprawdzone adresy na slasku? Tzn dobry gabinet i ludzkie ceny.... Przeczytalam 76 stron i nic nie znalazlam:(.... Jestem z okolic Katowic prosze o kontakt na maila lub info na forum Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiunia
Moze macie jakies sprawdzone adresy na slasku? Tzn dobry gabinet i ludzkie ceny.... Przeczytalam 76 stron i nic nie znalazlam:(.... Jestem z okolic Katowic prosze o kontakt na maila lub info na forum Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ala43
do FOTKA52 a moze razem do Płocka co Ty na to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maczka 35
Nie , no spoko, ja na kolejny zabieg to się za pół roku wybieram -tak sobie myslę że nawet około Października..bo ja mam tez kwas -zobacze jak to zacznie puszczać.. spoko, moje drogie ale i tak jest super!!1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie polecam botoxu
lwiazmarszczka owszem znikla ale pojawlila sie siateczka nowych zmarszczek na czole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolina35
Mnie kwas jeszcze trzyma a robiłam w sierpniu ale botox robiony w lipcu już jakiś miesiąc temu całkowicie puścił. Za miesiąc idę do poprawki a narazie niech się marszczy to czółko jak sobie chce ;) Tylko napięcie skóry pod bródką niebardzo... Ale na to nie ma tak hokus marokus jak na zmarchy :( Trza się pogodzić ;) i nie będą już pytać "a co studiujesz"... :( Co za życie, no! Trzeba się w końcu zestarzeć :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ala43
do karolina.jaki miałaś kwas?w jakie okolice,za ile i w jakim mieści.ciekawam bo też chcę ale mam stracha,no i cena też ważna.Napisz proszę.Pozdrawiam wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czy tóras robila wypelniacze
lub botox u Doroty Szwarc-Szczubiał? WSzczecinie >? Ponoc jest bardzo doswiadczona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czy tóras robila wypelniacze
lub botox u Doroty Szwarc-Szczubiał? WSzczecinie >? Ponoc jest bardzo doswiadczona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolina35
Do ala43 Pisałam juz o swoich zabiegach na 68 stronie: "Przez dwa lata wstzykiwałam dwa razy. Robię więc dość długie przerwy. Jestem w trakcie jednej z nich. Botox już całkowicie puścił jakieś półtora miesiąca temu i planuje zastrzyk na kwiecień, tak na po świętach. Mam nieco płytsze zmarszczki i żadnej wiotkości. No wiem co mówię A wypełniacz zapodałam tylko raz pod koniec sierpnia w zmarszczkę od nosa do kącika ust, z jednej tylko strony i jeszcze trzyma ale widzę,że zmarszczka tam gdzie nie robiłam też już się wyraźnie zarysowywuje, więc zaczekam aż się wchłonie i teraz zrobię sobie już po obu stronach, pewnie jakoś w lipcu." Jaki to był wypełniacz niestety nie pamiętam :( Robiłam w Szczecinie i płaciłam 600zł., ale gdybym chiała po obu stronach to 900zł. Ty jesteś z okolic Wawy o ile dobrze pamiętam, to tam słyszałam dobre opinie i widziałam efekty dr Ignaciuka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja od 5 lat korzystam z usług doktora Różańskiego w zakresie korekty zmarszczek. Robię botox i surgiderm (czyli kwas hialuronowy). Za każdym razem jestem zadowolona z efektów. Nie jest drogi, ma wieloletnie doświadczenie (robił go jako jeden z pierwszych w Szczecinie, wtedy klinice Medical-in, aktualnie jest to Nord-Vell Spa na 5-Lipca). Jeśli ktoś ma drobne asymetrie, to potrafi je także skorygować. Drogi nie jest. Ceny zbliżone do innych, ale pewna ręka i bez ryzyka. Uczciwy i miły człowiek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja od 5 lat robię korektę zmarszczek u doktora Różańskiego. Robię botox i surgiderm (kwas hialuronowy). Za każdym razem jestem zadowolona. Jest jednym z pierwszych lekarzy w Szczecinie, którzy ten zabieg wykonywali. (pierwszy raz robiłam u niego zabieg w klinice medycyny estetycznej Medical-in) Aktualnie zabiegi wykonuje w Nord-Vell Spa na 5-Lipca 16. Przemiły uczciwy człowiek. Ceny zbliżone do tych jakie są za te usługi u innych, ale ja mam zaufanie tylko do doktora Różańskiego i serdecznie go polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja od 5 lat robię korektę zmarszczek u doktora Różańskiego. Robię botox i surgiderm (kwas hialuronowy). Za każdym razem jestem zadowolona. Jest jednym z pierwszych lekarzy w Szczecinie, którzy ten zabieg wykonywali. (pierwszy raz robiłam u niego zabieg w klinice medycyny estetycznej Medical-in) Aktualnie zabiegi wykonuje w Nord-Vell Spa na 5-Lipca 16. Przemiły uczciwy człowiek. Ceny zbliżone do tych jakie są za te usługi u innych, ale ja mam zaufanie tylko do doktora Różańskiego i serdecznie go polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maczka 35
No nie pytają co studiujesz..niestety...;-( Ale i tak wyglądam super, po 2 dzieci-moje koleżanki z klasy niczym wieloryby.. Trza się kiedys zestarzeć no nie hahaha? A to Tobie długo ten botox trzymał Karolina J aw sierpniu jadę na wakacje i mam nadzieję że do tego czasu będę jeszcze cos miała.. teraz idę na kontrolę do lekarza 2 kwietnia.. Miłego dnia;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja od 5 lat robię zabiegi wypełniania zmarszczek u doktora Różańskiego. Robię botox i surgiderm (kwas hialuronowy). Jest to jeden z pierwszych lekarzy w Szczecinie, który ten zabieg wykonywał i faktycznie ma doświadczenie i złote ręce. Potrafi w subtelny sposób skorygować driobne asymetrie. Jest uczciwy i przemiły. Pierwszy raz wykonywałam u niego zabieg w Klinice Medycyny Estetycznej Medical-In na 5-Lipca 16. Teraz jest tam Nord-Vell Spa. Ale doktor się nie zmienił i moje zadowolenie z jego zabiegów także nie uległo zmianie, no może troszkę na plus (bo zawsze mam jakiś drobny rabat ze względu na to, że jestem stałą klientką). Serdecznie polecam doktora i zabiegi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja od 5 lat robię zabiegi wypełniania zmarszczek u doktora Różańskiego. Robię botox i surgiderm (kwas hialuronowy). Jest to jeden z pierwszych lekarzy w Szczecinie, który ten zabieg wykonywał i faktycznie ma doświadczenie i złote ręce. Potrafi w subtelny sposób skorygować driobne asymetrie. Jest uczciwy i przemiły. Pierwszy raz wykonywałam u niego zabieg w Klinice Medycyny Estetycznej Medical-In na 5-Lipca 16. Teraz jest tam Nord-Vell Spa. Ale doktor się nie zmienił i moje zadowolenie z jego zabiegów także nie uległo zmianie, no może troszkę na plus (bo zawsze mam jakiś drobny rabat ze względu na to, że jestem stałą klientką). Serdecznie polecam doktora i zabiegi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja od 5 lat robię zabiegi wypełniania zmarszczek u doktora Różańskiego. Robię botox i surgiderm (kwas hialuronowy). Jest to jeden z pierwszych lekarzy w Szczecinie, który ten zabieg wykonywał i faktycznie ma doświadczenie i złote ręce. Potrafi w subtelny sposób skorygować driobne asymetrie. Jest uczciwy i przemiły. Pierwszy raz wykonywałam u niego zabieg w Klinice Medycyny Estetycznej Medical-In na 5-Lipca 16. Teraz jest tam Nord-Vell Spa. Ale doktor się nie zmienił i moje zadowolenie z jego zabiegów także nie uległo zmianie, no może troszkę na plus (bo zawsze mam jakiś drobny rabat ze względu na to, że jestem stałą klientką). Serdecznie polecam doktora i zabiegi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przepraszam wszystkich za nieumyślną ilość powtórzeń tego samego wątku, ale za każdym razem jak wysyłałam post pojawiał mi się komunikat błędu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przepraszam wszystkich za nieumyślną ilość powtórzeń tego samego wątku, ale za każdym razem jak wysyłałam post pojawiał mi się komunikat błędu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przepraszam wszystkich za nieumyślną ilość powtórzeń tego samego wątku, ale za każdym razem jak wysyłałam post pojawiał mi się komunikat błędu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przepraszam za ilość powtórzeń, ale za każdym razem, kiedy wysyłałam post wyświetlał mi się komunikat błędu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przepraszam za ilość powtórzeń, ale za każdym razem, kiedy wysyłałam post wyświetlał mi się komunikat błędu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przepraszam za ilość powtórzeń, ale za każdym razem, kiedy wysyłałam post wyświetlał mi się komunikat błędu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przepraszam za ilość powtórzeń, ale za każdym razem, kiedy wysyłałam post wyświetlał mi się komunikat błędu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przepraszam za ilość powtórzeń, ale za każdym razem, kiedy wysyłałam post wyświetlał mi się komunikat błędu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzanna jestes 83 rocznik...
Matko ja 74 .. W Twoim wieku nie mialam ani jednej zmarszczki. Tez jestesm ze Szczecina.. W tym roku dopiero robia mi sie pod oczami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maczka 35
Zawsze się pokazuje ten bład-ja też tyle powtórzeń miałam. karolina -a Tobie długo się ten botox trzyma! ja cały czas czuje takie ściąganie-czy to póżniej mija????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolina 35
No Maczka35 zlituj się! :) przecież pisałam. Ostatni raz: robiłam w lipcu (w drugiej połowie) a zeszło tak koniec stycznia, początek lutego. Ale to jest bardzo ndywidualna sprawa. Podobno np.palaczom trzyma się krócej. No i mojej mamie (kopci jak lokomotywa) rzeczywiście krócej, ale nie wiem bo to może tez i wiek gra rolę. A co do ściągania to powinno przejść w ciągu kilku najbliższych dni. A powiedz zauważyłaś u siebie takie jakby ogólne podciągnięcie twarzy? Śmieszne ale ja miałam takie wrażenie,że jakby taa bardziej promienną twarz;) Ale moze to ze szczęścia takie omamy miałam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to.ja.67
Witam..drogie panie..mam pytanie czy ktoraś ma namiar na dobrego lekarza w okolicach Katowic? bede wdzieczna za informacje..Pozdrawiam serdecznie i zycze mega efektów w wygładzaniu :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×