Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość botox effect

Czy któraś wstrzyknęła sobie botox???

Polecane posty

Gość katya5
Hej. Ja robiłam sobie również botox oraz wypełniacze. Botox zaczął działać dopiero około 5 dnia a po tygodniu juz był efekt całkowity, mam zrobione kurze łapki i lwią zmarszczkę, do której wcześniej lekarz zaaplikował mi wypełniacz, zeby ja spłycic. Efekt super, ból do wytrzymania. Dodatkowo mam wypełnine bruzdy nosowo wargowe, wypełniaczem oczywiście, doły pod oczami oraz zmarszczki na policzkach, które bardzo mi przeszkadzały. Efekty super i to od razu, jeżeli chodzi o wypełniacze. Robiłam u Simki w Studzionce i serdecznie polecam, przede wszystkim niedrogo w porównaniu z innymi lekarzami. Namiary do lekarza na jego stronie www.zylak.pl Wcześniej moja twarz była smutna, teraz jest lepiej, sama lwia zmarszczka była straszna nawet jak stosowałam okulary przeciwsłoneczne. Aha, dodatkowo doktor podniósł mi kąciki ust. Jeszcze raz polecam, warto:-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katya5
Hej. Ja robiłam sobie również botox oraz wypełniacze. Botox zaczął działać dopiero około 5 dnia a po tygodniu juz był efekt całkowity, mam zrobione kurze łapki i lwią zmarszczkę, do której wcześniej lekarz zaaplikował mi wypełniacz, zeby ja spłycic. Efekt super, ból do wytrzymania. Dodatkowo mam wypełnine bruzdy nosowo wargowe, wypełniaczem oczywiście, doły pod oczami oraz zmarszczki na policzkach, które bardzo mi przeszkadzały. Efekty super i to od razu, jeżeli chodzi o wypełniacze. Robiłam u Simki w Studzionce i serdecznie polecam, przede wszystkim niedrogo w porównaniu z innymi lekarzami. Namiary do lekarza na jego stronie www.zylak.pl Wcześniej moja twarz była smutna, teraz jest lepiej, sama lwia zmarszczka była straszna nawet jak stosowałam okulary przeciwsłoneczne. Aha, dodatkowo doktor podniósł mi kąciki ust. Jeszcze raz polecam, warto:-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ala43
Do katya5 napisz jakie miałaś wypełniacze i ile się utrzymują.Ja mam w tygodniu wizytę i nie wiem jak to jest to mój debiut.pozdrowionka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aia43
do ania42 kiedy jedziecie na zabieg.Napiszcie jaki efekt.trzymam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ala43
do ania42 napisz kiedy jedziecie na zabieg,ile to km.z Warszawy,no i efekty opisz koniecznie.Kciuki trzymam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania42
Do Ali 43Ja jadę dopiero za miesiąc. Będziesz więc pierwsza. Ale teraz, kiedy już podjęłam ostatecznie decyzję- nie mogę sie doczekać. Trzymaj się i dokładnie wszystko opisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to dzisiaj sądny dzień :) Trzymajcie kciuki dziwczyny !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Arysia
Trudno powiedzieć ile utrzymuje się jakikolwiek zabieg, bo to zalezy od wielu czynników (wieku, rodzaju skóry, predyspozycji itp. itd.). Chciałam coś napisać o mezoterapii. Robiłam ten zabieg dwa razy i nie widzę żadnych efektów. Na stronach wszędzie piszą, że zabieg ten niweluje lub zmniejsza zmarszczki tym czasem moja dermatolog powiedziała, że zmarszki nie znikną... No oki, głębsze nie znikną, ale drobne zmarszki mimiczne też ciągle są i nie zauwazyłam nawet ich zmiejszenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Arysia
Nie można powiedziec ile utrzymuje się zabieg, bo to zależy od wielu czynników (wieku, predyspozycji, skóry itp. itd.). Chciałam cos napisać o mezoterapii. Jestem po dwóch zabiegach, ale nie widzę efektów. Na stronach pisze się szumnie o efektach: o zmniejszeniu zmarszczek lub nawet ich zniknięciu, a tu KLOPS... Oki głebokie nie znikną, ale drobne mimiczne ani nie znikneły ani sie nie zmniejszyły... Jedynym plusem jest nawilzenie skóry, ale liczyłam na cos wiecej za takie pieniądze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maczka 35
hej, No czółko jeszcze blacha!! Idę na kontrol w kwietniu , chyba sobie zrobie jeszcze troszke przy usmiechu-kwasem, zobaczę ;-) Lakarz przyjmuje na Strugarka 8 Poznań , Sebastian Kuczyński-cudotwórca !!!! GENIUSZ !! Dzisiaj spotkałam kolege z podstawówki-wglapiał się we mnie.. ale mis ię chciało śmiać !! Mówi a Ty się w ogóle nie zmieniasz... ja po prostu nie mogę ;-)))))))))))))) Pozdrawiam Optymistycznie !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Arysia
Nie można powiedziec ile utrzymuje się zabieg, bo to zależy od wielu czynników (wieku, predyspozycji, skóry itp. itd.). Chciałam cos napisać o mezoterapii. Jestem po dwóch zabiegach, ale nie widzę efektów. Na stronach pisze się szumnie o efektach: o zmniejszeniu zmarszczek lub nawet ich zniknięciu, a tu KLOPS... Oki głebokie nie znikną, ale drobne mimiczne ani nie znikneły ani sie nie zmniejszyły... Jedynym plusem jest nawilzenie skóry, ale liczyłam na cos wiecej za takie pieniądze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolina35
Do Maczka 35 :D Oj widzę ,że już Cię wzięło! Zostaw sobie te poprawki przy uśmiechu jak już Ci zejdzie ten, który teraz masz czyli za jakieś 7-8 miesięcy. Ostrzegam, żeby nie było jak z solarium... Pamiętaj! Dobry efekt dermatologii estetycznej to taki kiedy nikt Cię nie posądza o takie zabiegi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maczka 35
No Karolina, wzięło mnie oj tak;-) Moja mama dzisiaj była dostrzyknał ją -jest wniebowzięta ;-) Zobaczę jak pójdę co tam mi zaproponuje..;-) No własnie muszę uważać żeby nie było tak jak z Solarem..hahha A musze sobie kupić jakis dobry samoopalacz-poradźcie jakiś, kiedyś miałam Diora. ale może jeszcze są inne dobre?? Tra lalalalal pozdrawiam z doliny młodości ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarna11
pytanie co możecie powiedziec nt zabiegu sculptra.czytałam, ze jest to kilka zabiegów (min3), bolesne, słabe efekty i do tego bardzo drogie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarna11
pytanie co możecie powiedziec nt zabiegu sculptra.czytałam, ze jest to kilka zabiegów (min3), bolesne, słabe efekty i do tego bardzo drogie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jola01
witam, 30 marca pierwszy raz w zyciu wstrzyknełam botox w czoło i "lwią"zmarszczke. wydawało sie, ze wszystko jest ok. zmarszczki juz troche zaczeły sie zmniejszać, ale wczoraj wieczorem zauważyła, ze opadły mi powieki.Lekarka zapewniała mnie , że żadnych skutków ubocznych nie będzie. Napiscie bardzo proszę czy któraś z Was miałą podobne zdarzenie. Wyglądam okropnie;jestem przestraszona i kompletnie załamana!!!. czekam na info.Chyba powinnam udać się do p. doktor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jola01
witam, 30 marca pierwszy raz w zyciu wstrzyknełam botox w czoło i "lwią"zmarszczke. wydawało sie, ze wszystko jest ok. zmarszczki juz troche zaczeły sie zmniejszać, ale wczoraj wieczorem zauważyła, ze opadły mi powieki.Lekarka zapewniała mnie , że żadnych skutków ubocznych nie będzie. Napiscie bardzo proszę czy któraś z Was miałą podobne zdarzenie. Wyglądam okropnie;jestem przestraszona i kompletnie załamana!!!. czekam na info.Chyba powinnam udać się do p. doktor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jola01
witam, 30 marca pierwszy raz w zyciu wstrzyknełam botox w czoło i "lwią"zmarszczke. wydawało sie, ze wszystko jest ok. zmarszczki juz troche zaczeły sie zmniejszać, ale wczoraj wieczorem zauważyła, ze opadły mi powieki.Lekarka zapewniała mnie , że żadnych skutków ubocznych nie będzie. Napiscie bardzo proszę czy któraś z Was miałą podobne zdarzenie. Wyglądam okropnie;jestem przestraszona i kompletnie załamana!!!. czekam na info.Chyba powinnam udać się do p. doktor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jola01
witam, 30 marca pierwszy raz w zyciu wstrzyknełam botox w czoło i "lwią"zmarszczke. wydawało sie, ze wszystko jest ok. zmarszczki juz troche zaczeły sie zmniejszać, ale wczoraj wieczorem zauważyła, ze opadły mi powieki.Lekarka zapewniała mnie , że żadnych skutków ubocznych nie będzie. Napiscie bardzo proszę czy któraś z Was miałą podobne zdarzenie. Wyglądam okropnie;jestem przestraszona i kompletnie załamana!!!. czekam na info.Chyba powinnam udać się do p. doktor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jola01
witam, 30 marca pierwszy raz w zyciu wstrzyknełam botox w czoło i lwią zmarszczke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jola01
witam, 30 marca pierwszy raz w życiu wstrzyknełam botox - czoło i lwia zmarszczka. wydawało się, ze wszystko jest ok.zmarszczki na dzień dzisiejszy (4 dzień) widać, że jest różnica, ale opadły mi powieki. Bardzo proszę napiszcie czy ktoś z Was miał taki przypadek, lekarka zapewniła mnie, że nie będzie żadnych skutków ubocznych. Odpiszci pilnie bardzo prosze. Wyglądam okropnie i jestem kompletnie załamana. czekam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jola01
witam, 30 marca pierwszy raz w życiu wstrzyknełam botox - czoło i lwia zmarszczka. wydawało się, ze wszystko jest ok.zmarszczki na dzień dzisiejszy (4 dzień) widać, że jest różnica, ale opadły mi powieki. Bardzo proszę napiszcie czy ktoś z Was miał taki przypadek, lekarka zapewniła mnie, że nie będzie żadnych skutków ubocznych. Odpiszci pilnie bardzo prosze. Wyglądam okropnie i jestem kompletnie załamana. czekam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jola01
witam, 30 marca pierwszy raz w życiu wstrzyknełam botox - czoło i lwia zmarszczka. wydawało się, ze wszystko jest ok.zmarszczki na dzień dzisiejszy (4 dzień) widać, że jest różnica, ale opadły mi powieki. Bardzo proszę napiszcie czy ktoś z Was miał taki przypadek, lekarka zapewniła mnie, że nie będzie żadnych skutków ubocznych. Odpiszci pilnie bardzo prosze. Wyglądam okropnie i jestem kompletnie załamana. czekam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maczka 35
Witam m, No niestety z tymi powiekami tak czasami jest..ale poczytaj tu na forum -to mija, a poza tym idź do P doktor -wstrzyknie ci jeszcze botox i podniesie tym sposobem powieki-nie panikuj! Ja byłam na kontroli wszystko ok, czuję się rewelacyjnie, trochę mi poprawił kurze łapki, teraz muszę sobie kupis jakis krem pod oczy , bo faktycznie mam tam cienką skórę i mi się trochę więcej marszczy.. Pozdrawiam z doliny młodości ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jola01
dzięki Maczka. dzięki za pocieszenie.ja do p.doktor mam isc dopierow srode, nie wiesz kiedy może przeminąć problem z powiekami? Pani doktor namawiała mnie na sculptre i właśnie w srode mam miec zabieg, ale po tym niudanym botoksie chyba zrezygnuje.Na forum piszecie, że jesteście zadowolone z efektów ja jak widzisz nie -sądziłam ze zupełnie zmarszczki znikną a tu niewielkie zmiany na czole a lwia pozostała taka jak była

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolina35
Do jola01 Zaraz biegnij do niej z tymi powiekami a nie w środe! Tak krótko po botoxie umówiła się z Tobą na inny zabieg? Mnie doktor mówił,że najlepiej przez 2 tygodnie żadnych zbiegów, wizyt u kosmetyczki itp. Gdzie robiłaś botox? Do Maczka To Ty wcześniej nie używłaś żadnego kremu pod oczy?!!!! No proszę powiedz,że to tylko ja źle zrozumiałam... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jola01
do Karolina 35 botox miałam w czoło i lwią , na sculptre umówiłam sie tuż po zabiegu i żadnych przeciwwskazań Pani doktor nie miała.dziś niestety jej nie ma wiec z powiekami musze czekac do poniedziałku. jestem tak przestraszona, ze wszystkiego mi sie odechciało.czolo mam troche cieżkie, pieka nie oczy a przez opadajace powieki żle widze (albo tak misie wydaje, ze powieki przeszkadzaja), do tego wszystkiego boli mnie głowa też nie wiem czy to nie przez nerwy, brwi mogę unieść lekko do góry, wtedy wygladam nawet jako tako, ale nie moge cały czas unosic brwi. Moze zastoswać jakies okłady? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jola01
do Karolina 35 botox miałam w czoło i lwią , na sculptre umówiłam sie tuż po zabiegu i żadnych przeciwwskazań Pani doktor nie miała.dziś niestety jej nie ma wiec z powiekami musze czekac do poniedziałku. jestem tak przestraszona, ze wszystkiego mi sie odechciało.czolo mam troche cieżkie, pieka nie oczy a przez opadajace powieki żle widze (albo tak misie wydaje, ze powieki przeszkadzaja), do tego wszystkiego boli mnie głowa też nie wiem czy to nie przez nerwy, brwi mogę unieść lekko do góry, wtedy wygladam nawet jako tako, ale nie moge cały czas unosic brwi. Moze zastoswać jakies okłady? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maczka 35
Specjalnie pod oczy -nie ;-( Stosowałam Myiokine do twarzy i pod oczy ten sam, a jaki bys poradziła dobry krem pod oczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×