Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość botox effect

Czy któraś wstrzyknęła sobie botox???

Polecane posty

Czesc:)Wlasnie wrocilam z botoxu.Robilam go juz 3 raz.Nic nie bolalo.Moje czolo nalezy do tych mocno pomarszczonych.Grube poziome zmarchy i wielka lwia miedzy brwiami.Kilka lat temu wypelnilam lwia restylanem.....ale nie bylam zadowolona z efektow.Niby wypelnilo ale moja mimika dalej pozostala bogataA botox.....poprostu cudo.W koncu mam gladkie czolo.Wszystko sie wyprostowalo:))))Polecam :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mag2912
mam pytanie - czy peelingi, ale rowniez mikrodermabrazja moze byc stosowana po botoxie? nie chodzi mi od razu po zabiegu, bo pewnie nie, ale w ogole, gdy ma sie go pod skora, jako codzienna pielegnacja tak jak robie to teraz? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 5 lat uzywania
Uzywam botoxu od 5 lat, regularnie co pol roku. Z efektow bylam zawsze zadowolona, z wyjatkiem jednego razu, kiedy to botox przestal dzialac po 3 miesiacach - byla to wina preparatu, sprzedanego przez nieuczciwego dystrybutora, ale lekarz uwzglednil rekalamcje. Efekt zawsze byl bardzo naturalny - nie rzucalo sie w oczy, ze mam maske zamiast twarzy. Teraz mam przerwe botoxowa - ciaza i okres karmienia. Obawialam sie efektu 'sypania' twarzy po odstawieniu botoxu - ku mojemu zaskoczeniu, owszem zmarszczki wyszly, ale takie jak mialam 5 lat temu, zanim sie zaczelam obstrzykiwac - wiec nei jest zle. Teraz z niecierpliwoscia czekam na kolejny zabieg i powrot do gladkiego czola i braku zmarszczek przy oczach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dr Ania
do mag2912 Toksyna nie pozostaje pod skórą. Ma punkt uchwytu w złączu nerwowo-mięśniowym. A to oznacza, że możesz mieć wszystkie zabiegi na jakie masz ochotę. Lepiej tylko nie rozgrzewać twarzy przez 5-7 dni po zabiegu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dsfsgrs
dziewczyny, a jakie to jest uczucie po wstrzyknieciu? czy musze na siebie uwazac, etc? mam 26lat i chcialabym pierwszy raz wstrzykac pod oczy (mam dosyc mocne sloneczko, jak sie usmiechac).czy moze cos pojsc nie tak po wstrzyknieciu? dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stara botoksiara :)
Zrobiłam sobie trzeci raz botox (jesienią skończę 30 lat) - lwia zmarszczka i poziome zmarszczki czoła. Wstrzykuję trzeci rok z rzędu przed wakacjami i jestem bardzo zadowolona. Trzyma ok. pół roku, a potem jeszcze mam wrażenie, że ok. 2 miesiące skóra jest przyzwyczajona i jak się odrobinę kontroluje, to nie marszczę tak strasznie czoła. Za pierwszym razem miałam po ok. tygodniu przedziwne uczucie czegoś dziwnego na czole, chciałam zmarszczyć, ale się nie dało. Takie jakby napięcie na czole. Za drugim razem mniej. A teraz już praktycznie nic nie czułam, zaczeło działać po ok. 5 dniach, a całkowity efekt miałam po ok.10 dniach. Tym razem dołożyłam jeszcze wypełniacz w bruzdy nosowo-wargowe, bo mieli fajną promocję w salonie (1500zl za botox na czolo i wypełniacz w bruzdy - Vacu-Med w Krakowie). Efekt jest bardzo fajny - efekt wypoczętej twarzy, odmłodzonej. Mysle jeszcze o mezoterapii i peelingach na jesien, ale nie wiem czy to dziala i czy warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stara botoksiara :)
Zrobiłam sobie trzeci raz botox (jesienią skończę 30 lat) - lwia zmarszczka i poziome zmarszczki czoła. Wstrzykuję trzeci rok z rzędu przed wakacjami i jestem bardzo zadowolona. Trzyma ok. pół roku, a potem jeszcze mam wrażenie, że ok. 2 miesiące skóra jest przyzwyczajona i jak się odrobinę kontroluje, to nie marszczę tak strasznie czoła. Za pierwszym razem miałam po ok. tygodniu przedziwne uczucie czegoś dziwnego na czole, chciałam zmarszczyć, ale się nie dało. Takie jakby napięcie na czole. Za drugim razem mniej. A teraz już praktycznie nic nie czułam, zaczeło działać po ok. 5 dniach, a całkowity efekt miałam po ok.10 dniach. Tym razem dołożyłam jeszcze wypełniacz w bruzdy nosowo-wargowe, bo mieli fajną promocję w salonie (1500zl za botox na czolo i wypełniacz w bruzdy - Vacu-Med w Krakowie). Efekt jest bardzo fajny - efekt wypoczętej twarzy, odmłodzonej. Mysle jeszcze o mezoterapii i peelingach na jesien, ale nie wiem czy to dziala i czy warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dalekaija
dsfsgrs - Ja też mam 26 lat i tez myslę o botoksie:). Mam problem z czołem a mianowicie przy włosach (na środku) strasznie mi się czoło marszczy :/ ale tak jakoś dziwnie i tylko w tym miejscu,wygląda to okropnie i chce się tego pozbyć. MARTWI MNIE TYLKO JEDNA RZECZ Jeśli ''wyprasuje'' czoło uwidocznią się inne zmarchy i wady buzi :( a mianowicie bruzdy nosowo-wargowe i zapadnięte policzki :( a wypełnienie kwasem trochę kosztuję. Tak więc muszę jeszcze trochę uzbierać kaski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dalekaija
dsfsgrs - Ja też mam 26 lat i tez myslę o botoksie:). Mam problem z czołem a mianowicie przy włosach (na środku) strasznie mi się czoło marszczy :/ ale tak jakoś dziwnie i tylko w tym miejscu,wygląda to okropnie i chce się tego pozbyć. MARTWI MNIE TYLKO JEDNA RZECZ Jeśli ''wyprasuje'' czoło uwidocznią się inne zmarchy i wady buzi :( a mianowicie bruzdy nosowo-wargowe i zapadnięte policzki :( a wypełnienie kwasem trochę kosztuję. Tak więc muszę jeszcze trochę uzbierać kaski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dsfsgrs
dzieki za powyzsze odp. strach chyba jest normalny przed pierwszym podejsciem ;) mam jeszcze pyt - czy bezposrednio po wstrzyknieciu cos widac, tzn zaczerwienienie,spuchniecie, naklucia, etc. po mialabym po tym wizyte u stomatologa - kombinuje zeby najpeirw miec dentyste, pozniej stomatologa, ale nie wiem czy sie uda(mam zaplanowany caly dzien, a przylatuje z zagranicy). i czy musze na cos uwazac po wstrzyknieciu? na drugi dzien chcialabym wracac (ciagniecie walizy, lot samolotem i inne czynnosci). dzieki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gemeli
do dsfsgrs :) dziś robiłam kolejny raz botox na okolice oczu i o ile pamiętam to 4 godz po wstrzyknięciu nie wolno sie schylać, podnoscić coś ciężkiego i nie wolno się kłaść. Przez bodajrze 2 dni nie wolno chodzić na basen, oplać się w solarium i latać samolotem... więc raczej w Twoim wypadku zabieg przed samym wylotem niewskazany :/ Co do wyglądu skóry po zabiegu to wychodzi się bez żadnych oznak :) chyba, że pani doktro trafi w żyłkę i moze być mały siniaczek. Raz mi się tak zdarzyło... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkkingusia
Ja tak sie zastanawiałam nad tym czy nie warto zdecydowac sie na botoks. Ale jednak pozostane przy mezoterapii, która w zupełności wystarcza mi jesli chodzi o zabieg przeciwzmarszczkowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juwenalisa
kkkingusia ile zabiegów mezoterapii robisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mag2912
kkkingusia ile juz zabiegow mialas, jakie koszty i jak dlugo utrzymuja sie efekty? jesli nie bedzie to dla ciebie problemem prosze podaj swoj wiek :) dziekuje i pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mag2912
czytam i czytam wszystkie wypowiedzi i juz bylam zdecydowana na botox w okolice lwiej zmarszczki oraz czolo ale teraz jestem w kropce. mam 27lat i widoczny juz zarys linii... botox ma mi to unieruchomic ale boje sie zmarszczek gdzie indziej bo mimika bedzie chciala nadal pracowac ;/ i wtedy jeszcze wiecej zmarszczek ? to w sumie dosc logiczne moze kwas h. na te okolice... wypelni ale nie unieruchomi ... czy ktoras z was ma kwas h. miedzy brwiami i na czole? dziekuje za wszystkie odp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pppinezzka
Ja polecam na sam poczatek jednak spróbowac mezoterapie. To jest jednak najodpowiednieszy zabieg jesli chodzi o pierwsze zmarszczki i problemy ze skórą takie jak mało jędrna i zwiotczała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, czy to mozliwe, że po dwóch miesiącach botoks zaczął mi puszczać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kukukukukukuku
ja mam kwas w lwiej, od 19 miesięcy- czoło w tym miejscu nadal gładkie lwiej nie mam, ale mam za to poziome zmarszczki na czole- zaczęłam unosić brwi do góry i czoło się marszczyło po botoksie w lwią też unosiłam brwi do góry, ale wtedy cały środek czoła pozostawał nieruchomy, przy unoszeniu zmarszczki pokazywały się tylko po bokach czoła te,które teraz mam nie są głębokie, nie przeszkadzają mi jeszcze z tym że nie wiem co zrobię, jak pojawi mi się znowu lwia zmarszczka, ale myślę że też wstrzyknę kwas zamiast botoksu- cena ta sama, trzyma 3 razy dłużej, nikt nie wie, że mam coś wstrzyknięte :-) (no chyba, ze poziome zaczną mnie wkurzac, to wtedy chyba botoks, mam 45 lat, skóra jest inna niż u młodszych to i na zmarszczki podatna inaczej)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do kukukukuku
Jesteś pewna,że masz wstrzykiwany kwas h.? Kwas jest droższy od botoksu. U nas botoks czoła to cena od 250zl do 500 w zależności od preparatu i jednostek,a czoło wypełniane kwasem to koszt od 900 zł. Gdyby kwas kosztował tyle co botoks to nie wiem czy byłby ten temat bo dziewczynom na pewno opłacałoby się wypełniac zmarszczki kwasem który zdecydowanie dłużej trzyma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mag2912
wlasnie moze kwas w lwiej bedzie tez dobrym rozwiazaniem ? jak uwazacie? wtedy wypelni zmarszczke ale nie unieruchomi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie..
Rozmawiałam na ten temat kiedyś z lekarką i powiedziała, że to jest zły pomysł, aby uzupełnić lwią bez botoksu, ponieważ mimika będzie wypychać uzupełniony rowek w górę i będzie pojawiać się kiełbaska!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, Odnośnie poprawy wyglądu lwiej zmarszczki to zazwyczaj najpierw unieruchamia się ją botoxem, a później ostrzykuje kwasem hialuronowym - oczywiście jeżeli zmarszczka jest już utrwalona. Podanie samego kwasu hialuronowego również ma sens przy utrwalonych zmarszczkach mimicznych, natomiast poprzez częstą mimikę powodujemy szybszą jego wchłanialnoćć, więc starcza na krócej i jest to troszku marnowanie pieniędzy. Dlatego najlepiej najpierw botoxik zanim zdąży się utrwalić. Jeżeli jest już za późno wówczas trzeba dodatkowo wypełnić kwasem. I oczywiście musi być informacja o promocji - zostały 4 strzykawki do wypełnienia lwiej zmarszczki ;-) a dokładniej ostrzyknięciie botoxem lwiej zmarszczki wraz z jej wypełnieniem kwasem hialuronowym w sumie za 600 zl ;-) Pozdrawiam www.biogenica.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kukukukukukuku
u nas za botoks i za kwas w lwią zmarszczkę płaciłam po 600zł, i jestem pewna, że mam w tej zmarszczce kwas :-) i powiem tak- szczególnym oświetleniu i pod odpowiednim kątem widziałam w lwięj zmarszczce coś jakby zgrubienie, nie wiem jak to opisać, tak jakby tam była żyła pod skórą- ale to było widoczne dla mnie i siostry, której pokazałam o co chodzi normalnie nie było to widoczne i mi nie przeszkadzało, a teraz nie mam żadnego śladu (nie wiem, kiedy zniknęło) ta uwaga, że botoks nie miałby racji bytu- wg mnie to nie tak, są panie, którym zależy, żeby unieruchomić czoło i jak nie są zadowolone z efektu to jeszcze sobie dostrzykują, tak samo z kurzymi łapkami przez botoks mimika nie jest tak "bogata" i skóra nie pracuje i odpoczywa nie tworząc i nie pogłębiając zmarszczek ja z kolei boję się przesady i nadmiernego ostrzykiwania, wolę więcej niż mniej i dlatego wybrałam kwas, żebym miała ruchome czoło i nie wyglądała sztucznie, ale jak też pisałam- może z czasem, gdy mi zmarszczki dadzą w kość wstrzyknę botoks pewnie kwas mi niedługo zejdzie i będę musiała podjąć decyzję, ale sprawiło mi przyjemność, gdy koleżance mogłam pokazać, że nie mam nic w czole-bo analizowała moje zmarszczki, a raczej ich brak , :D nie przyszło jej do głowy, że mogę mieć tam kwas, bo słyszy tylko o botoksie w czoło (sama się nie ostrzykuje)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kukukukukukuku
i coś jeszcze- ostrzykując twarz nie szukam gdzie taniej, za pierwszym razem długo szukałam, zanim podjęłam decyzję- ufam tej lekarce, jest specjalistką w swojej dziedzinie z dużą praktyką za granicą, bałabym się iść do ginekologa po szkoleniu z medycyny estetycznej, czy do gabinetu z podejrzanie niską ceną i jeszcze jedno- u mnie i botoks i kwas, jeśli chodzi o lwią, bo nic więcej nie robiłam , dał taki sam efekt , nie musiałam najpierw unieruchamiać, a pozniej wypełniać , jedna opcja wystarczyła, chociaż miałam nieco "groźny" wyraz twarzy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość margit67
Czy ktoś może polecić mi miejsce w Bielsku lub Żywcu w którym mogę fachowo o strzyknąć o czy botoksem za przyzwoitą cenę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malgos33
napewno było tu o tym ale gdzie uczciwie wstrzykują botoks w warszawie, dzieki za rady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blisko40
Drogie koleżanki. Mam masakryczny problem. Mam wrażenie,że przesunął mi się botoks z lwiej tak w stronę nasady nosa. Wyglądam jak avatar- szeroka nasada, mniejsze oczy,taka dziwna jestem.. Potwór. Wylałam już morze łez. Pierwszego dnia myślałam,że to opuchlizna, bo zrobił mi się potworny naciek między brwiami. Jednak teraz pryszcz się goi a ta rzekoma opuchlizna jest już od dwóch dni. Nie wiem,czy takie rzeczy są możliwe 1,5 m-ca po zabiegu. Tylko ja mam takie szczęście. Nie dość,że efektu nie było, zmarcha lwia została, to jeszcze teraz takie oszpecenie. To był mój pierwszy zabieg botoksem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a robilas
u lekarza z doswiadczeniem ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm, nie wiem gdzie w Bielsku, ale w Krakowie jest fajny i sprawdzony Gabinet NewU (www.newu.pl) - autobusem dojedziesz do Krk w 1,5h, a Gabinet jest jakieś 10min na piechotkę od dworca;) Botoks kosztuje tam 600 zł, ale bywa że mają jakieś zniżki, więc w sumie najlepiej pytać telefonicznie. Zabiegi wykonuje tam lekarz, dr W. Olszewski, jeden z najlepszych w Krakowie - doradza, czasem odradza i rozwiewa wątpliwości;) Byłam tam na wypełnianiu zmarszczek kwasem hialuronowym i jestem bardzo zadowolona. Na mezoterapię wybiera się we wtorek moja koleżanka, jestem ciekawa efektów... A jeśli chodzi o złe wstrzyknięcie, czy raczej ułożenie botoksu to faktycznie ciężka sprawa:/JA bym poszła jak najszybciej do lekarza, może rzeczywiście nieprawidłowo dbałaś o skórę po zabiegu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość drAnia
blisko40 Najprawddopodobniej miałąś podaną toksynę bez odpowiedniej analizy mięśni czoła. Zalezy to głównie od doświadczenia lekarza. Nie byłaś na kontroli po zabiegu? Na coś takiego należy się reklamacja. mag2912 Toksyny nie trzeba się bać. Prawidłowo podana nie sprawi,że w innym miejscu mięśnie będą działały mocniej. A jeśli nie chcesz toksyny, to może mezoterapia mieszanką kwasu hialuronowego i koktajlu? W kwestii lwiej zmarszczki ogólnie- nie jestem fanką wypełniania jej kwasem. Są bardzo nieliczne przypadki, gdzie mimika jest nie nasilona i można się o to pokusić. Często jednak mięśnie tej okolicy są tak silne, że podanie kwasu może poskutkowac niełądnym efektem kosmetycznym. Jeśli ktoś podaje kwas hialuronowy w cenie botoksu, czyli 400-700 zł, to najprawdopodobniej jest to jakiś tani preparat. Ja pracuje na najlepszych preparatach na rynku, mam na nie spore zniżki, bo dużo kupuję, ale za mniej niż 800 zł nie opłacałoby mi się tego robić. Pamiętajcie o okularach przeciwsłonecznych. Im większe i ciemniejsze tym lepiej- mniej mruży się oczy i mniej marszczy czoło!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×