Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość botox effect

Czy któraś wstrzyknęła sobie botox???

Polecane posty

Gość Do Silka111
Jesli juz tam bylas to znaczy ,ze sie zalogowalas... Zatem na samej gorze po prawej stronie jest opcja "szukaj"...kliknij na to...potem wpisz tam "botox"...i natychmiast wyswietlą Ci sie tematy...przelec stronke i w pewnym momencie znajdziesz to co Cie interesuje...zapewniam ,ze bedziesz zadowolona :) Z reszta sama sie przekonasz jacy tam sa ludzie...i jak powaznie traktuja dany trapiacy ich temat. Pozdrawiam cieplutko.... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość regeneracja
Wstrzykiwałam sobie botulinę i z efektu jestem zadowolona, ale nie z lekarza. Czy ktoś może mi podać jakiś sprawdzony adres Krakowie? No i żeby ceny nie były z kosmosu:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gabiii
Dziewczyny a wiecie co mozna zrobić żeby zniknęła pod okiem pajeczynka drobnych zmarszczek mimicznych? Bo chciałabym się ich pozbyć ale nie wiem czy jest na to jakiś sposób a jak jest to jaki? Podpowiedzcie proszę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ixi----
Dziewczyny,może któraś z was podpowie mi w tej kwestii: W sobotę idę na wesele i chciałabym,aby moja twarz,szyja i dekold w tym dniu przyjęły promienny wygląd,idę do kosmetyczki,ale nie wiem z czego sobie zrobić maseczki,co będzie najlepsze?Jestem po 40-tce,dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny strzezcie sie gabinetu Collageny w Warszawie,robilam botox w ich filii w Zlotych Tarasach i zero efektow pomimo gwarancji jakiej mi dawano(ustnie).Nie jestem pierwsza osoba ktora ma zle o nich zdanie,naciagacze uzywaja zwietrzalych srodkow.PRZESTRZEGAM.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do ixi---
Jak zauwazylas to topik o botoxie,czyli widocznie Panie tutaj takiego srodka nie znaja w przeciwnym razie botox niebylby nie potrzebny,gdyby znaly jakas cudowna tajemnice wiecznej mlodosci. Jakakolwiek maseczka wielkich zmian nie wprowadzi,chyba ze stosowana regularnie.Niemniej kosmetyczka (dobra)powinna cos zaproponowac,cos co chociaz chwilowo bedzie mialo efekt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polecam z czystym sumieniem d,Kasprzyka z Krakowa - robiłam tam dwa razy botoks na cale czolo i bruzdy nosowe restylane efet trzymał sie ponad 6 m-cy ,dr profesjonalista - moglam go dręczyc pytaniemi i sam zaproponowal ,że ewentualnie cos poprawi jak nie tak by było . Collagenie w Warszawie po raz drugi nie zaufałam - widzialam ich przedstawicieki na paru targach kosm. nawet się umówilam ale trudno intuicja i inne fora mówily mi nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MigmaTOO
jESTEM JUZ PO. Na razie lekko wyprostowały sie zmarszczki "kurze Łapki". Zobaczymy co dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MLC
MLC Niemiecka Klinika filia w Warszawie. Wieloletnie doświadczenie, najnowsze lasery, lipoliza . Lekarze Dr. Hanna Stasiek i Dr. Artur Stegeman 606 914 405 www.mlc-polska.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MigmaTOO
O, rano spojrzałam w lusterko i zmarszczki zaczynają znikać. O,o, to chyba nie jset takie złe. Poczytałam o Botoxie i musze Wam powiedzieć, że to jest bezpieczny preparat. Z zawodu jestem biotechnologiem i troche się na tym znam. Tym bardziej , że tak pieknie działa. Przywraca młodość jak w bajkach. Zobaczymy za kilka dni. Pani doktor mówiła, że pełny efekt będzie po 14 dniach. Działanie jest miejscowe, takze nie przejdzie do watroby jak ktoś pisał ( to pewnie był żart). Dobrze, że jeakis medyczny geniusz odkrył odmłądzajace działąnie Botoxu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość --------ixi---------
Migma,czy możesz napisać ile zapłaciłaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nino543
hej ja wstrzyknełam sobie botox również w wieku 29 latek i nie ma co czekac zabiek całkowicie bezpieczny jak sie czyta wasze opinie to śmiechu warte kto porównuje kremy dotego z Avonu "kicha" do efektu botoxu:-) jestem kosmetyczka i nie uznaje takiej chały jak avon i oriflame

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nino543
"ZABIEG" bo sie normalnie aż zamotałam:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nino543
W mim saloniku można sobie to zrobic za 400 zł wokół oczek;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MigmaTOO
Juz jestem wyprostowana --- ha, ha, ha. Nie mam zmarszczek ani przy oczach, ani na czole. Jakby mnie wyprasowano. ZERO ZMARSZCZEK. Wiecie, czytajac, że te zabiegi na zmarszczki są złe i w ogóle to jest niezdrowe, bo mozesz dostac zeza albo no, nie wiem, moze tradu albo syfa. To mnie smieszy. Patrzę w lustro a tu laska jak z mojego własnego tego zielonego dowodu osobistego sprzed 2o lat. To czary. Przeleciałąm wiele amerykanskich stron dot Botoxu. To co tu wypija niektóre to brednie. BOTOX NIE SZKODZI. Myśle, ze to pisza kobitki, które nie stac zeby sie odmłodzić. Pewnie sądzą, że to jak krem z Avonu ( czytaj ejwon). A ja początkowo sie bałąm, zeby nie dostac zeza. Powiedziałam o moich obawach lekarce. Przez chwile patrzyła na mnie jak na ufo. Zapłąciłam za 3 okolice, to sie tak liczy 1000zł: oczy, czoło poprzeczna i czoło pozioma. Kobitki, wstrzykujcie sobie Botox. Poczujecie się jak gwiazdy kiedy zobaczycie siebie w lusterku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ruda_36
witam was. ja dziś mialam zabieg wstrzykiwania botoxu. 30 jednostek. mam zrobione czoło i kurze łapki. troche to było nieprzyjemne , ale da sie przezyc. na efekty musze poczekać ale póki co nie czuje dyskomfortu. zapłaciłam 600 zl . bede pisac co i jak. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hej dziewczyny.
niech kazda pisze gdzie robila i jest zadowolona i gdzie odradza robic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krisgi
Migma, napisz proszę jak Cię wyszła całosć cenowo i ile masz lat. Czy to był "Twój pierwszy raz"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dorotea65
sorry coś nie tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krynia46
Jestem kobietą przed 50.Bardzo długo - chyba za długo:) myślałam o poprawieniu swojego wyglądu. Zebrało się tego na mojej twarzy oj zebrało:):):)Wczoraj zrobiłam sobie zabieg wygładzania bruzd nosowo-wargowych oraz zmarszczkek wokól ust, ponadto usunęłam zmarszczki na czole i między brwiami. W tzw. "chomiczki " wstrzyknięto mi preparat spalający tłuszcz.Pani doktor zastosowała kwas hialuronowy oraz botox.Nie napiszę Wam nazy preparatu spalajacego tłuszcz bo byłam tak wystraszona, że poprostu nie pamiętam :) Co do ceny to za 1 ampułkę botoxu i 4 ampułek kwasu hialuronowego zapłaciłam w sumie 3.400,00 zł , za preparat spalający tłuszcz 800 zł.Wiem, że to dużo ale porównywałam ceny innych lekarzy i jak pisałam za długo zastanawiałam się nad poprawą swojego wygladu...Dziś czyli 12 godzin po zabiegu jestem opuchnięta ale widzę już efekty i jestem naprawdę zadowolona:):):)Najważniejsze w tym wszystkim to, że Pani doktor jest naprawdę miłą osobą i odradzała mi pewne rzeczy, które chciałam zrobić pomniejszając koszt zabiegu.Kiedy czytałam forum przed zabiegiem byłam wystraszona... Pozdrawiam i wiem, że każda z Was sama podejmie decyzję tak jak to zrobiłam ja. Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bardzo fajnie krynia ,. gratuluje ,. ja jestem po botoksie i jestem bardzo zadowolona ... mam ,,teraz 19 lat,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość allanka
Hej, chciałabym poddać się zabiegowi w TROJMIESCIE. Czy możecie podać mi: 1. Nazwisko lekarza, który jest sprawdzony przez Was, że wykonuje zabieg wstrzyknięcia botoxu prawidłowo, 2. Cenę wstrzyknięcia botoxu w poziome zmarszczki, lwią zmarszczkę i kurze łapki. Nie chciałabym przepłacić, ale również zależy mi na profesjonalnie wykonanym zabiegu. Słyszałam o dr Olsztyńskim, ale podobno jest on drogi. Czy ktoś wykonywał u niego botox? Podobno też w "Krzywym domku" w Spocie jest dobra Pani doktor? Czy ktoś robił u niej wstrzyknięcie botoxu? Jeżeli tak to za ile i czy zrobiła to dobrze. Proszę serdecznie o odpowiedzi na moje pytania.Pozdrawiam wszystkich czytających forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bozaj
Witam! Bardzo proszę o informacje czy któraś z Pań korzystających z botox i wypełniaczy jest może chora na toczeń? Pozdrawia Magda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja od trzech lat robie sobie botox.Raz tylko robiłam kurze łapki poniewaz efekt był bardzo krótki,miesiąc może dwa i szkoda mi kasy.Robię tylko czoło i efekt wiedzę już po dwóch dniach.Szkoda tylko że znika już po czterech miesiacach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 3citty
najtaniej i najlepiej jest u doktora Olszańskiego w Gdyni niedaleko Batorego , w Sopocie w Krzywym domku robiła moja koleżanka i jest bardzo niezadowolona , chyba ten botox pani doktor rozcieńczyła bo krótko u niej trzymał (zaledwie 2 miesiące ) , i zapłaciła więcej jak ja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do 3citty A gdzie dokładnie przyjmuje dr Olszański? Możesz mi napisać ile płaciłaś za zabieg? Co sobie robiłaś, znaczy w którym miejscu na twarzy , jak dawno i jak długo trzyma? Pozdrawiam,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AniaRubi
Czy ktos moze robil takie zabiegi w Siedlcach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja jestem z Siedlec
tez kiedys pytalam czy w Siedlcach ktos robi na innym forum ale nie dostalam odpowiedzi i zrobilam sobie w Warszawie,nie jestem zadowolona wiec nie moge Ci polecic,ale gdybys kogos znalazla daj znac najlepiej tutaj,ja niestety nie mieszkam w Polsce,a w Siedlcach bywam 2 razy do roku wiec pozostaja mi informacje z netu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MIłkaaa
Z informacji jakie uzyskałam od dr Olszańskiego to jedna ampułka Resylane kosztuje 1000zł. Wiem, że jest to starej generacji kwas hialuronowy. No i cena trochę kosmiczna w porównaniu z innymi. Obrzęki i siniaki po nim są niebotyczne. Nowsze kwasy hialuronowe to Surgiderm i Teosjal. Podobno są lepsze dlatego, że nie puchnie sie po nich i nie ma dużych siniaków. Podobno naturalniej sie wyglada. Jak już, to wolałabym coś najnowszego. Wiadomo, wszystko idzie do przodu. Chcę pozbyć się bruzd smutasków, dodają mi lat. CZY JEST KTOS NIEZADOWOLONY PO UZUPEŁNIENIU BRUZD? Jakie sa argumenty przeciw? Bo za mam wiele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam32lata
witam moi mili czytalam wasze komentarze i widze ze sa rozne opinie ale chyba wiekszosc pozytywnych .ponoc efekt jest w zaleznosci od skory ile utrzyma sie botox .ale mam takie pytanko jestem zainteresowana botoxem i chcialabym poddac sie takiemu zabiegowi bo mam moze niewielkie zarysy zmarszczek kurzych lapek niewiem musialby to zobaczyc lekarz jakie one sa czy duze czy male.dla mnie one sa widoczne ale wiecie strach przed zmarszczkami ma duze oczy ja widze wady u siebie moze ktos nie niewiem .nawracajac do tematu chcialabym sobie zrobic botox tylko wolalabym troche dluzszy efekt miesieczny jak pol roku czy zamiast botoksu mozna na pierwszy raz uzyc kwasu ktory utrzymuje sie az 12 miesiecy.pytam bo mieszkam w anglii i nie chcialabym latac tak czesto wiec zalezy mi bardzo na dluzszym efekcie.i jeszcze jedno pytanko -czy moze ktos z was kochani zna jakas dobra klinike w lodzi . dzieki i pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×