Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość botox effect

Czy któraś wstrzyknęła sobie botox???

Polecane posty

Gość pytam
ŁONAAA MOZE PRZECZYTAJ TO CO MASZ NAPISANE WYŻEJ ZANIM SKOMENTUJESZ......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, dziękuje za radę sk2019 byłam na wizycie w Juwenie w Bielsku, musze przyznać że pani dr sprawia wrażenie bardzo \"ludzkiej\" tzn nie namawiała do najdroższych zabiegów itp, wręcz przeciwnie, od samego początku zwracała uwagę na koszty i fakt że ona zdaje sobie sprawę że jak na polską kieszeń to dermatologia estetyczna do najtańszych nie należy, dodatkowo wszystko fajnie wyjaśnia i nie \"wciska\" czegoś co nie jest potrzebne czy czegoś co uważa za przesadę (mam porównanie z inną wizytą gdzie jedna pani chciała mnie dosłownie \"wyprasować\" i wydepilować każdy milimetr mojego ciała-laserowo oczywiście) i zasadniczo omawia te problemy, z którymi przychodzi do niej pacjent, nie czułam sie bombardowana setką dodatkowych zabiegów, które, jak często można usłyszeć: \"..musi Pani zrobić, bo....\" :) moim problem są podkowy, cienie i worki pod oczami a co za tym idzie obwisła skóra ( jak zwał tak zwał, dla mnie to i tak nie ma większego znaczenia...) po rozmowie zdecydowałam sie na SURGIDERM, bo botox to raczej na takie problemy nic nie daje a dodatkowo jestem młodą osobą ( mam dopiero 25 lat) ale wierzcie mi,skóra pod oczami to ma z 35... zreszta to też kwestia genetyczna, moja mama i jej siostry tez tak maja ale ja zdecydowałam sie z tym walczyć, do czego skoniła mnie ostatecznie uroczystość, którą jest mój ślub (22.09), zabieg bede miała 17.08, dodatkowo zapisałam sie na serie Mikrodermabrazji do slubu co 2 tyg a potem to tak raz na miesiąć / dwa, a to z tego powodu że mam na buzi coś co przypomina rozstępy no i oczywiście mikro dobrze robi na płytkie zmarszczki mimiczne i róznego rodzaju skazy na skórze. pozdrawiam i polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uzi4
Bardzo proszę o informacje kogo poleciłybyście do wstrzyknięcia botoxu w ŁODZI?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 3333
Mam pytanie,czy slyszlayscie cos moze o dr Leszku Roterze z Gdyni? Mam kurze lapki i wybieram sie do niego na botox,mozze ktos poleci mi inny gabinet w Trojmiescie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Melbi
Wczoraj minął tydzień jak zrobiłam sobie" kurze łapki" i zmarszczki śmiechu.Jestem bardzo zadowolona:).Warto było przejechac tyle kilometrów bo nawet z paliwem wyszło duzo taniej niż we Wrocławiu.Napewno jeszcze tam wrócę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kami32
no, opuchlizna z ust prawie całkiem zeszła, choć jeszcze miejscami wyczuwam twardawe grudki... Wczoraj mój Mąż mnie skomplementował, mówiąc, że jakos tak ślicznie wyglądam, tak świetliście, itp. ;-) Oczywiście nie mówiłam Mu nic o botoxiku w czółko i kurzych łapkach ;-) A swoją drogą - nie czujecie się troszkę dziwnie nie mogąc zmarszyć czoła? Ja juz troszkę przywykłam do tego uczucia, ale na początku czułam mały dyskomfort...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kami 32 - mówiłam, że jak Ci wszystko odpuchnie to będzie ok :) Ja przez pierwsze 2 tygodnie po botoxie cały czas próbowałam przed lustrem marszczyć czoło, bo wydawało mi się to nieprawdopodobne. Teraz się już przyzwyczaiłam i do tego już trochę mi się zaczyna marszczyć. W październiku idę na następne ostrzykiwanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pojechałam do Sulencina
skorzystałąm z namiarów na forum,najpierw mąż nie chciał jechać, bo zawsze chodziłam do żony jego kolegi, ale jak porównałam mu na kartce ceny u niej i w Sulencinie to aż zdębiał. Nasza dermatolog za usta - 2 wargi i za bruzdy wyceniła 4 tysiące złotych, a ta w Sulęcinie też za to samo 2400zł. I tu i tu 4 ampułki kwasu hialuronowego - swoje usta mam jak dwie kreski a bruzdy konskiej głebokości i długie prawie do brody ( wszystkie babki w mojej rodzinie tak mają). Na benzyne wydalismy 200zł, to razem 2600, a w kieszeni zostało 1400zł, co zgarnął mąż, a niech mu będzie. Robiłam wczoraj, jestem cała spuchnięta ( dół twarzy), wysmarowana maścią przeciw obrzękom i wypoczywam w domu. No, powiedzmy, wysprzątałam cała kuchnię, (same korzyści). A propos, 3 lata temu pierwszy raz zrobiłąm sobie usta, mąż się wsciekł, a potem jak zeszło po 5 miesiacach sam mnie zawiózł na zabieg. Oni, faceci , muszą do wszystkiego dojrzeć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ostrokrzew
Napisz za parę dni, jaki efekt, ja się tam wybieram we wrześniu, na razie same pozytywne opinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kami32
ważka, i nie masz wrażenia, że wszyscy widza, że nie możesz zmarszczyć czoła? Ja sie boję (być może zupełnie bezpodstawnie), że to widać. Ale nic to - czółko gładkie, odmłodniałam i od razu lepiej się czuję :-) Jak mi zejdzie po jakimś czasie czółko i kurze łapki - to chyba tez powtórze. Natomiast usta chyba sobie juz odpuszczę ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kami32 wydawało mi się na początku, ale w sumie tak sobie myślę, że tylko ja wiem czy chcę zmarszczyć czoło czy nie. W sumie lepiej jak ma się pogodne, niepomarszczona czoło niż takie groźne, albo \"usilnie myslące\" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MagnaM
już jest lepiej, nie mam uczucia brył w ustach ani w bruzdach. Nic mnie nie boli, ale usta są jeszcze lekko zaczerwienione. Maż mówi, że jest ładnie. Robiłam ostatnio 8 miesiecy temu i wydaje mi sie ,że było bardziej spóchniete, skóra się przyzwyczaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MagnaM
Dzisiaj nic już nie widać, kształt ust jak chciałam, bruzd nie widać. Kilka lat młodsza i tak sie dzisiaj czuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość operatywnaaa
a czy mozna sobie wstrzyknac w lydki zeby`byly grubsze? mam strasznie chude

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ostrokrzew
W łydki chyba wstawia się implanty, poszukaj w google, ten temat jest o botoxie i przyległościach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sk2019
do faustyna_06 To miło usłyszeć wreszcie coś dobrego a nie sam jad. Pozdrawiam Może ktoś jeszcze ma pytanie.Chetnie służę radą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MagnaM
Pani Doktorze, co Pan sadzi o złotych niciach. Koleanka mojej mamy ma złote nici od 4 lat. Przede wszystkich to bardzo wisiało jej podgardle wcześniej. Zrobiła nici na podgardle, na dolną cześć twarzy i na policzki. Kobieta zmieniła się nie do poznania. Ma całą twarz młodszą co namniej o 10 lat. I kolor skóry jest taki jakby ciagle była trochę opalona. A, chciałam zapytać dlaczego w takim razie robi kurze łapki kwasem hialuronowym i czoło botoksem, skoro ma już wszczepione złote nici. Czy dlatego, że działają tylko tam gdzie je się wszczepi? Na jaka powierzchnię działają? Mamy koleżanka nie jest zbyt rozmowna na ten temat i dlatego Pana Doktora śmiem zapytać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bardziej niebieska od innych
Ja wstrzykuję od 5 lat, co 6 miesięcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ostrokrzew
bardziej niebieska -> Po czasie stosowania wnoszę, że jesteś zadowolona z efektów. Jak Twoja skóra reaguje po takim czasie? Nie ma jakichś negatywnych skutków?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bardziej niebieska od innych
Jak to negatywnych? Przecież celem takiego zabiegu są efekty pozytywne. Fakt, że trzeba powtarzać, ja robię zawsze w kwietniu i październiku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość black_yes
W piatek ide na botox,dam znac o swoich wrazeniach.Pozdro dla wszystkich...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ostrokrzew
bardziej niebieska -> Heh, cel niekoniecznie się z efektem pokrywa. Chodzi mi np. o słabsze ukrwienie skóry, pod którą nie pracują mięśnie, co ponoć powoduje, że robi się cieńsza. Zastanawiam się, czy po takim czasie u Ciebie taki efekt wystąpił. Czy też może jakieś inne efekty uboczne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bardziej niebieska od innych
No jak mięśnie mogą nie pracować? Męśnie mimiczne pracują cały czas, nie mogę jedynie zrobić miny tak, żeby się pofałdować jak buldog angielski. Jakie efekty uboczne? Pierwsze słyszę o cieńszej skórze, naprawdę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mikoda
Ja wstrzykuje Botoks od 4 lat. Powinnam pójsć na zabieg za około 2-3 tygodnie. Wiem z doświadczenia. Jestem z Wrocławia. Ale skusiłam sie cenami i zadzwoniłam do doktor Turczynskiej, którą tak polecają na forum. Robię zawsze czoło pionowe, lwią i kurze łapki, no i pod oczami. Wysłałam jej swoje zdjęcie mailem i wyceniła Botoks na 900zł. Jeszcze tak mało nigdy nie płaciłam. Pojechałam tydzien temu, bo maż miał wolny dzień. Muszę przyznać , że już działa i jest dobrze. Licząc paliwo na dojazd i tak jest mniejszy koszt. We Wrocławiu płaciłam 600zł za okolicę , tj. razem 1800zł i pod oczami 200zł. Jak by nie liczyc równe 2000zł. Na prowincji jest dużo taniej, warto pojechać. A zrobione tak samo.Identycznie zachowuje sie moja twarz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ostrokrzew
bardziej niebieska - może nie tyle skóra cieńsza, co zanikają mięśnie pod nią, oto kilka pierwszych z brzegu stron wspominających o tym: - With repeated treatments, atrophy (thinning of the muscles) occurs. http://www.iconocast.com/News_Files/HNews6_30D_06/Health6.htm - Long-term use can cause reversible denervation atrophy in the injected muscles. http://findarticles.com/p/articles/mi_m1272/is_2689_131/ai_92691062/pg_1 - With repeated treatments, atrophy or thinning of the muscles occurs, which produces longer lasting results. http://www.bbc.co.uk/science/hottopics/extremecosmetics/botox.shtml

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jesli chce zrobic tylko
te dwie pionowe zmarszczki nad nosem? Ile zaplace i czy powinnam isc z kims ,zeby uzyl reszte ampulki? Czy ktos to robil w Trojmiescie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość idx do Olszańskiego
jest najtańszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bardziej niebieska od innych
ostrokrzew - ja nie wiem nic o cieńszej skórze i przyznam szczerze, że spotykam się z taką informacją po raz pierwszy. Przeczytałam pierwszą ze stron. Jest tam napisane, że nieznane sa skutki dlugotrwałego stosowania botoxu, co jest nieprawdą. Botox to nazwa kosmetyczna, w medycynie jad nazywa się botuliną i od lat 80-tych stosuje się go z powodzeniem przy dziecięcym porażeniu mózgowym. Jego działanie kosmetyczne zauważono wlaśnie w latach 80-tych, przypadkowo, robiąc dzieciakom iniekcję w nogi. Więc można rzec, że 25 lat stosowania to na tyle długi okres, że skutki uboczne powinny być znane i opisane. Nie wiem, jakim językiem wolisz się poslugiwać, ale proszę - oto info w języku language http://news.bbc.co.uk/2/hi/health/2910111.stm A jeśli wolisz język wolski, to wklep w google hasła: dziecięce porażenie , botox, botulina - i miłej lektury. Ps - jedna forumowiczkanapisała, że zapłaciła za czoło i kurze łapki 2 tys. zł. To potwornie drogo - ja w Collagenie w Wawce płaciłam za czoło 300 zł i za oczka 300 zł. Nawet, jeśli przez te 3 lata odkąd tam nie mieszkam usługi te podrożały, to i tak wychodzi dość drogo...Aha - i przestrzegam przed zbyt tanim botoxem - może być chińską tandetą. Jest tak samo bezpieczny, jak polski, ale przestaje działać po 3 miesiącach, więc oszczędność pozorna. (moja mama pracuje w prywatnej klinice chirurgicznej, więc wiem, co mówię)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ostrokrzew
bardziej niebieska -> Opinię, że długotrwałe skutki stosowania botoxu nie są wystarczająco dobrze poznane można znaleźć na bardzo wielu stronach internetowych i w mediach tradycyjnych, np. British Medical Journal. Oczywiście przymusu wiary w rzetelność tego rodzaju pism nie ma. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to podaj nam
te terapie zapobiegawcze,moze nas oswiecisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×