Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość botox effect

Czy któraś wstrzyknęła sobie botox???

Polecane posty

Gość inoev
zachód jutż odchodzi od botoxu,bo to jest przecież wprowadzanie trucizny do organizmu,jad kiełbasiany i to nie pozostaje obojętne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do inneov
Jesteś niedouczoną kosmetyczką i wciskasz ludziom kit. Drogie zabiegi o niepewnych efektach które trzeba wmawiać albo być mocno asertywną jak sie już wzięło kasę. Zachód NIE odchodzi od Botoxu. Zachód ma większe możliwości wyboru pomiedzy zabiegami ale nie odchodzi od Botoxu. Pracujesz w gabinecie gdzie jest Focus i go reklamujesz ale wybrałaś złe miejsce . Sa topiki o Focusie i RF więc tam się produkuj. Papatki moja psyjaciółko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inoev
Chciałabym być kosmetyczką,niestety tylko korzystam z gabinetów. Pewnie jakiś doktorek się odezwał,jak się ludziska dowiedzą co wprowadza się do organizmu pod nazwą botox,ale to żadna nowina,chyba każdy wie że to jad kiełbasiany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do inneov
Do organizmu?! No i co z tego. Organizm ,jad kiełbasiany,miazmaty-boisz się to nie rób ale nie "pomagaj" innym nieproszona-ok? A jak ci twój facet wstrzykuje coś do organizmu to sie nie boisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość basia_kika
Hej Asiaa...00, ja polecam doktora z gdynia Olszańskiego, namiary mozesz znależć w internecie. BYłam u niego i na botoxie i na wypełnianiu zmarszczek - polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość basia_kika
jeszcze jedno, wydawałam kiedyś duzo pieniedzy na najlepsze kremy i wiem że to tylko reklama. zmarszczki sa dalej. Po botoxie ubywała pare lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dt
tak naprawde to nasz SWIADOMY wybór co sobie wstrzykujemy, jezeli ktos uwaza, ze jest cos lepszego , prosze bardzo, mozna napisac ale od razu wyzywac i wysmiewać tych , które wstrzykuja sobie botox? tak naprawde to nic innego w takiej cenie , względnie dostepnej, nie ma. To naprawdę fajny topic i często tu zaglądam, nie potrzebujemy "fachowców" którzy nawet ortografii nie znają. Ja również wstrzyknęłam botox -na lwia , z pełna świadomościa co to jest i jestem zadowolona, mam zamiar powtórzyc po odpowiednim czasie , a co do trucizny, Ci ci tak mówią i piszą może niech przejdą na topic o jedzeniu, tam przynajmniej maja większy wybór trucizn wprowadzanych do organizmu....... miłego weekendu dla wszystkich z botoksem ......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dracula
Wstrzyknełam sobie botox tydzień temu. PORAŻKA!!! Bolało jak jasny gwint, przy ustach się popłakałam.Mam 37 lat i sporo zmarszczek mimicznych, gł. na czole, no i w to czoło m.in. właśnie dostałam. Miałam mieć dzięki temu optycznie większe oczy (generalnie nie mam dużych, apoza tym "chowaja mi się do środka"i mam tendencje do opuchniętcy powiek. O becnie-owszem-czoło mam na środku gładkie, ale przez porażenie mięśni, z górnych powiek zrobiły mi sie po prostu fafle, które wręcz mi przeszkadzają, szczególnie rano. Oczy mam więc jeszcze mniejsze, a brwi układaja mi sie jak u księcia Draculi. Załamałam sie, jak przeczytałam u Was, że mogę tak mieć jeszcze pół roku! Czy nie ma jakich skosmetykow, które by botox zniwelowały, unieczynniły? I czy po tym pół roku wróci mi poprzednia pełna mimika? Ratunku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dracula
I jeszcze jedno pytanie: czy przez zmieniona mimikę ( widzę wręcz naciaganie sie skóry w innych miejscach-kompensacyjnie) nie stworza mi się inne dodatkowe zmarszczki? I czy te "stare", poprzednie, moje-jak już "wrócą", czy nie będą wieksze niż przed zabiegiem? Właściwie to i tak nie mam juz na to wpływu-narobiłam sobie kuku i teraz muszę czekać, co z tego wyniknie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co sie dzieje z szeptuchą
Szeptucha , zniknełas.... odezwij sie... Twoje rady i wyjasnienia były super.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dt
Drakuja, współczuje, nie wiem gdze robiłas ale zadzwon tam i zapytaj , z tymi 6-scioma miesiącami to przesada ale z poprzednich wypowiedzi wynika ze z miesiac to potrwa....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmartwiona40
Drakula, współczuję. Ja też miałam mieć bardziej otwarte oko, a nic z tego nie wyszło. Ciągle się oglądam w lustrze, więc chyba widzę więcej niż przed botoxem i teraz już nie wiem, czy może przedtem też miałam takie opadniete powieki, czy mniej... Tylko nie rozumiem, dlaczego miałaś botox w okolicach ust - tam przecież stosuje się wypełniacze! Nie martw się, na pewno nie będziesz czekać pół roku, z tego co pisały dziewczyny to po ok. 3 tygodniach opadnięcie powiek ustępowało. Najlepiej idź - jak Ci radzi dt - do tego lekarza, który Ci to robił i niech kombinuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dracula
DO-Zmartwoionej40 i dt Dzięki, że sie odezwałyscie, to b podtrzymuje na duchu...Do tamtego lekarza nie pójde, bo się boje, że po poprawkach będzie gorzej. Raczej poczekam, może te powieki same mi sie odwiesza, tak, jak pisałyście. Pozdrawiam Was, odezwe sie za pare dni i napisze, czy cos mi sie mieniło? Chyba jednak ja sie nie nadaje na inwazyjne zabiegi upiększajace. Mam niski próg bólu i pozostaje mi tylko klepanie i głaskanie (przyjemne, ale raczej mało efektywne). Nic to-spróbóje spojrzec na to jasniej, o ile uda mi się spod tych obwisłych powiek ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziewczyny, niestety najnowsze badania odnośnie szkodliwości botoksu nie są najfajniejsze, przestraszyłam się zwłaszcza możliwości dostania padaczki.... u mnie po trzykrotnym botoksie w czoło pojawiło sie drżenie powiek, którego nigdy nie miałam. Jedna lekarka powiedziała ,że w medycynie takie drgania podchodzą pod padaczkę. Może to przesada, jednak trochę mnie nastraszyła. Po botoksie pojawiła się u mnie alergia- być może nie po nim, ale kto wie?, do pięćdziesiątki jej nie miałam, a teraz jest. Czy któraś z Was ma podobne objawy? Chyba jednak zrezygnuję z tego jadu. Pozdrawiam i zalecam wiele rozwagi przed stosowaniem tej trucizny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dracula
Do-Jana 2007 Na co Ci sie ta alergia pojawiła? Na botox, jakas alergia skórna, pyłkowica, czy jeszcze coś innego? Chyba porównywanie drzenia powieki do padaczki do przesada - albo lekarz źle sie wyraził albo może Ty cos zrozumiałas nie tak? Może to tylko sprawa braku mikroelementów? Absolutnie nie kwesionuję wagi Twych problemów, bo są naprawde przykre, tylko staram się znaleźć ich sympatyczniejsze przyczyny. Rozpoznanie padaczki byłoby okropne i gdyby miała ona wystepowac po botoxie, to przecież musieliby go wycofać. Nigdy o tym nie słyszałam, co nie znaczy, że tak nie może być. Pozdrawiam Cie i życze szybkiego powrotu do dawnej formy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do Draculi Witaj, alergia pojawiła mi się po drugim botoksie i było to uczulenie na farby, akryl na paznokciach, niedawno na leki przeciwbólowe. Nigdy nie byłam alergikiem, teraz jestem, być może nie ma to związku z botoksem- ale kto wie. To drżenie powiek też może być po nim, bo z najnowszych badań Włochów wynika, że może on uszkadzać system nerwowy, a drżenie może być związane z układem nerwowym. Pociesza mnie jednak, że pomaga mi magnez i potas- być może jest to brak tych dwóch. Ciężko będzie rozstać się z botoksem, choć nie jestem maniaczką, daję sobie w czoło raz na 8 miesięcy, poczekam jednak na jakieś pocieszające wieści, na pewno nie uwierzę mojej lekarce, przecież ona żyje z botoksu! Jedno jest pewne, botox to trucizna, a skutki jej wstrzykiwania mogą pokazać sie po latach. Nie wiem co myśleć, będę zaglądać na tą stronę, może coś usłyszycie z najnowszych doniesień .A może jest alternatywa dla botoxu? -chodzi mi głownie o czoło. Serdecznie pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EWITA1000
Do jana 2007 wiem o jakich badaniach mówisz,pewnie czytałas artykuł w NEWSWEEK-u o tym ,że BOTOX przedostaje sie do mózgu i powoduje jego uszkodzenie.Są to podobno najnowsze badania które obalają dotychczasowe wieloletnie wyniki innych badań różnych naukowców na całym świecie,że botox w małych ilosciach nie szkodzi.Straszne jest to ,że toksyna botulinowa mogłaby być w wiekszych ilosciach używana jako bron biologiczna,a jednakzostała wykorzystana w kosmetyce do upiększania.Takie artykuły na pewno każą sie zastanowić nam nad tym czy chcemy być piękne i gładkie czy zdrowe.Ja na pewno pomyslę długo nad kolejnym zabiegiem zanim się zdecyduje znowu wyprostowac zmarszczki,chociaz jestem zadowolona i nie miałam żadnych komplikacji.POZDRAWIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goss
Cześć dziewczyny! Czy ktos robił botoks w Lublinie, jesli tak, to gdzie? Ja po raz pierwszy wstrzyknełam sobie botoks kilka dni temu - ok. tygodnia w tw. lwią zmarszczke, ale dawka była chyba za mała, bo ruszam normalnie czołem i marszcze je w tym miejscu, co jest zmarszczka. Nie wiem, czy iść na poprawke i dołozyć, czy poczekać do następnego razu. pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do goss- na wynik trzeba czekać czasem 3 tygodnie, a więc spokojnie- to nie działa od razu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miriammm
Ja miałam to samao, okazało się że brak magnezu. Kup sobie magnez, w Polsce nie wiem jaki konkretnie, ale musi byc z vit B 6 i ci przejdzie. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dt
Ewita1000, prosze podaj numer Newsweeka z artykułem o botoxie , chetnie przeczytam. Cieszę sie, że podajecie takie informacje, dzieki . Co do drgania: Miriammm ma racje, to typowe objawy braku magnezu: drgania i skurcze , wiec moze to tylko jego brak w organizmie, mam nadzieje,,,,,:-)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goss
A czy mógłby mi ktos dośwaidzcony odpowiedziec, czy to znaczy, że dopiero za ok. 3 tygodnie botox "sparalizuje" mi te mięsnie, którymi ruszam na czole i przez które powstaje lwia zmarszczka. Pani doktor mówiła o 48 godz. Wyobrazałam sobie, że wogóle nie bede mogła marszczyc tej zmarszczki, a ja po tygodniu mogę, tylko słabiej. pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmartwiona40
do goss Nie wiem czy czytałaś wcześniej ten topik, ale ja tam pisałam o moich rozterkach. Też nie widziałam efektu na lwią zmarszczkę. Po kilku dniach od wstrzyknięcia lekko mniej się marszczyłam i wydawało mi się, że ta pionowa kreseczka jest mniej wyraźna. Minął tydzień. Bez wyraźnej różnicy. Poszłam do mojej pani doktor, a ona na to, że rzeczywiście jakoś słabo złapało, ale botox działa nawet do 2 tygodni, więc żeby jeszcze poczekać na ostateczny efekt. Minął kolejny tydzień i dalej bez różnicy. Tak w ogóle to pierwsze i jedyne efekty były właśnie po 2 - 3 dniach po wstrzyknięciu. Minął miesiąc od botoxu. Poszłam znów do pani doktor. Była bardzo zmartwiona i rozczarowana. Nie zbyła mnie, tylko zaproponowała, że dostrzyknie kilka (bodajże 15) jednostek. Zgodziłam się. Dziś mija już 12 dzień po tym drugim dostrzyknięciu i nadal bez zmian. Wciąż się marszczę bez trudu, może minimalnie mniejsza jest ta zmarszczka, ale po tych dawkach które dostałam powinnam być chyba woskową lalką, a różnica jest minimalna (w ogóle niezauważalna). Pewnie Cię nie pocieszyłam, ale tak to wyglądało w moim przypadku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EWITA1000
Do dt NEWSWEEK 18/2008 z 4,05,2008

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dr.X
Do zmartwionej40 Sa takie zmarszczki których samym Botoxem nie wyprostujesz i koniec. Trzeba dostrzyknąc w to miejsce kwas hialuronowy. Wiedzą o tym ci dermatolodzy i chirurdzy którzy maja troche doświadczenia w tej sprawie. To że twoja Pani dr.się dziwiła że brak spodziewanego efektu swiadczyć może że ona dopiero się uczy i chwała jej za to.Ale też trzeba sie do togo po prostu umieć przyznać.Każdemu przecież błąd zdażyć sie może -mnie też! pozdrawiam Dr.X

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dr.X
No i własnie się ZDARZYŁ! Przepraszam za błąd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmartwiona40
Dziękuję DR X Robiąc botox chodziło mi raczej o wstrzymanie odruchu marszczenia czoła, bo mam taki okropny, niekontrolowany nawyk. Zmarszczka mi tak bardzo nie dokuczała, dlatego tak się rozczarowałam, bo odruch i konsekwencje w postaci ciągłego ściągnania brwi pozostały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katrin 2203
Czy robiła któraś z Was botox w Bydgoszczy? Gdzie i za ile? Proszę o namiary.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Seniorita3333
Wiecie co ten botox to lipa, bardzo marne efekty, ciekawe jak będzie z wypełniaczmi. Czy któraś robiła policzki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Seniorita3333
Na któryms portalu chyba beauty czytałam, ze lifting niestety w pewnym wieku jest konieczny. Skalpel i tyle. moja koleżanka robiłą botox 2 miesiace temy, wyjechała do Włoch i dzwoniła , że właściwie przestał działac. Jest wsciekła, w końcu dac za to 1200 zł. to troche za drogo. A producent daje gwarancje na 4 m-ce, lekarka twierdziła, ze powinien działać ok pół roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×