Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość botox effect

Czy któraś wstrzyknęła sobie botox???

Polecane posty

Gość 45-latka
do 46-latki- placilam 250 euro i robilam w Niemczech :-) Pozdrawiam i trzymam kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 45-latka
do 46-latki : placilam 250 euro i robilam w Niemczech.Wstrzykiwane mialam po kilka razy w okolicach skroni (zmarszczki smiechowe) i raz po oczami.Jestem bardzo zadowolona i jak juz pisalam efekty sa z kazdym dniem coraz bardziej widoczne.Nie zaluje tej decyzji ani przez moment.Wrecz przeciwnie. Idz dziewczyno,nie boj sie ,bedziesz miala piekny prezent na swieta dla siebie :-) Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 45-latka
przepraszam ale czasami nie mozna wyslac meila i potem wychodza bzdury....:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 45-latka
.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DORIS 32
Cześć wszystkim... Mam pytanko, może któraś mi może podpowiedzieć,śledzę forum od jakiegoś czasu,z wieloma opiniami się spotkałam,między innymi że nie wstrzykuje się bot pod oczy-a ja właśnie mam zmarszczki pod oczami i co robić???Jeszcze jedna sprawa do was:Bardzo proszę namiary na sprawdzonego lekarza z KRAKOWA i lokalizację. Z góry dzięki!pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam 45-latko dzięki za odpowiedż!Widzisz ja tez jestem zdecydowana,ale nie mam namiarów na sprawdzony gabinet w Katowicach bądz najblizszej okolicy. Już mam taka obsesję na punkcie tych moich zmarszczek,ze az mam obawy sie usmiechać,bo te kurze łapki mam straszne. Obawiam się,że juz w tym roku nie uda mi się zrobic tego zabiegu,ale jestem zdecydowana na 100 % więc prędzej czy pózniej pójdę. Pozdrawiam Cie serdecznie i wszystkie pozostałe panie,które walcza o piekny wyglad🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iskierka33
do doris32 tez jestem z krakowa i zastanawiam sie nad botoksem, ja 2 lata temu wstrzyknelem sobie w kurze lapki i mimo dostrzykiwania nie bylo efektu:/ zastanwiam sie moze teraz botoks jest inny i moze pojde do innnego chirurga...? kusi mnie a jednoczesnie szkoda kasy jesli sie nie uda:/ ja to robilam w dermedzie na Tomasza. nie pamietam nazwiska lekarza(facet).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iskierka33
do doris32 tez jestem z krakowa i zastanawiam sie nad botoksem, ja 2 lata temu wstrzyknelem sobie w kurze lapki i mimo dostrzykiwania nie bylo efektu:/ zastanwiam sie moze teraz botoks jest inny i moze pojde do innnego chirurga...? kusi mnie a jednoczesnie szkoda kasy jesli sie nie uda:/ ja to robilam w dermedzie na Tomasza. nie pamietam nazwiska lekarza(facet).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szpulka 38
Babeczkom z Krakowa polecam uroczą dr Sylwię od Ireny Eris !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DORIS 32
Do Zieloneoko - jeśli możesz to bardzo proszę prześlij mi na maila namiary gdzie ten varioderm można zrobić! Mój mail: patinger@interia.eu Wielkie Dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gasza
Do Zielonookiej. Bardzo bym prosila o namiary gdzie mozna zrobic ten varioderm i jaki to koszt.serdeczne dzieki.pozdrawiam gasza moj maill marika48@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gasza
Do Zielonookiej. Bardzo bym prosila o namiary gdzie mozna zrobic ten varioderm i jaki to koszt.serdeczne dzieki.pozdrawiam gasza moj maill marika48@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gasza
Do Zielonookiej.bardzo bym prosila o namiar gdzie mozna zrobic varioderm.dzieki serdeczne i pozdrawiam gasza moj maill marika48@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alabesterka
Robiłam i jestem bardzo zadowolona. Polecam !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hania68
Witam Robiłam botoks w Poznaniu u Pani doktor Iwony Stajkowskiej i jestem bardzo zadowolona. zrobiłam kurze łapki, czoło i wypełniłam bruzdy nosowo-wargowe. Wszystko się udało nie miałam żadnych skutków ubocznych. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hania68
Witam Robiłam botoks w Poznaniu u Pani doktor Iwony Stajkowskiej i jestem bardzo zadowolona. zrobiłam kurze łapki, czoło i wypełniłam bruzdy nosowo-wargowe. Wszystko się udało nie miałam żadnych skutków ubocznych. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Odważyłam się
Zrobiłam botoksik na czoło i oczy i jestem piękna. Tyle sie naczytałam przez pół roku śledząc forum i bałam się, a tu tak ładnie wygladam. Byłam w Sulęcinie u Pani Kasi Turczyńskiej. Bardzo polecam. Wygladam 10 lat młodziej, zniknęły wszystkie zmarszczki. Jeszcze myslę o ustach. Miłych Świat życzę wszystkim Paniom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Odważyłam się
zrobiłam i wygladam 10 lat młodziej. Wszystkie zmarszczki zniknęły. Przez pół roku czytałam forum i zastanawiałam sie zrobić czy nie zrobić. Zrobiłam i jestem zadowolona. Robiłam w Sulęcinie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Megi 40
Cześć dziewczyny, przeczytałam sporo waszych wypowiedzi. Z całą pewnością zdecyduję się na botox, jestem z warszawy gdyby któras z Was miała sprawdzony adres...to dla mnie bardzo ważne. Mam 40 lat i jestem mocno zniszczona... bo sporo przeszłam w swoim życiu. Te 10 lat mniej bardzo by mi poprawiły samopoczucie...Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kagavi
Jestem 6 dni po ;-) Robiłam znów u Baczewskiej i jestem jeszcze bardziej zadowolona niż za pierwszym razem. Poweidziałam jej ze za pierwszym razem zrobiły mi sie krechy pod oczami i tym razem podała mi botoks inaczej. tylko w kurze łapy i policzek a pod oczy nie. Efekt- zmarchy sie wygładziły i nie ma zaznaczonej doliny łez. Dodatkowo oczywiscie całe czoło. Za wszystko zapłaciłam 500 tak jak poprzednio. Czytałam , ze Ktos był niezadowolony z jej usług, ja nie moge narzekać. Dodam raz jeszcze, że pod oczy nie powinno sie podawać botoksu bo skóra wtedy tam wiotczeje i robia sie wory/sińce szczególnie jak ktoś ma "tak urode". Najlepiej podać w te okolice kwas hialuronowy wstrzyknięty promienićsie od kącika oka w kierunku policzków. Efekt jest boski. Dla wszystkich zmęczonych twarzy polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Megi 40
jak jesteś zadowolona to podaj gdzie ona przyjmuje, może też skorzystam???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kagavi
Baczewska przyjmuje w Sopocie w Krzywym Domku, uważam ze robi to naprawde profesjoalnie i bezbolesnie. Pamiętajcie jednak zeby powiedzieć jej jaki efekt chcecie uzyskac czy brwi mają być podniesione czy czubek nosa podniesiony czy opuszczony itd...Mi podała między oczy i w nasade nosa jeszcze to co zostało i lekko podniósł mi sie koniuszek nosa- super!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kagavi
Baczewska przyjmuje w Sopocie w Krzywym Domku, uważam ze robi to naprawde profesjoalnie i bezbolesnie. Pamiętajcie jednak zeby powiedzieć jej jaki efekt chcecie uzyskac czy brwi mają być podniesione czy czubek nosa podniesiony czy opuszczony itd...Mi podała między oczy i w nasade nosa jeszcze to co zostało i lekko podniósł mi sie koniuszek nosa- super!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Baczewska moze drogo nie bierz
nie bierze ale niestety nie robi dobrze... Ciagle poprawia, efekty gorszeniz przed... podnosi brwi które za 2 tygodnie opadaja wraz z powieką. Tak bierze 500 zl ale co z tego jak efekt bardzo krótkotrwaly i w poczekalni kobiety ktore przychodzą na poprawki co miesiac... Wole zaplacic wiecej i byc zadowolona a nie zadnego efektu tylko opadajaca powieka:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny prosze podajcie mi namiary na dr.Simke-nr.tel.a najchetniej strone internetowa.Nigdzie nie moge znalezc.Czy jest dobrym fachowcem ijakie ma ceny.Chce po raz pierwszy zrobic botox-raczej cala twarz.DZIEKUJE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia 39
Witam, jestem tu pierwszy raz i proszę Was o pomoc. Mam trądzik rózowaty, nie taki szpetny, ale dokuczliwy (bolesnosc). Czy w takiej sytuacji jest mozliwe wypełnienie botoxem? Proszę Was o speca z TRóJMIASTA, a najchętniej kogoś z GDYNI. Chodzi mi o kogoś naprawdę dobrego i godnego polecenia. DZIĘKUJĘ!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia 39
Witam, jestem tu pierwszy raz i proszę Was o pomoc. Mam trądzik rózowaty, nie taki szpetny, ale dokuczliwy (bolesnosc). Czy w takiej sytuacji jest mozliwe wypełnienie botoxem? Proszę Was o speca z TRóJMIASTA, a najchętniej kogoś z GDYNI. Chodzi mi o kogoś naprawdę dobrego i godnego polecenia. DZIĘKUJĘ!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia 39
Witam, jestem tu pierwszy raz i proszę Was o pomoc. Mam 39 latek i trądzik rózowaty, nie taki szpetny, ale dokuczliwy (bolesnosc). Czy w takiej sytuacji jest mozliwe wypełnienie botoxem? Proszę Was o speca z TRóJMIASTA, a najchętniej kogoś z GDYNI. Chodzi mi o kogoś naprawdę dobrego i godnego polecenia. DZIĘKUJĘ!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość modelinka
Hej Dziewczyny! Jesten tu nowa, przeczytalam prawie wszystkie strony w tym temacie, tak jak z tytułu wynika wiekszość z was robiła sobie zabiegi botoxem i to na zmarszczki, a ja chcialabym sie dowiedzieć, czy któraś z was może mi polecić jakiś gabinet w Warszawie, w którym mogłabym delikatnie powiekszyc sobie usta kwasem hialuronowym i nie wydac na to fortuny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×