Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość botox effect

Czy któraś wstrzyknęła sobie botox???

Polecane posty

Gość Ofiara Losu 2013
Ja pochodzę z Warszawy i dlatego szukam tam własnie dobrego specjalisty od botoxu a precyzyjnie mówiąc to specjalisty od powikłań po botoxie. Po ostanim botoxie powieka poszła mi w dół , kiedy to zgłosiłam mojemu lekarzowi zrobił dziwna mine i powiedział ,ze tak ma być. Beszczelny i głupi jeśli myśli ,że jeśli ja nie mam wykształcenia medycznego to sie nie znam to sie bardzo zdziwi. Jeśli mi spartolił to ciekawe ile jeszcze pacjentek bedzie wyglądać jak ja. Jak na razie szukam naprawde dobrego lekarza , który mi troche naprawi twarz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joaasinek
Hej, a czy któraś z Was była kiedyś na botox party? Angielska firma Ensolook zajmująca się medycyną estetyczną ma coś takiego w swojej ofercie. Fajna sprawa,bo organizując taką imprezę masz zabieg za darmo i osoby uczestniczące mają zniżkę. Wybrałybyście się?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anitaa
hej! ja bym się wybrałą ale nie sama, jesli któraś z Was się wybiera to mogę dołączyć. Czy mogę prosić o kontakt do dr. Furmana??? Muszę robić powieki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Botox to profilaktyka
Witam, jestem Kosmetologiem, dla wyjaśnienia wszystkim Paniom, które błędnie interpretuje zabieg z użyciem botoxu informuję iż jest to głównie profilaktyka. Botox ma za zadanie oduczyć mimiki twarzy, która powoduje zmarszczki. Przy okazji daje efekt wygładzania już istniejących zmarszczek. Profilaktyka ta powinna zacząć się jak najwcześniej (25 lat) niezależnie czy zmarszczki są widoczne czy też nie. Panie które odradzaja takiego zabiegu bo mimo 40 lat nie mają zmarszczek i uważają że ten zabieg jest dla 50 latek po prostu się go boją albo nie dociera do nich ze są w tym wieku. Jak juz pojawia się bruzdy sam botox nie wystarcza trzeba dołączyć wypełnianie kwasem hialuronowym który jest dużo droższy. A po co doprowadzać do bruzd i później wydać majątek na wypełnianie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość profilaktyka:):):):D
umrę ze śmiechu:D Ciekawe na jakim poziomie zdałaś egzamin ? Gdybyś była profesjonalną kosmetyczka to nie pisałabyś głupot. Pewnie masz 25 lat i się szprycujesz botoxem. Zobaczymy co będzie za kolejne 25. Narząd nieużywany zanika jak wiadomo, więc po 25 latach unieruchomieniu mięśni całej twarzy będziesz ją zbierać z podłogi. Podobnie ma się z czołem, które unieruchomione w całości leci na oczy i mamy efekt opadniętej powieki. Zyczę powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmarcha pod okiem
po botoxsie, czy to możliwe? Czoło gładkie, powieki lekko opadły a pod oczami więcej drobnych zmarszczek i jedna duuuuża. Czy mi się wydaje?:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dobra wrózka botoxu
Ofiara losu 2013 ja znam dobrego specjaliste od poprawek. Dwa lata temu również miałam spartaczona twarz ale na szczęscie spotkałam przypadkowo mojego doktora. Naprawde przypadkowo bo w galerii , od razu spytał czy robiłam sobie botox itd... Teraz robie sobie raz w roku botox i jest super. Odezwij sie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dobra wrózka botoxu
Ofiara losu 2013 ja znam dobrego specjaliste od poprawek. Dwa lata temu również miałam spartaczona twarz ale na szczęscie spotkałam przypadkowo mojego doktora. Naprawde przypadkowo bo w galerii , od razu spytał czy robiłam sobie botox itd... Teraz robie sobie raz w roku botox i jest super. Odezwij sie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobra wróżko
czyli, że co? Poprawił Ci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klowijka
lek. spec już tu nie zagląda?:( A szkoda, bo wolałam jego wypowiedzi od innych specjalistów. Dodatkowo myślę, że pani dr anna za bardzo nerwowo i z pewnego rodzaju arogancją podeszła do wypowiedzi doktora. Myślę nawet, że ona wywołała tę ,,wojnę,, na forum nie potrzebnie się mądrząc. Każdy ma prawo wyrażać swoje poglądy i nie można zaraz atakować. Zwłaszcza , że się ma niby poziom doktora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EDULA
Mam 38 lat, zaczynam się nieco marszczyć pod oczami, robiłam sobie 6 miesięcy mezoterapie aby wzmocnić skórę pod oczami ale mam wrażenie że chyba muszę już stosować botox, rano siatka pod oczami, zmarchy delikatne w kącikach Proszę doświadczoną osobę o radę robić botox czy nie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do Dr Anna Nie znam się na specjalizacjach w medycynie i być może zle określiłam to co chciałam przekazać. Miałam na myśli dyplomy, czyli kursy, szkolenia dzięki którym w moim przekonaniu jest się specjalistą w jakiejś dziedzinie:), Moja Pani doktor właśnie takim specjalistą jest. Zajmuje się jako dermatolog skórą, ale także pomaga ludziom w problemach porażenia nerwów twarzy i wtedy używa botox w celu wyrównania proporcji, stąd moje większe zaufanie do niej. Miałam przekonanie, że taka osoba ma nieco inne cele jak taka, która zajmuje stricte medycyną estetyczną. Byłam raczej pacjentką z asymetrią niż klientką, która chce poprawić wygląd:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Edula- ja specjalistką nie jestem, ale trochę poczytałam i nie wstrzykiwałabym sobie nic w okolice oczu. Skóra pod oczami jest pozbawiona niemal tkanki tłuszczowej, jest najcieńsza z wszystkich fragmentów na ciele i jest bardzo wrażliwa. Ponoć często rezultaty nie były zgodne z oczekiwaniami. Słyszałam, że laser CO2 daje lepsze efekty, ale sama nie wiem czy bym skorzystała. Ja na razie nie mam aż takiej potrzeby, gdyż jak na mój wiek to mam w miarę ok, ale gdybym miała, to sama nie wiem na co bym się zdecydowała. Ciekawe co powiedzą specjaliści. Szkoda tylko, że nie zapewnią całkowitego braku skutków ubocznych. Ryzyko niestety jest wpisane w tego typu zabiegi i niestety całość konsekwencji ponosimy my, nie lekarz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kataanka
Widzę,że ktoś wspomniał o Ensolook. Słyszałam, że są bardzo profesjonalni, no i od teraz w Polsce. Może ktoś się wybiera na takie botoks party, bo chętnie też bym się wybrała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do Edula Botoks bezpośrednio POD oczami, to nie jest zbyt dobry pomysł. Myślę, że intensywna regeneracja odpowiednio dobrymi preparatami do mezoterapii da lepsze efekty. W tych miejscach dobrze sprawdza się np Teosyal Redensity lub Rich Croma. Trzeba poddać się sesji paru zabiegów, ale trzeba pamiętać, że zmarszczki za jakiś czas i tak wrócą. Związane jest to z indywidualnym upośledzeniem krążenia w tym obszarze, a także z utrudnionym odpływem chłonki (jeśli pojawiają się dodatkowo tzw."wory pod oczami" i "cienie") Redensity dodatkowo rozjaśnia skórę. Jeśli chodzi o botoks, to można spóbować terapię odpowiednio rozcienczoną toksynę zabieg - "mezobotoks", ale twarz trzeba najpierw dokładnie obejrzeć, żeby nie pogorszyć sytuacji. Niestety to problem, z którym walka zabiera trochę czasu, ale warto :-) Pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dobra wózka botoxu
Botox to raczej nie pod oczy , ja miałam wypełniane kwasem hialuronowym i ładny efekt jest . Botoxem miałam robione czoło i niestety spartolone, powieka poszła mi w dół. Szukałam specjalisty od powikłań , bo jak wiadomo nie każdy lekarz chce poprawiać po innym, ale jak już chce to bierze 100% i dodatkowo 50% zabiegu. Ja znalazłam w warszawie i jestem szczęsliwa. http://www.drmarusza.pl/ Zawsze warto szukać .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobra wróżko
a jak można poprawić opadniętą powiekę??? Z tego co tu piano to się nie da. Raczej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lek.spec.
postępowanie jest takie; najpierw ocena indywidualna zapoznanie się z oczekiwaniami pacjenta uzgodnienie z pacjentem zakresu i możliwości zabieg kontrola pozabiegowa ewentualna korekta ponowana kontrola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ponawiam Pytanie!
1_CZY MOŻNA ODWRÓCIĆ SKUTEK OPADNIĘTYCH POWIEK? 2_CZY SKUTKIEM UBOCZNYM MOGĄ BYĆ ZMARSZCZKI POD OCZAMI?? Mam na myśli po podaniu botoxu w czoło, może powstać siateczka zmarszczek pod okiem, związana właśnie z opadniętą powieką. Muszę to wiedzieć bo ktoś wspominał o tym, a może to tylko wkrętka. Za dużo Was czytam chyba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pimpuszka
Zrobiłam drugi raz botoks na lwią zmarszczkę. Czekam na rozwinięcie się efektu. Pierwszym razem na efekt czekałam 2 tygodnie, utrzymał się ponad 5 miesięcy. Żadnych opuchnięć ani bolesności nie miałam. Godzinę po zabiegu byłam już w pracy, bez makijażu. Zabieg jest super. Będę go powtarzać, gdyż dzięki temu iż zaczęłam odpowiednio wcześnie moja zmarszczka się nie utrwaliła i została wygładzona. Mam nadzieję, że nigdy nie będę mieć tej lwiej bruzdy. Zapłaciłam rok temu 199, a teraz 299. Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pimpuszka
Podobno efekt opadniętej powieki przemija.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pimpuszka
Lekarz mówił mi też że botoksu pod oczy nie poleca, bo zmarszki w nowych miejscach mogą powstać w skutek unieruchomionej okolicy i innej pracy pozostałych mięśni przy mimice. Mnie bardzo dokładnie oglądał, kazał mi robić różne miny żeby ocenić czy nie będę nadrabiać unieruchomionej okolicy innymi dziwnymi skurczami twarzy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anANam
A ja słyszałam, że w każdym miejscu wstrzyknięty botoks może skutkować innymi zmarszczkami. Przy lwiej także jest możliwe przeniesienie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lek.spec.
czy można odwrócić efekt opadnięcia powiek ,tak można ale nie przez internet i nie u każdego , trzeba zacząć od obejrzenia w realu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pimpuszka
Tak, przy lwiej też, dlatego tak długo mnie oglądał. Sprawdzał czy nie mam tendencji i umiejętności marszczenia czoła za pomocą mięśnia okrężnego oka. Bo nawet od botoksu w czoło można mieć zmarszczki pod oczami podobno. Ale też ogólnie botoks na kurze łapki podobno często skutkuje jakimiś dodatkowymi zmarszczkami. No dokładnie to wiem tyle, że u mnie nic takiego się nie dzieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sos!!!
Miałam robiony botoks jakieś dwa miesiące temu, a któregoś ranka budzę się z jedna opadniętą powieką, za dwa dni druga :-((( Czy to jest po botoksie??? Dodam, że wcześniej jak robiłam botoks, to nic takiego się nie działo. Czy dopiero 2 mce PO może wystąpić powikłanie??? Aha, miałam robione zmarszczki na czole i lwią zmarszczkę. Proszę o radę, co robić???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dobra wróżka botoxu
Nie umiejętnie wstrzyknięty botox powoduje własnie uboczne efekty. U mnie taki wystąpił. Ale najgorsze jest to ,że lekarz , który to zrobił nie poczuwa się do winy. W Stanach Zjednoczonych to normalne i zwyczajne ,ze pacjent ma możliwość podać do sadu lekarza, u nas to również to możliwe ale niestety sądy są dla lekarzy nie dla pacjenta. Nie jestem bogata ,żeby włóczyć się po sądach ,które są niestety stronnicze. A sprawa ciągnie się latami. Trzeba po prostu szukać specjalisty od powikłań i mieć nadzieje , że da się to naprawić lub czekać aż botox przestanie działać. Ja nie miałam czasu czekać na koniec działania botoxu , pracuje więc na pewno nie pokazałabym się ludziom na oczy. Mojego lekarza szukałam oczywiście w internecie wpisując powikłania itd... dr. Marusza własnie zajmuje się i interesuje się powikłaniami. Wytłumaczył jak ważna jest znajomość anatomii twarzy, położenie każdego mięśnia. Na szczęście korekta udała się i teraz jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znowu reklama na siłę
Nikt nie pyta o nazwisko, a wróżka z dobroci serca podaje,mnie takie coś od razu zniechęca i w życiu nie pójdę do Maruszy, choćby był najlepszy,przykre,że ucieka się kolejny raz do takich metod:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×