Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość botox effect

Czy któraś wstrzyknęła sobie botox???

Polecane posty

Witam, śledzę wątki na forum i chciałabym podzielić się moją "przygodą" z botoksem. Jestem po 40-tce i jak inne kobietki chciałam trochę poprawić wygląd swojej twarzy, kurze łapki wokół oczu, jedna pionowa zmarszczka na czole ok 1cm i bruzdy nosowo-wargowe. Udałam się do lekarki, która miała poprawić mi wygląd i samopoczucie, w bruzdy i zmarszczkę na czole lekarka wstrzyknęła mi wypełniacz,stwierdziła, ze botoksu na czoło nie potrzebuję i lepsze efekty będą gdy potraktuje zmarszczkę wypełniaczem i miała rację, zmarszczka na czole zniknęła, z wypełniacza jestem bardzo zadowolona, ale botoks który został zaaplikowany pod oczy spowodował że pojawiły się worki pod oczami, których nigdy nie miałam, oczy wyglądają jakby były podpuchnięte, pojawiły się nowe zmarszczki i mam wrażenie że górna część policzków obsunęła się, przy czym mimika wokół oczu nie zmieniła się, mogę marszczyć skórę wokół oczu tak jak przed botoksem. Mam nadzieję że ta "opuchlizna" zejdzie i dodam że botoks miałam podany w połowie stycznia. Może jest tu ktoś, kto wie co można na to zaradzić, co robić w takim przypadku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a czy można w czoło
i właśnie dlatego boję się botoksu, zwłaszcza, że badania wskazują, że od botoksu twarz tyje, czyli botoks powoduje wytwarzanie tkanki mięśniowej, a i do mózgu ponoć dochodzi. Do tej pory badania trwają i nie są zakończone. Nie chciałabym wyglądać jak niektóre gwiazdy, one faktycznie są jakby opuchnięte czyli pulchne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewa 45
te gwiazdy właśnie mają dużo wypełniaczy botoks stosowany jest nie w medycynie estetycznej od lat 70 XX wieku uważasz że to krótko ? botoks nic nie powiększy miała 2 duże bruzdy lwie wręcz taką górkę między brwiami teraz mam prosto bez wgłębień na mózg mi nie padło. bardzo ważne kto podaje botoks ja wybrała chirurga bo uważam że tak jak on nikt inny nie wie gdzie się znajdują mięśnie. lekarz medycyny estetycznej to zazwyczaj następna specjalizacja lekarza więc możemy sprawdzić kto będzie nam podawał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja byłam u pani która jest chirurgiem szczękowym, wiec myślę że akurat na układzie mięśni twarzy zna się bardzo dobrze, a co najmniej powinna się znać! Nie poszłam do pierwszego lepszego gabinetu, który oferuje te zabiegi. Teraz nie zrobiłabym już tego zabiegu, ponieważ wyglądam gorzej niż przed, mam tylko nadzieję że to minie. Nie przeczę że są osoby którym botoks służy, więc każdy oczywiście ma prawo wyboru, ja mówię botoksowi-nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pieterecka
Dziewczyny a nie myślałyście na samym poczatku o tym zeby moze spróbować z mezoterapią ? Ja juz od dłuższego czasu chodzę na cytocare i naprawde jak macie 30 lat to nie ma co od razu iśc w botoks bo efekty po mezoterapii sa naprawde super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myślę że koło 30-tki mezoterapia igłowa to bardzo dobry sposób na poprawę stanu skóry, w tym wieku też to robiłam i efekty były super, robię zresztą do tej pory od czasu do czasu, teraz czekam aż botoks odpuści i muszę popracować nad okolicą oczu bo po nim właśnie pojawiły się nowe zmarszczki wokół oczu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wtajcie dziewczyny. Też chciałam się podzielić swoimi doświadczeniami odnośnie botoxu, a mam czym , bo stosuję go już od 12 lat średnio dwa razy do roku czyli co 6 miesięcy.Mam teraz 55 lat i zapewniam was ,że nie dałybyście mi tyle. To prawda,że zawsze wyglądałam młodo i jestem dość szczupła.Ja jestem naprawdę zadowolona z botoxu, efekt zawsze jest świetny. Mam tendencję do kurzych łapek, które są pięknie wyprasowane po podaniu botoxu. Mam też tendencję do poprzecznej zmarszczki nad nosem i po podaniu botoxu na czoło ładnie się wygładza. Gorzej jest przy ustach które lubią opadać w dół i robi się bruzda. Miałam tam wypełnienie, ale tak do końca nie jest wygładzone. Radzę trzymać się dobrego lekarza, który zna nas i wie ile podać preparatu. Złakomiłam się dwa razy na okazję z gruponu i raz po 3 miesiącach efekt był już nijaki, a ostatnio zrobiłam u innej lekarki i brwi mi się obniżyły co mnie denerwuje i postarza. Ale to moja wina, bo chciałam zaoszczędzić. A już zeszłym razem sobie obiecywałam żeby nie dać się nabrać na okazje, które nie okazują się okazjami. Jeszcze jedno. Wyglądam naprawdę świetnie, ale to nie tylko efekt botoxu ale także zrobiłam górne i dolne powieki. Oczy są najważniejsze i jak się ma opadające powieki i worki pod oczami to bez liftingu oczu się nie obędzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelina...
gdzie botoks w gdańskim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolina2010
Ja też niedawno zaczęłam swoją przygodę z botoksem,mam 34 lata,zaczęłam niestety widzieć oznaki upływającego czasu.Na szczęście nie mam póki co,przynajmniejżadnych ubocznych skutków.Bardzo ładnie podniosły mi się brwi,a czoło wygładziło.Trafiłam na fajną babeczkę Dr.Dąbrowską,przyjmuje w Klinice Piękna Essence w Warszawie.Chodzę tam do Kosmetyczkji i jakoś tak przy okazji postanowiłam spróbować......teraz myślę jeszcze o powiększeniu ust.......czy ktoś próbował

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anna Jana
By lam na botoksie u dr Kulik w Poznaniu tydzien temu tak jak pisalam wczesniej i jestem bardzo zadowolona ... slicznie wszystko sie wygladzilo. efekt byl dopiero ok srody czartku taki super. Babeczka bardzo mila. Doradzila mi jeszcze kwas hialuronowy na zmarszki wokol ust (palacza. Ide we wtorek. Polecam . Napisz jakie bede efekty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maliróżka
Dziewczyny miałam zastosowany kwas ale nie wypełniacz tylko redensity bez efektu mam 44 lata Chcę w łodzi zrobić wypełniaczami ale nie wiem jaki Lekarz zna się na tym podpowiecie kogoś ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość halina z krakowa
Ja miałam podawany botox juz kilka razy. Za każdym razem jestem bardzo zadowolona bo efekt mam naturalny a nie całkowicie unieruchomione czoło. Polecam dr Sułowicz z SCM w Krakowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monia73 z Wroclawia
A możecie podać cennik jakiegoś dobrego lekarza we Wrocławiu? Ja chyba też skuszę się na botox :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
We Wrocławiu polecam dr Mielecką - przyjmuje w gabinecie Cosmetderm. Korzystam od kilku lat u p. doktor z zabiegów botoxu i powiększania ust. U pani doktor można liczyć na fachową poradę i mieć pewność, że zabiegi zostaną odpowiednio dobrane. Krótko mówiąc, dr Mielecka nie zaaplikuje nam zabiegu, który nie jest nam potrzebny. Polecam ten gabinet ze względu na profesjonalizm, miłą obsługę i konkurencyjne ceny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do Kasjopea 13
A gdzie i u kogo robiłaś plastykę powiek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lenitka
Holderka, a co robiłaś dokładnie z nosem? wygładzałaś, powiększałaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IngaRaf
A ja Ci polecam dr Kulczycką, wszystkie zabiegi robię u niej w gabinecie i zawsze wychodzę zadowolona. Jak na salon z tak nowoczesnym sprzętme i w centrum miasta to mają bardzo konkurencyjne ceny, zreszta sama zobacz: http://www.kulczycka.pl/pl/cennik/ Pozdrawiam, Inga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lek.spec.
a co powiesz na takie ceny. 1 amp. 1ml usieciowanego kwasu hialuronowego 350 PLN. likwidacja zmarszczek Botoxem poziomych czoła , lwich , kurzych łapek za wszustko 500 PLN.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czy ktoś wie?
Czy unosząc brwi botoxem można jednocześnie wykonać botox na zmarszczki poziome na czole i pionowe między brwiami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzka77
A z jakiego miasta jesteś? Ja bym Ci radziła wybrać się na konsultacje do dobrego lekarza. Ja jestem z Wrocławia, i tak jak już któraś z dziewczyn pisała najlepsza jest dr Kulczycka. Przed zabiegiem zostałam dokładnie poinformowana o wszystkim, co chciałam wiedzieć, więc również serdecznie polecam ten gabinet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Botoks Londyn 02076256879
Czesc Dziewczyny. Chcialabym sie podzielic z Wami opinia na temat profesjonalnych zabiegow z uzyciem botoks u w Londynie. Chodze na botoks w Londynie od kilku juz dobrych lat do www.DifferentClinic.co.uk , sa w Centrum Londynu. Cena botoksu z mojego doswiadczenia uzalezniona jest od jakosci botoksu i wiedzy osoby ,ktora wykonuje zabieg. Botoks w Londynie mozna spotkac na "kazdym rogu". Ceny sa rozne.Nie polecam decydowac sie na tani botoks w Londynie ,gdyz roznie z tym bywa. Generalnie staram sie odwiedzac Klinike 2 razy do roku,nie ma potrzeby czesciej. Moje zmarszczki sa zdecydowanie mniej widoczne. Glowa do Gory. Pozdrawiam Was Wszystkie na Emigracji. Beata z Londynu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Botox ...
Botox jest fajny, ale po kilku latach stosowania go na lwią zmarszczkę opadają i marszczą się powieki i to właśnie mnie spotkało, a nie robiłam częściej niż co 6 miesięcy. No i jest brzydko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ala_ma_koty_dwa
no wiesz, bo mimo botoksu skóra się przecież starzeje, nie opadły Ci powieki od obstrzykiwania, tylko ze starości :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Botox ...
W tak młodym wieku powieki aż tak nie opadają, chyba, że dla Ciebie 33 letnia kobieta jest już stara. O konsekwencjach obstrzykiwania lwiej zmarszczki mówiła mi jedna z lekarek medycyny estetycznej. Mimo wszystko robiłam ją przez 3 lata, bo mnie wkurzała. Kiedyś na forum lekarka to samo powiedziała dziewczynie, którą też to spotkało więc to nie przypadek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ala_ma_koty_dwa
no to cofam co napisałam- nie ze starości, ale do głowy mi nie przyszło że w tak młodym wieku masz za sobą kilka lat botoksu ale z drugiej strony jeśli tak młodo miałaś zmarszczkę, która wkurza to może jednak Twoja skóra szybciej się starzeje? ja mam 46 lat, za sobą 2 botoksy i jeden kwas hialuronowy w lwią (oczywiście nie naraz) ,kwas mam ponad dwa lata i jeszcze ta zmarszczka nie wróciła ale z trzeciej strony :-) nieużywane mięśnie przecież zanikają, więc może i coś tam opadło jestem za tym, żeby poprawiać urodę, jeśli nam coś przeszkadza, uważam jednak, że nie należy przesadzać, bo czasu nie zatrzymamy a wpadniemy w paranoję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Botox ...
Zrobiłam pierwszy raz po 30-ce, bo zmarcha była widoczna, ale chyba najbardziej dla mnie i robiłam nie częściej niż co pół roku. Każdy organizm reaguje inaczej, a tak poza tym to zawsze wyglądałam młodo jak dziecko nawet męża mam 7 lat młodszego także na pewno mnie to nie uraziło. Pozdrawiam i życzę gładkiego buziaczka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ant75
Ja również robiłam botox u dr Kulczyckiej, którą wcześniej dziewczyny już polecały. Poprawiałam właśnie lwią zmarszczkę i nie mam żadnych problemów. Pozdrawiam, Anita

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do Ant75
Ale Ty z tego co widać zrobiłaś tylko jeden raz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×