Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość botox effect

Czy któraś wstrzyknęła sobie botox???

Polecane posty

Gość danus654
Ja se nie wstrzyknelam ale zamierzam. Kiedys przeczytalam ze wstrzyknięcie botoksu poprawia nawet samopoczucie. Ciekawe czy to prawda jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Pzrymierzam się do zabiegu regeneris, czy jeżeli zostanie pobrana moja krew i juz będzie gotowe osocze to wtedy mnie ostrzykuje lekarz?czy coś powinnien dodać do osocza? jak tak to co? a jak nie poda to zabieg tez się powiedzie?proszę o odp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :) czy ktos moze polecic gdzie zrobic BOTOx w bydgoszczy ,poniewaz przeprowadzilam sie z Poznania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gwiazdeczka14
Witam! Czy któraś z Pań mogłaby mi polecić sprawdzonego lekarza do wtrzyknięcia botoxu w Grudziądzu, Bydgoszczy lub w Trójmieście? Z góry dziękuję, pozdrawiam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LEK.SPEC.
do Zosia.Zosia do osocza można dodawać jony Ca+2 , które przyspieszają uwalnianie czynników wzrostu z płytek krwi , ale ten magiczny manewr ma jedynie znaczenie psychologiczne na pacjenta , ponieważ w naszym organiźmie jest wystarczająca dużo jonów Ca+2 aby wytrącić z płytek czynniki wzrostu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asia1007
Wczoraj robiłam 5 raz botox. Z zabiegów korzystam regularnie od 2010 roku. Na początku robiłam, co pół roku, a teraz miałam przerwę 10 miesięcy. Z innych zabiegów, które robiłam i polecam to : wypełnienie bruzd nosowo-wargowych - trzymało mi ok. 2 lat, podniesienie policzków - jak na razie rok i jest ok. Co 2 - 3 miesiące chodzę na mezoterapię igłową. Pozdrawiam wszystkie niezdecydowane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asia1007
powyższy adres e-mail jest nieaktualny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Odbrązowiaczka
Do danus 654 Botox może poprawić samopoczucie, oczywiście - dzięki temu, ze czujesz, że coś ze sobą robisz. Natomiast botulina nie ma żadnych biochemicznych właściwości, które powodowałyby, że działa jak lek antydepresyjny. Botox jest użytecznym środkiem pozwalającym dbać o urodę, jednak nie czyń z niego panaceum na wszystko. Podobnie głupie jest demonizowanie, że można się botoxem zatruć, czy że nieudany zabieg na stałe sparaliżuje część twarzy - efekt takiego zabiegu minie po kilku miesiącach. Zresztą po to botox stosują lekarze, żeby uniknąć jakichkolwiek efektów ubocznych. Tu dowiesz się więcej: http://dermedicus.pl/blog/index.php/2012/08/botox-porazajaco-skuteczny-na-zmarszczki/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnesgabi
Jest wiele mitów na ten temat i wiele róznych opinii.Owszem jeżeli ktoś przesadza i chciałby go wykonywać raz w miesiącu to owszem ,być może bedzię miał z tego konsekwencje.Jednak osobiście się z tym nie spotkałam .Uważam że wszytko co poprawia wygląd (łacznie z Botoxem ) poprawia także samopoczucie.Nie wierzyłam w to ,a jednak ... Znajoma która od lat stosuje różnego rodzaju zabiegi poleciła mi Dr Mirackiego ,który przyjmuje w Klinice BeautymeD w Warszawie .Udałąm się tam na bezplatną konsultację na której bardzo profesjonalnie podszedł do moich roblemów i zaproponował mi kilka zabiegów.jednym z nich był właśnie Botox.Pomimo moich wewnętrznych obaw, wykonałam ten zabieg.Jestem bardzo zadowolona z mojej decyzji.A ponieważ w tej Klinice czułam ,że potraktowano mnie tam wyjątkowo to z pełną świadomością mogę ją pocić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stop.....
Przestańcie reklamować te gabinety, bo aż mdli i nikt Was o to nie prosi!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lek.spec.
beautymeD czy mają tam kwas hialuronowy usieciowany po 350 PLN za 1ml lub likwidację zmarszczek czoła ,lwich i kurzych za 500 PLN. bo jeżeli nie to powyższa reklama będzie bezskuteczna. Powyższy tekst jest reklamą . zachęcam inne gabinety do reklamy - dla dobra pacjentów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lek.spec.
Warszawa i Sopot

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale te ceny powyżej są trochę nierealne,przynajmniej według mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lek.spec.
a jednak realne , te ceny to owoc konkurencji. zachęcam innych do podawania cen zabiegów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to proszę o informacje gdzie wykonuje Pan zabiegi, agaw19@op.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do lek. spec
To znaczy, że jak lekarze mówią nam, że botox jest strasznie drogi i za to samo biorą 1200PLN to wciskają nam kit? Czy robi pan podnoszenie powiek botoksem, azzalurem, bo to chyba to samo i czy to daje efekt u każdego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klercia
Moze troszke odbiegłam od tematu ,ale chciałam zaprosic do wejscia na strone http://intymnosc.pl/aff/kaspriana/ ,sa tam bardzo ciekawe produkty w pelni bezpieczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość als
ja zrobilam sobie wczorsj botox i dzisiaj mam bole migrenowe. wogole nie moge scylic glowy. nigdy nie zjadlam tylu tabletek prxeciwbolowych i nic nie pomoglo. jak leze na plecach jest ok. ale jak chodze i sie schylam to chce mi sie plskac. mialyscie tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona 1964
Do lekarza specjalisty Gdzie Pan przyjmuje w Warszawie? marzanna18@poczta.onet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko przez jeden dzień bolała mnie głowa a później mi przeszło, zadzwoń do lekarza i zapytaj czy to normalne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do ALS,do ALS
Als,czy lekarz Ci nie powiedział że kilka dni po zabiegu botoxem nie można wykonywać gwałtownych zmian pozycji ciała?Zwłaszcza takich gdzie pochylasz głowe w dół bo botox ma tendencje do przemieszczania.St\ąd prawdopodobnie taka reakcja.Unikaj pochylania głowy a powinno przejść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do als..
Mnie po statnim azzalure bolała głowa przez tydzień, ale lekarka powiedziała, że może tak się zdażyć. 8 miesięcy wcześniej robiłam też u niej i bólu nie było, a zawsze przestrzegam zasad po wstrzykiwaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lek.spec.
tel. 601 142 160 między 13.00 a 15.00 od pon. do czwartku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magda19781978
Witam, chodzę na botox od 3 lat do tego samego lekarza, doktora Piotra Krawczyka na grzybowskiej w Warszawie. Efekt jest ok. Mogę polecić:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka tam 30
Hej babeczki, mam pytanie: tydzień temu robiłam lwią zmarszczkę botoksem i efekt nie do końca jest taki jaki chcialam,aby był.Otóż widać jedną bruzdkę w tej lwiej zmarszczce.Może jest ona płytsza niż była przed wstrzyknięciem,ale jednak jest.Liczyłam,że będę między brwiami zupełnie gładka.Czy możliwe jest,że 5 dni to jeszcze zbyt krótko i na efekt końcowy trzeba czekać?czy może lekarz spartolił ten wstrzyk? :) Jeszcze jedno pytanie:czy na wizycie kontrolnej dostrzykiwanie jest w cenie tego pierwszego zabiegu?tzn,za pierwszym razem zapłacilam 700zł i czy teraz coś się dopłaca?? Bardzo proszę o odpowiedź kobietki,które były w takiej sytuacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewa 46
całkowity efekt za pierwszym razem był dopiero po 2 tygodniach pani doktor mnie uprzedzała żeby przyjść ale dopiero po 2 tygodniach bo miała przypadki że dopiero zdziałał po 2 tygodniach mi bruzdy się nie wyprostowały uzupełniłam kwasem po paru botoksach są prawie niewidoczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Słownik Ortografii Polskiej
Zamiast wstrzykiwac sobie botox zainwestujcie we mnie, czyli w : "Słownik Ortografii Polskiej", bo błędy jakie popełniacie -wypowiadając się na tym forum - wołają o pomstę do nieba!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Słownik Ortografii Polskiej
Drogie Panie! Zanim pójdziecie na botox zainwestujcie - proszę - we mnie! Błędy, jakie popełniacie wołają o pomstę do nieba! Polecam się na przyszłośc : Słownik Ortografii Polskiej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka tam 30
Ewa 46 dziękuję Ci bardzo za odpowiedź.Jeszcze wobec tego będę swą zmarchę gniewu w lustrze oglądała i patrzyła czy botoKS działa.Jeżeli nie zadziała pójdę na uzupełnienie botoKSU. Na kwas hialuronowy też się zapisałam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×