Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość botox effect

Czy któraś wstrzyknęła sobie botox???

Polecane posty

Gość beatnia
Do kati111 Fachowcem to ja nie jestem,ale robię ten cholerny botoks juz jakiś czas.wyklinam za każdym razem,ale jak minie pół roku i widzę te paskudne zmarszczki to idę znowu.Błędne koło,to jak narkotyk:)Nie łatwo sie uwolnić Cóż! Z moich osobistych obserwacji powiem Ci,że nie można za bardzo obciążyć kurzych łapek.Zauważyłam,ze jeśli boki twrazy sa zbyt napięte ,to siada reszta twarzy.miesnie opadja i jeśli botoksu jest za dużo Mądzry sa lekarze,którzy robię to na raty.najpierw czoło,kurze lapki i gora 30 jednostek,bo wiecej nie potrzeba.Jeśli są jakieś asymetrie,to ewentualnie robią po dwóch tygodniach male poprawki Znam lekazy,którzy wale 50 jednostek od razu i te zabiegi sa z reguły nieudane Zeby zminimalizować zmarszczki pod oczami trzeba podać botoks w kurze łapki w miejscu tego gniecenia pod okiem,ale 1 cm od brzegu oka ( oczywiscie zewnętrzna część oka) Dobry lekarz widzi te linię.raz w zyciu mojej sie udało.reszta to kicha.Nie mogę wiec byc autorytetm w tej dziedzinie .Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cherry76
Askaa W Naleczowie jest dr Maciej Kuczynski. Bylam tam i polecam.Mi zabieg robila pani Kasia i jestem super zadowolona z efektow. Nie podobalo mi sie, ze namawia na cos wiecej, ale ja wiedzialam czego chce i nie zgodzilam sie na inne zabiegi. Chetnie wybiore sie tam znowu, na razie karmie piersia i nie moge. Zabieg robilam w 2007 roku, w jesieni i utrzymywal sie dlugo, ale to sprawa indywidualna. Mam 35 l. Wiem, ze maja tez gabinet w Lublinie w Instytucie Medycyny Wsi, gdzies przy ul. Jarczewskiego. Podam Ci tel. 081 718 44 79. Powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aśkaa
DZięki Cherry76 ! Myślałam o Nałęczowie, ale tu na forum nikt nie wspominał. Ciekawa jestem co robiłas i za ile , no i jak długo ci się trzymało? Czy jest możliwe ,że botox na czole utrzyma się 9 miesięcy? Pozdrawiam pa .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość betania
Do Aśkaa 9 miesięcy botoks..???? W życiu!!!!!!!!!!!!!!!!!! Botoks trzyma 4 miesiące.Przy słabej mimice zdarza sie,ze do 6 miesięcy wytrzyma.Ale po czterech już będzie sie czoło trochę marszczyć,tylko troszkę mniej niż przed botoksem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość betania
Do Aśkaa 9 miesięcy botoks..???? W życiu!!!!!!!!!!!!!!!!!! Botoks trzyma 4 miesiące.Przy słabej mimice zdarza sie,ze do 6 miesięcy wytrzyma.Ale po czterech już będzie sie czoło trochę marszczyć,tylko troszkę mniej niż przed botoksem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość betania
Do Aśkaa Botoks 9 miesięcy..??? W życiu!!!!!!!!!!!!! Botoks poraża mięśnie na 4 miesiące .Przy slabej mimice bywa,że utrzymuje sie do 6 miesięcy,ale już widać jak puszcza i skóra po mału wraca do pierwotenego wyglądu 9 miesięcy to działają kwasy hialuronianowe i inne wypełniacze.Nawet bywa,ze utrzymują sie do roku. Te nowej generacji nawet i do dwóch lat,ale mają już wyższa cenę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aśkaa
Do Betani :) O 9 miesiącach mówil mi lekarz , ponoć tak się utrzymuje w obszerze lwiej zmarszczki....natomiast nie dawał az takiej gwarancji na kwas w ustach , zresztą nawet dobrze , bo ustami jestem załamana.... :( Miałaś robione usta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja miałam usta robione i jestem bardzo zadowolona są bardzo naturalne i tylko mi szkoda że tak krotko mi wytrzymają czoło też mam zrobione jest dobrze tylko teraz zobaczyłam że lekko mam powiekę opuszczoną musze się troszkę inaczej malowac bo mi odciska się cieńna powiece ale to nieznacznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja miałam usta robione i jestem bardzo zadowolona są bardzo naturalne i tylko mi szkoda że tak krotko mi wytrzymają czoło też mam zrobione jest dobrze tylko teraz zobaczyłam że lekko mam powiekę opuszczoną musze się troszkę inaczej malowac bo mi odciska się cieńna powiece ale to nieznacznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do betania jak to mozliwe zeby po wstrzyknieciu botoxu pod pczy dzialo sie cos z nosem lub dolna czescia twarzy?? mi sie zrobily poziome pod oczami po podaniu botoxu w kurze i planuje dostrzyknac w te poziome ale po tym co napisalas troche sie wystraszylam.. czyli gdzie twoim zdaniem trzeba wstrzyknac zeby zniknely poziome??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość betania
Do Aśkaa Robię botoks cztery lata.Nigdy nie wytrzymał mi dłużej niż te cztery miesiące.Można pochodzić jeszcze jakieś dwa,bo skóra wygląda lepiej niż przed zabiegiem,ale jeśli zobaczysz efekt na twarzy bez zmarszczek,to będziesz chciała tak stale wyglądać.A choćby dlatego,ze to inni zauważą.Raz sie marszczysz,a raz nie.Albo trzeba to robić regularnie,nie dopuszczając do stanu pierwotnego,albo po prostu sobie odpuścić.Na pewno to są też indywidualne predyspozycje.ja mam silną mimikę i muszę robić regularnie A kwas utrzymuje mi sie bardzo długo.Około 1 roku.Pytajcie co wam lekarz daje.To ważne!!!!!!są preparaty krótkotrwale i długoterminowe,a kosztują podobnie Mi lekarz robi tym co długo pozostaje w skórze i płacę 700 zl za strzykawkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aśkaa
Do Fotki Jak powiększałas usta , masz poprawiony kontur czy w samą czerwień...? Pokazywałaś jaki efekt chcesz uzyskać? I jak dużo Ci wstrzyknięto?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie chcialam dużych ust wstrzyknął mi jedną dawkę wstrzykiwał w kontur ust są super nic u mnie sie nie rzuca że coś zrobiłam sobie z twarzą ale jest zdecydowanie lepiej wszyscy mi mówią że świetnie mi w nowej fryzurze i własnie o to chodzi żeby ogólne wrażenie było takie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie chcialam dużych ust wstrzyknął mi jedną dawkę wstrzykiwał w kontur ust są super nic u mnie sie nie rzuca że coś zrobiłam sobie z twarzą ale jest zdecydowanie lepiej wszyscy mi mówią że świetnie mi w nowej fryzurze i własnie o to chodzi żeby ogólne wrażenie było takie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość betania
do lala30 U mnie tak sie stało niestety .Botoks podany poniżej oka,w okolice oczodołu musi podawać bardzo dobry fachowiec,gdyż minimalnie źle podany może właśnie porazić dolne partie twarzy i nienaturalnie wykrzywić twarz.Ja miałam wygięte usta i uniesiona jedna dziurkę.Przez 4 miesiące nie pokazywałam sie ludziom.Dlatego przestrzegam wszystkich przed tym.Wiem,ze nie jestem odosobniona w tym.Wiele osób miało problemy po podaniu botoksu pod okiem.mogą być dysproporcje i to duże!!!! Jeśli lekarz chce sie u Ciebie tego podjąć,to okey,ale nie na twoje ryzyko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kati111
Fotka52, , co to dokladnie jest ta voluma, tez mi lekarka cos o tym wspominala,ale u mnie nie wygladaloby to dobrze ,bo mam mocno uwydatnione swoje policzki /tak mi powiedziala/ Betania, czym dobrze zrobic kurze lapki,zeby dluzej trzymalo niz 4 miesiace /botox/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość betania
do kati111 Na kurze łapki tylko botoks.Wypełniacze nic nie dadzą,bo to sa zmarszczki mimiczne,tak jak zmarszczki palacza nad ustami.Miałam podane 2 strzykawki surgidermu i i tak je widać,bo non stop marszczę usta przy mówieniu.Tu tylko pomoże botoks.Niestety!!! Może nie masz takiej silnej mimiki i wytrzyma u ciebie dłużej niż 4 miesiące.Nie wykluczone:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jolapotworek
Miłe panie, na poczatku ubiegłego roku zrobiłam botox . Efekty i negatywne efekty zabiegu opisywałam tu na forum około maja - czerwca. Dzisiaj dodam: 1. Lwia zmarszczka- było dobrze ( 4 m-ce)- czyli OK. 2. Kurze łapki - dramat!!!! Chciałabym cofnąć czas!!!!!!!!!! Przez 3 miesiace obrzęk pod oczami zniekształcający twarz, dziwna mimika, a raczej jej brak. Asymetria twarzy. To minęło, ale powstały nowe trwałe zmarszczek wokół oczu, bardzo też pogłębiły isię stniejące kurze łapki ( krańcowe- te, które były najpłytsze i najkrótsze- teraz są największe). Przed zabiegiem zadałam pani doktor wiele pytań, przede wszystkim o ewentualne zagrożenia, gdyż mam wyjątkowo b.b.b.wraźliwą cerę. Pani doktor zapewniła mnie o absolutnym bezpieczeństwie i braku JAKICHKOLWIEK możliwych trwałszych niż 2 tygodnie zagrożeń. Może być tylko lepiej. Zabieg został wykonany w gabinecie LASER-MEDICA w Szczecinie przy ul. Boh. Getta Warszawskiego 16. - przez panią dr n. med. Sylwię Farfał - Kałucką. BOTOKS JEST RYZYKOWNY - jednego uszczęśliwi dla drugiego może być nieodwracalnym dramatem. NIEODWRACALNYM! Pozdrawiam serdecznie i życzę rozwagi w podejmowaniu decyzji i wyborze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zgodze sie
Pod oczami botox powoduje powstawanie innych zmarszczek w pionie za kacekiem oka , tak mam ja. chce w tęlinie wstrzyknąc restylane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olkaie
chciałabym sobie zrobic botox -kurze łapki szukam dobrego lekarza w Krakowie no i z tego co czytam drugiej osoby?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vango
Witam,zastanawiam się nad lwią zmarszczką i może delikatnie czoło - chyba też powinnam z kimś na spółkę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olszański z Gdyni
czy któraś cos tam robiła?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kati111
jolapotworek, jestem w szoku po tym co przeczytalam, ostatnio bylam w laser-medica na konsultacji u tej wlasnie pani doktor. Myslalam, ze jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jolapotworek
Do kati111, Zastanów się nim u niej zrobisz zabieg. Mnie Pani Sylwia wydawała się jak najbardziej kompetentna..... ale..... .Sytuacja przedstawiała się mniej więcej następująco. Zapisałam się telefonicznie, bez konsultacji , na zabieg tylko w jednym obszarze - lwiej zmarszczki. Przy rejestracji przez telefon zapytałam o ceny , w tym o kurze łapki gdyż być może - gdy uda się” lwia”, następnie zrobię i "kurze łapki". Gdy przyszłam na zabieg okazało się, że muszę zrobić oba obszary, jednego nie robią! Gdyż do jednego używa się tylko pół opakowania, reszta się marnuje. Chciałam więc wyjść, zrezygnować, ale Pani Sylwia bardzo przekonująco roztoczyła wizję absolutnie pozbawionego ryzyka zabiegu na „kurze..” Co Czym się to skończyło to już opisywałam . Byłam u pani doktor z reklamacją , prosząc o pomoc poradę czy zwrot kasy. Pokazano mi świstek, który podpisałam, że zabieg wykonuję na własne ryzyko i mogę się "bujać', że nikt nie udowodni jej winy itp. , a że ja jestem nerwową, histeryczną klientką . Droga Kati111 - Jeżeli byłaś u pani doktor to odpowiedz sobie na pytanie czy uprzedziła Cię o możliwych powikłaniach TRWAŁYCH NIEODWRACALNYCH, o jakich tu czytasz?? Jeżeli tak to dobrze, i wybór i decyzja należą do Ciebie. Jeżeli jednak nie.... ????? Ja, ale to jest wyłącznie moje zdanie , odradzam kontakt z tą panią, gdyż w razie powikłań nie będziesz miała z kim rozmawiać. W innych gabinetach przy powikłaniach proponują serię masaży, czy inne rozwiązania, u niej nie znajdziesz pomocy. Serdecznie pozdrawiam , życzę powodzenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izka33
Może ktoś mi odpowie na nurtujące mnie pytanie.... Czy lwia zmarszczka po botoxie wyprostuje się całkowicie czy mimo wszystko coś pozostaje, bo przeciez unieruchamiają sie mięsnie,ale załamana skóra nie? Wogóle nie można zmarszczyć czoła, czy trochę tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikt1
tylko wiesniary wstrzykuja sobie botox

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jolapotworek
IZKA, sama odpowiedziałaś na swoje pytanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izka33
Jola, jak napisałaś-sama sobie odpowiedziałam,ale was pytam, bo mam poblem. Zdjęcia "po botoxie" zamieszczane w sieci pokazują gładziutkie czoła, chyba taki efekt być powinien,przynajmniej przez jakiś czas ...? Czy można dostrzyknąć jeśli nie jest gładko?? Ktoś wie? Bardzo prosze o podpowiedz....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iza mozna
ale powiem Ci szczerze , z botox to zadna rewelacja lepiej juz rstylane dluzej sie trzyma i nie powoduje nowych zmarszczek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×