Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość botox effect

Czy któraś wstrzyknęła sobie botox???

Polecane posty

Gość karolino
jestem lekarzem dermatologiem co ty pleciesz? Gdybys miala jedrna skore nie potrzebowalabys botoxu! jedrna skóra dlugo zachowuje naprezenie i nie ma mowy o zmarszczkach i bruzdach!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolina35
Skórę ma jak mówisz naprężoną :) Nie mam żadnych bruzd. Mam dwie zmarszczki na czole jedną poziomą i jedna pionową , między brwiami taką mam mimikę. Moja 8 lat młodszą koleżanka ma siateczkę zmarszczek i na czole i pod oczami ale płyciutkie. Jako dermatolog powinnaś (eś) wiedzieć, że są takie przypadki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolina35
Mam jędrną skórę, no co ja na to poradzę :) Nie mam żadnych bruzd. Mam dwie zmarszczki na czole: jedną poziomą, drugą pionową między brwiami. Mam też od nosa do zewnętrznych kącików, ale zmarszczki a nie żadne tam bruzdy. I wiesz co? Wcale mnie to nie martwi,że tylko tyle ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amysl sobie co chcesz
przy dostatecznej ilosci kolagenu w skorze nie ma mowy o bruzdach i lwiej zmarszczce... a po Botoxie zaczniesz miec zmarszczki w innych miejscach , skora musi miec gdzie tkz"ujscie" Poza tym lepszym wyjsciem jest Restylane lub ostrzykanie najnowszym preparatem Restylane miejsc podatnych na zmarszczki, botox to nieporozumienie a wiem co mowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolina35
Nie musi mieć innego ujścia bo dalej się marszczy po botoxie ,tyle że słabiutko. No co ja zrobie, że mi się więcej nie pojawiło tych zmarszczek?! Choć w sumie to 2 lata starsza jestem i jakieś w naturalny sposób z botoxem czy bez powinny się pojawić. A tu nic. Naprawdę ludzie mają bardzo rózną skórę. Jedna moja babcia ma twarz posiekaną zmarszczkami, ale nic jej nie wisi na twarzy. Natomiast druga też 80-latka, ma tylko 3 trzy wyraźne ale za to skóra pod brodą wisi i worki pod oczami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolino czy ty masz rozum
Po Botoxie sa sparalizowane miesnie , ktore po pewnym czasie rozluzniaja sie, co mi do twoich zmarszczek? Robie Botox i wiem co pisze , masz ptasi mozdzek , ale jak bedziesz plakac po pewnym czasie to juz nie mój problem. Wiotka pomarszczona skóra w innych miejscach tak wygladaja efekty podawania botoxu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolina35
Czy zdajesz sobie sprawę z tego ,że mnie obraziłaś? Mam nadzieję,ze nie miałaś takiego zamiaru bo to jednak nie najlepiej świadczyło o Twojej kulturze osobistej... A do wszystkich dziewczyn tych młodszych i tych starszych, nie bójcie się botoxu, bo to naprawdę odmładza jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki. Tyle,że wszysto z umiarem i KONIECZNIE do sprawdzonego i zaufanego lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie namawiaj mlodych
dziewczyn ,bo ich skora jest mloda i mozna zastosowac mniej radykalne sposoby od wstrzykiwania botoxu, skora 35 latki to nie skora 25 latki , Powtarzam jeszcze raz; Botox dziala 3 miesiące pozniej skora wraca dopierwotnego stanu, miejsca ostzrykniete w tym okresie sa w stanie spoczynku natomiast miesnie twarzy musza pracowac , więc inne miejsca sa narazone na tworzenie sie zupelnie nowych zmarszczek.. Wszystko ma swoje wady i zalety . Zaleta jest krótkotrwały efekt, wada jego pózniejsze konsekwencje. Tosamo z oddsysaniem taknki tluszczowej w jednym miejscu tluszcz jest zminimalizowany , w drugim zwiekszony... Nie polecaj innym , po mozesz zrobic komus krzywde , sama sobie rób botox , innym zostaw prawo wyboru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie namawiaj mlodych
dziewczyn ,bo ich skora jest mloda i mozna zastosowac mniej radykalne sposoby od wstrzykiwania botoxu, skora 35 latki to nie skora 25 latki , Powtarzam jeszcze raz; Botox dziala 3 miesiące pozniej skora wraca dopierwotnego stanu, miejsca ostzrykniete w tym okresie sa w stanie spoczynku natomiast miesnie twarzy musza pracowac , więc inne miejsca sa narazone na tworzenie sie zupelnie nowych zmarszczek.. Wszystko ma swoje wady i zalety . Zaleta jest krótkotrwały efekt, wada jego pózniejsze konsekwencje. Tosamo z oddsysaniem taknki tluszczowej w jednym miejscu tluszcz jest zminimalizowany , w drugim zwiekszony... Nie polecaj innym , po mozesz zrobic komus krzywde , sama sobie rób botox , innym zostaw prawo wyboru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a umnie bylo tak
Zrobilam botox nas lwią marszczke, a teraz mam siateczke zmarszczek ma czole ,nie mialam wczseniej tego, poza tym zrobilo mi się wglebienie na skroni... co ja mam zrobic?.. ta dziura w czole mnie przeraza wypelnic ja czyms, ja nie mialam wczesniej takiego wglębienia.. Porazdzcie co zrobic. Mam 32 lata Ania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ten zawodny reklamuje
sie tutaj ? Czy ktos go reklamuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolina35
Tak. Ja reklamuje Zawodnego. W ramach tej reklamy chcę się dowiedzieć jakie są o nim opinie. Ponieważ ja miałam z nim doczynienia ale minęło już trochę czasu, bo u mnie botox trzyma się 5-6 miesięcy a potem jeszcze 2do 3 odczekuję, więc minęlo trochę i nie wiem czy nadal jest godny zaufania. Znam najlepszych lekarzy różnych specjalności i wiem,że pycha i pazerność dotykają nawet najlepszych. A nie chcę ryzykować. Specyficzny to rodzaj reklamy ale jesli tak uważasz nic na to nie poradzę. Myślałam,że to wątek dla kobiet, które chcą się poradzić, pomóc sobie, ostrzec itd. A tu jakieś wpisodziwolągi są :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wpisodziwoląg....
Masz mądra gwiazdo Szczecinska http://www.stylistka.pl/botoks-niebezpieczny-dla-ukladu-nerwowego/ A propo, robiłas u Zawodnego a pytasz jaki jest? I kto tu jest dziwolągiem.. Botox nie pielęgnuje skóry , powoduje paraliz miesni, jednoczesnie powodując pracę innych, co powoduje nowe bruzdy i zmarszczki. Juz ci ktoś o tym napisał , więc sie powtórzę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wpisodziwoląg....
Masz mądra gwiazdo Szczecinska http://www.stylistka.pl/botoks-niebezpieczny-dla-ukladu-nerwowego/ A propo, robiłas u Zawodnego a pytasz jaki jest? I kto tu jest dziwolągiem.. Botox nie pielęgnuje skóry , powoduje paraliz miesni, jednoczesnie powodując pracę innych, co powoduje nowe bruzdy i zmarszczki. Juz ci ktoś o tym napisał , więc sie powtórzę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zmysłowa3..7
Przyglądam się rozmowie pomiędzy Karoliną a nową Forumowiczką i nie bardzo wiem do czego ona ma doprowadzić. Jeśli chodzi o toksynę botulinową to tak samo jak każdy inny preparat gdy znajdzie się w niepowołanych ręcach może wyrządzić krzywdę, dlatego też trzeba przemyśleć do kogo idziemy. Druga kwestia pewnie gdyby ktoś podał nam Botox dożylnie to pewnie doszło by do paraliżu mózgu lecz podaje się go w górną część twarzy gdzie nie występują na głębokośći podawania preparatu nośniki(żyły)które przeniosły by preparat do mózgu. Poza tym gdyby on był aż tak niebezpieczny to pewnie wszystkie gwiazdy ekranu nie decydowały by się na niego bo im napewno bardzo zależy na dobrym wyglądzie wówczas wolały by sięgnąć po wcześniej wprowadzone zabiegi przy uzyciu skalpela. Sama ostatnio dużo czytam o sposobach odmładzania twarzy i korzystam skonsultacji by kiedy się zdecyduję dobrać odpowiednią. Karolina mogę Ci powiedzieć że byłam na konsultacji u Zawodnego w jego nowym gabinecie i wydawał mi sie wiarygodny lecz nie wiem z jakiego zabiegu skorzystam a jeśli chodzi o Botax to również byłam konsultować sie w gabinecie "Juveny"-Bielsko Biała rozmawiałam z dermatologiem i również powiedział mi że nie jest to niebezpieczny zabieg i że kiedy poda się go wcześniej skóra na tym zyska gdyż zmarszki nie będą się powiększały bo skóra przez jakiś czas będzie odpoczywać. Nie wiem kto tu ma rację a jeśli Botoź jest aż tak szkodliwy a niektóre zmarszczki nie zlikwiduje się wypełniaczami które zapewne są lepszą alternatywą to co nowa Forumowiczko chcesz powiedzieć że lepiej wybrać ingerancje mechaniczne. Przecież w penym momencie dochodzi do starzenia biologicznego na upływający czas w pewnym momencie nie mamy wpływu i co wtedy skalpel a nie botox? Nie wiem ale myślę że nie moze być aż tak szkodliwy skoro tyle osób z niego korzysta a poza tym jeśli stwierdzono śmiertelne przypadki i nie były one z winy złego podania preparatu to dlaczego nie został wycofany...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zmysłowa 3..7
Przyglądam się rozmowie pomiędzy Karoliną a nową Forumowiczką i nie bardzo wiem do czego ona ma doprowadzić. Jeśli chodzi o toksynę botulinową to tak samo jak każdy inny preparat gdy znajdzie się w niepowołanych ręcach może wyrządzić krzywdę, dlatego też trzeba przemyśleć do kogo idziemy. Druga kwestia pewnie gdyby ktoś podał nam Botox dożylnie to pewnie doszło by do paraliżu mózgu lecz podaje się go w górną część twarzy gdzie nie występują na głębokośći podawania preparatu nośniki(żyły)które przeniosły by preparat do mózgu. Poza tym gdyby on był aż tak niebezpieczny to pewnie wszystkie gwiazdy ekranu nie decydowały by się na niego bo im napewno bardzo zależy na dobrym wyglądzie wówczas wolały by sięgnąć po wcześniej wprowadzone zabiegi przy uzyciu skalpela. Sama ostatnio dużo czytam o sposobach odmładzania twarzy i korzystam skonsultacji by kiedy się zdecyduję dobrać odpowiednią. Karolina mogę Ci powiedzieć że byłam na konsultacji u Zawodnego w jego nowym gabinecie i wydawał mi sie wiarygodny lecz nie wiem z jakiego zabiegu skorzystam a jeśli chodzi o Botax to również byłam konsultować sie w gabinecie "Juveny"-Bielsko Biała rozmawiałam z dermatologiem i również powiedział mi że nie jest to niebezpieczny zabieg i że kiedy poda się go wcześniej skóra na tym zyska gdyż zmarszki nie będą się powiększały bo skóra przez jakiś czas będzie odpoczywać. Nie wiem kto tu ma rację a jeśli Botoź jest aż tak szkodliwy a niektóre zmarszczki nie zlikwiduje się wypełniaczami które zapewne są lepszą alternatywą to co nowa Forumowiczko chcesz powiedzieć że lepiej wybrać ingerancje mechaniczne. Przecież w penym momencie dochodzi do starzenia biologicznego na upływający czas w pewnym momencie nie mamy wpływu i co wtedy skalpel a nie botox? Nie wiem ale myślę że nie moze być aż tak szkodliwy skoro tyle osób z niego korzysta a poza tym jeśli stwierdzono śmiertelne przypadki i nie były one z winy złego podania preparatu to dlaczego nie został wycofany...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zmysłowa 3..7
Przyglądam się rozmowie pomiędzy Karoliną a nową Forumowiczką i nie bardzo wiem do czego ona ma doprowadzić. Jeśli chodzi o toksynę botulinową to tak samo jak każdy inny preparat gdy znajdzie się w niepowołanych ręcach może wyrządzić krzywdę, dlatego też trzeba przemyśleć do kogo idziemy. Druga kwestia pewnie gdyby ktoś podał nam Botox dożylnie to pewnie doszło by do paraliżu mózgu lecz podaje się go w górną część twarzy gdzie nie występują na głębokośći podawania preparatu nośniki(żyły)które przeniosły by preparat do mózgu. Poza tym gdyby on był aż tak niebezpieczny to pewnie wszystkie gwiazdy ekranu nie decydowały by się na niego bo im napewno bardzo zależy na dobrym wyglądzie wówczas wolały by sięgnąć po wcześniej wprowadzone zabiegi przy uzyciu skalpela. Sama ostatnio dużo czytam o sposobach odmładzania twarzy i korzystam skonsultacji by kiedy się zdecyduję dobrać odpowiednią. Karolina mogę Ci powiedzieć że byłam na konsultacji u Zawodnego w jego nowym gabinecie i wydawał mi sie wiarygodny lecz nie wiem z jakiego zabiegu skorzystam a jeśli chodzi o Botax to również byłam konsultować sie w gabinecie "Juveny"-Bielsko Biała rozmawiałam z dermatologiem i również powiedział mi że nie jest to niebezpieczny zabieg i że kiedy poda się go wcześniej skóra na tym zyska gdyż zmarszki nie będą się powiększały bo skóra przez jakiś czas będzie odpoczywać. Nie wiem kto tu ma rację a jeśli Botox jest aż tak szkodliwy a niektóre zmarszczki nie zlikwiduje się wypełniaczami które zapewne są lepszą alternatywą to co nowa Forumowiczko chcesz powiedzieć że lepiej wybrać ingerancje mechaniczne. Przecież w penym momencie dochodzi do starzenia biologicznego na upływający czas w pewnym momencie nie mamy wpływu i co wtedy skalpel a nie botox? Nie wiem ale myślę że nie moze być aż tak szkodliwy skoro tyle osób z niego korzysta a poza tym jeśli stwierdzono śmiertelne przypadki i nie były one z winy złego podania preparatu to dlaczego nie został wycofany...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zmysłowa 3..7
Przyglądam się rozmowie pomiędzy Karoliną a nową Forumowiczką i nie bardzo wiem do czego ona ma doprowadzić. Jeśli chodzi o toksynę botulinową to tak samo jak każdy inny preparat gdy znajdzie się w niepowołanych rękach może wyrządzić krzywdę, dlatego też trzeba przemyśleć do kogo idziemy. Druga kwestia pewnie gdyby ktoś podał nam Botox dożylnie to pewnie doszło by do paraliżu mózgu lecz podaje się go w górną część twarzy gdzie nie występują na głębokości podawania preparatu nośniki(żyły)które przeniosły by preparat do mózgu. Poza tym gdyby on był aż tak niebezpieczny to pewnie wszystkie gwiazdy ekranu nie decydowały by się na niego bo im napewno bardzo zależy na dobrym wyglądzie wówczas wolały by sięgnąć po wcześniej wprowadzone zabiegi przy użyciu skalpela. Sama ostatnio dużo czytam o sposobach odmładzania twarzy i korzystam z konsultacji by kiedy się zdecyduję dobrać odpowiednią. Karolina mogę Ci powiedzieć że byłam na konsultacji u Zawodnego w jego nowym gabinecie i wydawał mi sie wiarygodny lecz nie wiem z jakiego zabiegu skorzystam a jeśli chodzi o Botax to również byłam konsultować sie w gabinecie "Juveny"-Bielsko Biała rozmawiałam z dermatologiem i również powiedział mi że nie jest to niebezpieczny zabieg i że kiedy poda się go wcześniej skóra na tym zyska gdyż zmarszki nie będą się powiększały bo skóra przez jakiś czas będzie odpoczywać. Nie wiem kto tu ma rację a jeśli Botox jest aż tak szkodliwy a niektóre zmarszczki nie zlikwiduje się wypełniaczami które zapewne są lepszą alternatywą to co nowa Forumowiczko chcesz powiedzieć że lepiej wybrać ingerencje mechaniczne. Przecież w pewnym momencie dochodzi do starzenia biologicznego na upływający czas w pewnym momencie nie mamy wpływu i co wtedy skalpel a nie botox? Nie wiem ale myślę że nie może być aż tak szkodliwy skoro tyle osób z niego korzysta a poza tym jeśli stwierdzono śmiertelne przypadki i nie były one z winy złego podania preparatu to dlaczego nie został wycofany...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolina35
Do Zmysłowa 3..7 Bardzo fajnie napisałaś. Zgadzam się z Tobą w 100%. Zdziwiłaś się do czago miała doprowadzić moja wymiana zdań z adwersarzem (umknęła mi płeć), widzisz ja też długo się wahałam nim zdecydowałam się na botox. Też byłam na konsultacji u więcej niż jednago lekarza. Obserwowałam zabieg ostrzykiwania u koleżanki i efekty u dziewczyn, które już wcześniej robiły ten zabieg. Myślę,że większość kobiet które zaglądają tutaj chcę się czegoś dowiedzieć, więc tą wiedzą próbuję się podzielić. Wiele zależy od rozsądku samej zainteresowanej jak i lekarza, u którego wykonuje zabieg. A próby opisu rodzaju skóry i tego co chce się poprawić mają znaczenie bo przecież sam wiek nie mówi absolutnie nic! Głębokie zmarszczki raczej nie nadają się do botoxu, owszem można po zapodaniu botoxem ostrzyknąć wypełniaczem ale z tego co ja od lekarza usłyszłam to jednak lepiej nie dopuścić by zrobiły się głebokie. No i musimy sobie zdawać sprawę,że możemy minimalizować skutki upływającego czasu ale nie ma sposobu,żeby do starości wyglądać jak 25 latka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zmyslowa nie wycofuje sie
maszynki do robienia pieniedzy, i jeszcze jedno , nie jestem tu jedyna na nie;-) Poza tym przeciez botox nie wstyrzykuje sprzataczka a lekarze .. wiec nawet w rekach profesjonlistow wyrządza krzywde, ale moze sie przekonacie , oby nie bylo za pózno;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zmyslowa nie wycofuje sie
maszynki do robienia pieniedzy, i jeszcze jedno , nie jestem tu jedyna na nie;-) Poza tym przeciez botox nie wstyrzykuje sprzataczka a lekarze .. wiec nawet w rekach profesjonlistow wyrządza krzywde, ale moze sie przekonacie , oby nie bylo za pózno;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zmysłowa 3..7
Maż racje tak już jest że pewnych zmian nie można powstrzymać ze względu na upływający czas. Pozostają dwa wyjścia albo się z tym pogodzić i przyglądać się w lustrze jak z roku na rok się zmieniamy albo coś z tym zrobić i korzystać rozsądnie z medycyny estetycznej. Wszystko może być szkodliwe jeśli nie korzystamy z tego z umiarem nawet witaminy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zmysłowa 3..7
Maż racje tak już jest że pewnych zmian nie można powstrzymać ze względu na upływający czas. Pozostają dwa wyjścia albo się z tym pogodzić i przyglądać się w lustrze jak z roku na rok się zmieniamy albo coś z tym zrobić i korzystać rozsądnie z medycyny estetycznej. Wszystko może być szkodliwe jeśli nie korzystamy z tego z umiarem nawet witaminy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zmysłowa 3..7
Maż racje tak już jest że pewnych zmian nie można powstrzymać ze względu na upływający czas. Pozostają dwa wyjścia albo się z tym pogodzić i przyglądać się w lustrze jak z roku na rok się zmieniamy albo coś z tym zrobić i korzystać rozsądnie z medycyny estetycznej. Wszystko może być szkodliwe jeśli nie korzystamy z tego z umiarem nawet witaminy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zmysłowa 3..7
Maż racje tak już jest że pewnych zmian nie można powstrzymać ze względu na upływający czas. Pozostają dwa wyjścia albo się z tym pogodzić i przyglądać się w lustrze jak z roku na rok się zmieniamy albo coś z tym zrobić i korzystać rozsądnie z medycyny estetycznej. Wszystko może być szkodliwe jeśli nie korzystamy z tego z umiarem nawet witaminy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zmysłowa 3..7
Maż racje tak już jest że pewnych zmian nie można powstrzymać ze względu na upływający czas. Pozostają dwa wyjścia albo się z tym pogodzić i przyglądać się w lustrze jak z roku na rok się zmieniamy albo coś z tym zrobić i korzystać rozsądnie z medycyny estetycznej. Wszystko może być szkodliwe jeśli nie korzystamy z tego z umiarem nawet witaminy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zmysłowa 3..7
Maż racje tak już jest że pewnych zmian nie można powstrzymać ze względu na upływający czas. Pozostają dwa wyjścia albo się z tym pogodzić i przyglądać się w lustrze jak z roku na rok się zmieniamy albo coś z tym zrobić i korzystać rozsądnie z medycyny estetycznej. Wszystko może być szkodliwe jeśli nie korzystamy z tego z umiarem nawet witaminy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zmysłowa 3..7
Do anonimowej - robisz Botox sobie czy podajesz innym bo tego nie sprecyzowałaś...Jeśli sobie to po co go stosujesz jak jest taki zły......... a jeśli podajesz innym to dlaczego nie odmówisz kientce przeprowadzenia zabiegu jeśli twierdzisz ze przynosi tyle negatywnych skutkó przecież jesteś taka uczciwa...moze to ty liczysz te wspomniane pieniądze.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do zmyslowej..
Zrobilam raz i zaluję... poprzednie komentarze nie sa moje. Dla mnie 600 zlto nie pieniadze , zeby poprawic to co zobil botox z moja twarza wydlam ponad 3 tysiece takze wiem co mowie... Botox zwiotcza skórę,powostaja nowe zmarszki na innym obszarze i nie jest to tylko moja opinia , na tym forum chyba jest juz z 30 takowych, poprzedniczka wstzykuje i sama to napisala .. Takze moze lepiej uczyc sie na bledach innych , ale niektore kobietry tak maja za male pieniadze chca wygladac pieknie a przedewszytskim nienaturalnie , z tym ze pozniej sa tego nie odwracalne skutki , albo drogie i dlugotrwale naprawy... Co do liftingu, wole juz to jak bede miiec 40 lat niz botox

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czendo
Tak ja mam jestem już tydzień po botoksie i kwasie polecam rewelacja serio :-}

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×