Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ocipka_89

obcieranie stóp przez buty

Polecane posty

Gość ocipka_89

Mam problem ;/ każde buty, które kupie - moga to być sandałki, kozaki, buty sportowe (!), połbuty, czółenka czy jakiekolwiek - obcieraja mi stopy a dokałdnie nad pietą. Nie ma tu reguły czy buty firmowe czy z targu, każde! Mam tego dosyć bo już zrobiły mi sie okropne blizny i za kazdym razrm jak jakieś założe to na nowo obtarcia. Najgorsze ejst to, za nawet jak buty sie troche rozchodza i przypasują do stopy to i tak mnie ranią :( krew sika a ja chdozić nie moge ;( poprostu koszmar plastry idą u mnie na metry. Wyjde na poł godziny z domu i musze 3 razy sie zatrzymywac i zmieniac plasterki bo odklejają mi sie. prosze poradźcie mi coś, dobzre gdyby wypowiedział sie na ten temat lekarz. Byłabym baaardzo wdzięczna. Co mam zorbić? Serdecznie Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiedyś miałam taki problem z super butami, na które wydałam mnóstwo kasy. I się strasznie wkurzyłam - musi być na to jakiś środek - pomyślałam. Okazało sie, że można kupić takie przyklejane wkładki z SCHOLLA - przykleja się je w tylnej części buta - tam gdzie obcieraja. One są takie miękkie i wcale ich nie czuć. POmogło:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ocipka_89
tzn pomogą na obcieranie tego miejsca gdzie gdzie są ścięgna nad piętą?? bo o to iejce mi chodzi. Jak sie nazywają te wkładki i ile mniej wiecej kosztują??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asdfgasdf
a spróbuj sobie wate włozyć pod pięty! stara sztuczka jak świat.. jak zobaczysz ze pomogło to kup sobie takie specjalne korki pod pięty..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy macie jakies sposoby
na zaciasne buty?? z naturalnej skóry. Na długosc sa dobre , Słyszałam cos o wlewaniu goracej wody do buta i chodzenieu w skarpetach ale nie wiem czy to nie zniszczy butów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pranie
sposób na zaciasne buty----> posmaruj miejsce w którym but cie gniecie spirytusem i włóż na kilka dni prawidła albo coś co bedzie moglo je rozciagnac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy macie jakies sposoby
ok! a nie odbarwi czarnej skóry??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość darietta
kup sobie takie wkładki kt.ore sie przykleja w bucie na piete kosztują ok 5 zł mozna je dostac w sklepach obówniczych albo na rynkach gdzie maja buty ja kupuje i sa rewelacyjne i mam tak samo jak ty kazde buty muszą mnie obcierać pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A czemu kupujesz wciąż buty, które siegają tego akurat miejsca? Przecoeż buty mają różną głębokość i różne fasony. Mam identyczny problem, ale zawsze mogę dobrać sobie buty kończące się poniżej feralnego miejsca. A jak nie, to wkładam podpiętki i zyskuje potrzebne pół centymetra. Poza tym wiem, że czółenka, niestety, nie dla mnie, a letnie kupuje bez pięty. No i jak buty obcierają, to w nich NIE CHODZĘ, a nie sprawdzam, jak sika krew. Nie przeskoczysz problemu - musisz nauczyć się, jakie buty możesz kupować i niestety zrezygnować z pewnych fasonów. No i jeszcze jedno: TYLKO buty ze skóry. Miękkiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tyk
jasne.kupuj wkładki-hehe. kiedyś, kiedy obdarły mnie kolejne glany, nabyłam takie wkładki. przyklejały się do skarpetek (wiecie-jak to z plasterkiem na brzeżkach) ale całkiem od buta to się już nie dało odkleić. została plama po kleju. proponuję w początkowej fazie chodzenia owinąć stopę bandażem elastycznym (lekko). wprawdzie to mało reprezentacyjne, ale czasem jedyna szansa na rozchodzenie buta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też tak miałam, każde buty obcierały do krwi ...Kupiłam sztyft Compeed johnson&johnson w aptece za 17zł. i pomogło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prosto i be zpierodlenia sie. jak buty maja skorzana wkladke to przez kilka dni kilka razy dzienie w miejsach gdzie obcieraja trzeba SMAROWAC KREMEM NAWILŻAJACYM I PZOOSTAWIC DO WCHLONIECIA. przetestowalam, dziala;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mjnm...
i te podpiętki sobie kup ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smutna.........
dołączam sie do topiku...:( mnie dziś tes obtarły w drodze do pracy...:O uwielbiam te buty bo są wysokie,eleganckie i wbrew pozorom wygodne...ale obcierają od zawsze...obcierają mi pięty z boku,nie z tyłu...co moge zrobic? przy okazji polecam wam plastry na pięty COMPEED!!!!!!są super!nie odklejają się!zadna siła ich nie odklei!przstrzegam przed podróbkami!wyglądem sie nie roznią czasami ale odklajają sie dziadostwa jedne! moglabym kupowac te plastry non stop,ale jedna sztuka kosztuje ok 4zł,a obcieranie i tak nie ustepuje...:( ktoś pomoże?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smutna.........
up:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smutna.........
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smutna.........
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dddddeeee
mnie tez obcieraja wszystkie buty:/ mam juz dosc adidasow sa ok -ale czasem chce wyjsc w czyms bardziej eleganckim...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babasaba
body mnie obciera poddać się i kupić rozmiar większe ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość diablatko23
Mój dziadek był szewcem i miał taki sposob jeśli chodzi o pięte i buty skórzane Poprostu zmiękczał je młotkiem Wkładał w "kopyto" i rozbijał młotkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość butyyyyyyyyyyyy
Ej, co do tych otarć to naprawdę pomaga spirytus, a nawet ocet! Ja robię octem, moczę gazik, trę to miejsce które obciera, a potem wkładam do buta coś co je rozciągnie, pomaga :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smutna.........
problem w tym ze te buty nie są za male...:( i jak je rozciagne to bedzie kicha...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ghjkllmn
własnie rozbij je na czyms porządnie mlotkiem przez jakis gruby material żeby nie zniszczyc skóry buta.A przed wyjściem wysmaruj mączka kartoflana w caly tył buta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smutna.........
mączką... :classic_cool: to jest myśl...bo wlasnie tez chodzi o to ze dopóki mi się nie spocą stopy to jest ok...a pozniej zaczynaja obcierac...a tak...będą się ślizgac...doobreee!:) postaram sie zrobic tak: namoczę je spirytusem,rozbije delikatnie młotkiem, poczekam az porządnie wyschną i posmaruję mąką...dobrze to ja myslę?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smutna.........
albo talk taki specjalny tez jest chyba nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smutna.........
a ten sztyft compeed?polecacie?widze ze tu jedna osoba sie wypowiedziala tylko...to jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smutna.........
natarłam spirytusem,rozbiłam młotkiem,jak wyschło to wsmarowalam jeszcze duuuuzo kremu zeby byly bardziej miekkie...czekam na efekt...:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×