Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ocipka_89

obcieranie stóp przez buty

Polecane posty

Gość tatia
Sprawdź, czy nie masz płaskostopia podłużnego lub poprzecznego( tak, tak, istnieje takie, mało kto o tym wie:) ) Płaskostopie poprzeczne często jest przyczyną takich dolegliwości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj bardzo różnie casem
mam to samo :/ płaskie, wysokie - kazde buty mnie obcierają jedynie klapki nie zapietki nie są fajne, bo wtedy buty spadają generalnie ratuje sie plastrami, wciaz mam jakis naklejony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ButyJana.pl
Dziewczyny to też kwestia dobrych wkładek. Jeżeli notorycznie obcierają Was buty oraz macie odciski,to polecam wypróbować wkładki żelowe,są miękkie i elastyczne. Pozdrawiam i zapraszam www.ButyJana.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość khasbfkhaebfkj
Kupiłam kozaki bardzo drogie 1250 zł w sklepie Caterina , obtarły do krwi , spróbowałam po wygojeniu z zabezpieczeniem skórzanym i silikonowym ponownie rany. Uważam ,że przy takiej cenie jakość powinna gwarantować wygodę tym bardziej, że buty na płaskim obcasie . W sklepie uzyskałam wstępną odpowiedź , że mi nie pomogą i że nikt inny nie zgłaszał takiego problemu w co nie bardzo wierzę. Proszę o informacje od innych klientek w/w sklepu jeśli macie podobne problemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×