Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pulchniutka20

czy przez to ze jestemprzy kosci to nikt mnie nie pokocha?

Polecane posty

Gość pulchniutka20

to ie moja wina, dbam o siebie , jestemladna przynajmniej wielu tak twierdzi ale za wyskoa i za gruba... ehhh czy ja kiedykolwiek kogos znajde :(?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a mozesz napisac ile masz
wzrostu i ile wazysz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no a nie możesz
po prostu schudnąć ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wwss
jak można być za wysoką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pulchniutka20
mam 180 cm i 85 kg, a co do chudniecia to nie takie proste bo nie moge cwiczyc mam wy6bor albo cwicze i olepne albo siedze na dupie i nie cwicze i widze chyba wole to drugie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
etam znajdziesz kogos.. duzo widze par takich ze on jest pulchny ona zgrabna i na odwrot,, moze jak sie czegos szuka to sie na sile nie znajdzie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no a nie możesz
no to możesz siedzieć na dupie,nie oślepnąc a do tego po prostu nie jeśc,i też schudniesz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pulchniutka20
patrzcie ta panienka jest ladna nawet ale przykosci i jqak na nia jada :( nie patrza na to dlaczego ktos tak wyglada, nie bierze nikt pod uwage harakteru, waze tlko cialo mam dosc :( http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=3288511

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no a nie możesz
poza tym nie musisz od razu intensywnie ćwiczyć,ale spacery jeszcze nikomu nie zaszkodziły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pulchniutka20
ja nie jem duzo, rano sala salatke na obiad 2 ziemniaczki i jakies duszone miesko tylko woda minealna i nic wiecej... jestem wykonczona jade tak juz rok a efektow brak, a to nie moja wina ze nie moge cwiczyc, to jest latwo powiedziec nie jedz, co z tego jak je malo a to gowno daje?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystko w swoim czasi mam duzo kolerzanek ktore schudly.. Wiec sie nie uzalaj tylko dotleniaj sie cwicz..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pulchniutka20
spacery owszem, chodz sobie, na nogahc nawet na uczelnie i spowrotem do domu ladny kawalek i co nic... lekkie cwiczenia np sklony? nie moge... lekarz zabronil i juz a same spacery nie pomagaja!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TO nA PEWNO JEST DLA cIEBIE DUŻY PROBLEM ,ALE POMYŚL JAK WIELE DZIEWCZYN CHCIAŁO BY MIEĆ TAKI WZROST JAK TY ! A CO DO WAGI ,TO JEST NAPRAWDĘ WIELU MĘŻCZYZN ,KTÓRZY LUBIĄ JAK KOBIETA MA NA CZYM USIĄŚĆ I CZYM ODDYCHAĆ!;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po prostu Justyna
Nie przejmuj się :) Oczywiście,że ktoś Cię pokocha.Jeśli masz dobre serduszko,to prędzej czy później ktoś to zauważy i już Cię ze swoich rąk nie wypuści :)Zobaczysz.... Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a mozesz napisac ile masz
uwierz mi ,ze nie kazdy patrzy na wyglad .Ja mam odwrotny problem do Twojego ,i tez nie jestem szczesliwa ,wydaje mi sie ,ze wyglad nie ma tu nic do rzeczy :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pulchniutka20
lekarz mi powiedzial ze mam wolna przemiane materii ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mysia123
a moze basen???to naprawde pomaga.wiem po sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pulchniutka20 nie jestes wcale taka gruba!! nie przejmuj sie,potejrzewam ze wcale zle i grubo nie wyglądasz,nie przesadzaj:) niektorzy faceci naprawde lubią normalne a nie wychudzone dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wwss
jesteś fajna duża babka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
noo i juz masz wytłumaczenie.. to musisz duzo spacerowac chociażby z kumpela.. jezdzij na rowerQ itd. napewno znajdziesz kogos... faceci nie leca tylko na filure ale na to co Kobieta ma w srodku!! i czy nie jest glupia bo co mu po takiej wypacyfikowanej lali???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pulchniukta20
fakt jestem duza :/ wygladamna wiecej ma wymiary 112-84-110, basen? nie moge uczulenie na chlor :/ moze jednak ktos zwroci uwage nh moje nwnetrze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
180cm i 85 kg to jeszcze nie jest taka tragedia. Jak jesteś w miarę proporcjonalna to odpowiednio korygując ubiorem niedostatki możesz wyglądać bardzo dobrze. Poza tym są mężczyźni którzy lubią bardziej pulchne kobiety a nie tylko chudziutkie. Nie łam się:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wrom
85 kg przy 180cm wzrostu to praktycznie malutka nadwaga i nie ma większego wpływu na atrakcyjność kobiety (właściwie to nawet nie nadwaga)- 95 to już tak. Największą utopią są ćwiczenia aby schudnąć. Dużo lepiej mniej jeść albo raczej co innego. Unikać sosów, w ogóle ziemniaki bez tłuszczu na obiad, nie jeść słodyczy, nie jeść w nocy, nie pić piwa i wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pulchniutka20
wiem , ja sie fajnie ubieram, wielu osobom sie podoba, ale wszyscy chca mnie jako kumpele wymiekam, a dzieki za wasze porady ale o cwiczeniach prosze nie pisac bo ja narawde jak zrobie cokolwiek wiecej niz spacer szyszy to wzrok mi leci i mam zawroty glowy wiec nie da rady i nie przekonujie mnie bo wiem musialam przez to zrezygniowac z siatkowki w 2 lidze gralam , ja naprawde wiem co o sport , wiem ale niemoge!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ej przestan:) to rozkaz jesli masz takie wymiary to nie jest żle.Sama mam 100cm w biodrach(jestem duzo nizsza) i powodzenie jakies jest.Masz duzy biust to plus;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pulchniutka20
ja jeem malo i w sumie to owoce warzywa salatki czasem jakies mieso ale chude i zawsze duszone bez tluszu, slodycze o jejq ze 4 lata w ustach nie mialam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pulchniutka20
ta mam 20 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×