Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

bluerose2000

Szukam fajnych facetów!!!

Polecane posty

jakos nie wierze w niczyje wrozby wiec pewnie nie bedzie mi sie chcialo nog fatygowac aby stac w kolejce i puscic kupon:D dobra uciekam aby Wam tu nie zasmiecac topicu;);)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie tam wszystko pasuje!;-)Sama miewam wizje ...nawet widoczne ;-) Sebaa -w co grasz??? Może ze mną byś zagrał?;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sebaa-pozaśmiecaj jeszcze trochę(tak uroczo to robisz!)Gdybym nie wiedziała ,że ty to ten cham -to nigdy bym nie zgadła!!!;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może ze mną byś zagrał?------>a w co?? lubie gierki;);) p.s. cham to ja:D:D:D:D tzn. to taka moja druga natura:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sebaa-ja też lubię!;-)Może pogramy sobie na nerwach?;-)Pozdrawiam! Dea -ja w Zakopcu chwilowo i rekreacyjnie...siedzę w tej chwili na necie!;-)Pozdrawiam!:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Charakter uprawia tak zwaną dywersję-biedny może nic innego nie potrafi;-) Cholercia -nie mogę się stąd ewakuować!:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dea----->3000 postow wiec juz raczej powinnas napisac \"wciagla nas ta siec\";););) teraz to pora na detox:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dea ,Sebaa-ja niby na detoksie własnie jestem;-),tylko zapomnieli o kaftanie i ręce same mi chodzą w tą i z powrotem!;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra sumuj sebaa straszny cham w pogoni za kokietka marzyciel kto pyta nie bladzi chcialem jeszcze lobuza zarezerwowac ale byl zajety:D wystarczy jak do sebyy dodasz max. 50 i wyjdzie CI ile tu napisalem bop wiekszosc nikow to tak dla jaj bylo i napisalem tam po 2posty z wyjatkiem chama:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam brzydki charakter------>nie narzekaj w koncu nick masz fajny:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tu dopiero nieco ponad miesiac jestem:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dea------>to faktycznie mega uzalezniona jestes ja myslalem ze gdzies z 2-3 lata Ci to zajelo:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
osoby ktore znam sa tu np. rok i maja 500 postow:D:D:D ciesze sie ze ktos mnie przebil:D:D:D:D kolorowych snow🖐️ p.s. mam nadzieje,ze chociaz w nocy komputer Ci sie nie przysni:);)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wojowniczka...o prawa kobiet pozdrawia swoją frędziarę i Sebę-marzyciela!-choć widzę tu wyraźnie pewną sprzeczność! Charakter nie łam się!-już Ci kiedyś pisałam ,że możesz go zmienić(charakter);-)Ja delikatnie próbuję!!!Pozdrawiam:-) Sweet dreams -my childreen!:-)Nie płaczcie -mama jutro do was wróci!;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to dobrze bo juz sie balem:) mnie rowniez jakos udaje sie laczyc te 1500 postow z normalnym zyciem0jak na razie przynajmniej:);)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dea mnie sie wydaje ze My po prostu nie potrafimy sie zwiezle wypowiadac i piszemy w 10 postach to co inni w jednym:) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×