Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

bluerose2000

Szukam fajnych facetów!!!

Polecane posty

Tak przypuszczałm -jeśli ma Pan inną propozycję -to słucham( ciekawość mnie wprost pożera:-) )Oczywiście ten sprytny wybieg ,przyjełam do wiadomości i każdy inny również przyjmę(tylko nie myślałm ,że zahaczam o sprawy wagi państwowej,ale cóż) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tagetes
wracam do źródeł, właśnie znalazłaś fajnego faceta. To sem ja!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra dowcipnisiu!To już moje pory są bardziej(otwarte niż Ty(byłam dzisiaj u kosmetyczki;-) )Ale i mię chociaż mógłbyś podać -chcesz mnie zostawić w takim stanie niepewności...:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak skoro mamy się pobrać, to chyba powinienem podać imie. Mam na imie Rafał. Jeśli chodzi o urodę, to nie wiem, czy jestem ładny, czy brzydki, ale jak byłem mały, to koty zasypywały mnie piaskiem w piaskownicy, a wujek podawał mnie do chrztu na widłach;) O zainteresowaniach juz pisałem. A co poza tym? Jestem pedagogiem:D:D:D Giertych by się załamał;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Naprawdę jesteś pedagogiem!!!???Oby więcej takich to Giertych ze stołka szybko zleci;-)Ja nie pytałam czy ,jesteś ładny ,czy brzydki bo to już wiem;-)Imię fajne jak na pedagoga oczywiście;-) (mogłam się w sumie domyślić po nicku)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Naprawde, świeżo \"wyświęconym\";) To można powiedzieć, że wiesz już o mnie wszystko;) A ja nawet nie wiem jak masz na imie. A jak się ksiądz (Marylin Manson) pomyli i pytając mnie czy wezme Cie za żone powie imie np. Condoliza, a ja odpowiem \"tak\", to nie bedzie odwrotu.:) Zdecydowanie musze poznać Twoje imie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trochę przeraża mnie takie obnażanie się na forum( jak to raczyłeś określić)-to się nazywa konsekwencja ciągnąć za język to my ,ale nie nas;-)ech cała ja ,ale co mi tam !Muszę się zrewanżować !Imię mam dość nietypowe-ANASTAZJA jestem i doprawdy barzo mi miło:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trochę przeraża mnie takie obnażanie się na forum( jak to raczyłeś określić)-to się nazywa konsekwencja ciągnąć za język to my ,ale nie nas;-)ech cała ja ,ale co mi tam !Muszę się zrewanżować !Imię mam dość nietypowe-ANASTAZJA jestem i doprawdy barzo mi miło:-) Miło jest mi bardzo(barzo-to z przejęcia;-) )Teraz Ty ,też już sporo o mnie wiesz;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Również jest mi niezmiernie miło;) Anastazja, chodź na jakis spacer,co? Zaraz wyjdzie jakiś księżycor, a tutaj tak niezdrowo siedzieć przed monitorem;) Ho na romantyczny spacer pod gwiazdami;) Pośpiewamy do księżyca,bedzie fajnie:D No chyba, że kolega Tegeses Cię już zaprosił, albo Brzydki i Nieładny, czy cos;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No cóż kolego Ralfie-z miłą chęcią ,ale obawiam się ,że jedyny spacer jaki mogę sobie teraz pozwolić to ten wrtualny;-) (pedagogu dowcipnisiu)!Jeśli,zaś główka lub inne organa zaczynają pobolewać-może czas się pożegnać(choć będzie mi nieopisanie przykro;-) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No cóż łzy w oczach się pienią, serducho krwawi, ale bede musiał jakoś spacerowac w samotności;) Ale ta degradacja z narzeczonego na kolege to niezwykły cios;) Poza tym nie wiem, dlaczego piszesz \"dowcipnisiu\", przecież byłem poważny;) Fajnie było popisac koleżanko o kryptonimie Bluerose;P Dzieki za rozmowę i miłego wieczoru. Do usłyszenia...aha i pamiętaj o VEGAS!;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jasne ! W żadnym razie nie zapomnę ;-) Zaglądnij ,jeszcze kiedyś na ten topic pedagogu -dowcipnisiu(obstaję przy swoim;-) )Pozdrawiam i Ralph...będę tęsknić;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ło matko! a wy jeszcze tutaj?! juz pozno jest a zaraz bedzie wczesnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kici -ja na dzisiaj mam już dość(była miła chwileczka zapomnienia z niejakim panem Ralfem ,ale się skończyła;-)),to chyba mój najdłuższy pobyt na necie w karierze,(faktycznie to cholerstwo,strasznie wciąga)Pozdrawiam !:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No cóż -wolałabym,żebyś napisał,że jak Janek za Marusią,ale dobre i to;-) Być może do skliknięcia tajemniczy kolego Ralfie...o pardon narzeczony Ralfie;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o co chodzi
?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O co chodzi-Chodzi o to ,żeby panowie na tym forum byli tak łaskawi;-) i napisali mi na pytanie-Poczym ,można poznać ,że dana kobieta podoba się facetowi?Anybody?;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×