Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

bluerose2000

Szukam fajnych facetów!!!

Polecane posty

Ralph-Ty jesteś jedyny w swoim rodzaju!;-)A od rycerza to ja chciałam tylko konika pożyczyć,żeby do Vegas,jakoś dotrzeć;-)Poza tym uważaj jestem stała w uczuciach!!!;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koń popędził razem z jedną taką księżniczką:( nie widzieliscie może?? ehh idę zobaczyć do zamku, znowu na piechtę a moze taryfę złapie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DESIGN-szkoda że tak późno z tym konikiem i w ogóle(ja jużem niestety zaręczona trza słowa dotrzymać);-) Dea-rycerz DESIGN-JUŻE TWÓJ!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"...jestem stała w uczuciach...\" każda tak mówi;) Jestem niemalże zdruzgotany psychicznie, a tu jeszcze jakiś wściekły koń z pianą kapiącą z pyska by mnie przed chwilą stratował, bo biegł na mnie jak szalony;) Design wiesz coś o tym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój Ci on mój😭 tylko po białogłowej pantofelek został, szpilka:P albo ja już bajki mylę HOP HOP PEGAZIE??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ten Twój kóń na autostradzie z samochodami się ścigał, potem wypychał pędzące TIRY na pobocze, aż wkońcu zaczął \"saneczkować\" jak szalony.Kto miał psa ten wie o co chodzi;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ralph-ja umieram z tęsknoty!!!!Zróbże coś!!!!;-) Design-rycerzu-myślisz że my z podobnych bajek(może jeszcze będę musiała się zastanowić nad tym całym Vegas i wogóle);-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NIEŁADNIE PRZYSZŁEJ POŁOWICY TAK ŹLE ŻYCZYĆ-A FE(JESTEM TROCHĘ POOBIJANA,ALE DUCH MÓJ ZŁAMANY NIE ZOSTAŁ);-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wiesz Różo, ja teraz bez konia więc za gołodupca nie ma się co brać.... myslę ,że jak go znajdę to i swoją bajkę:) a z Vegaz mozesz wrócić.....:P ooooo co ja widzę z za przyłbicy bracie po mieczu-> nick kojarzym mis ię z pewnym księdzem:P ale chyba masz rację😭 dobrze ,że bawią się z nami a nie bez nas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dea pomóż, bo mamy tu (mały?) kryzys w naszym długim zwiazku i Vegas stanęło pod znakiem zapytania, gdyż tam gdzie się nie spotkamy unosi się złowieszczy dym zdrady;) Ale jak cos to suknia zawsze się przyda np. na kurs tańca towarzyskiego, czy coś w tym rodzaju;) aha... świadkiem miał być Brzydki i Nieprzyjemny, czyś ktoś w tym rodzaju;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DEA -MAM NIEJASNE PRZECZUCIE ,ŻE CHARAKTEREK NAM JESZCZE SWÓJ CHARAKTEREK POKAŻE(I TO SZYBCIEJ,NIŻ MYŚLISZ!!!);-) Design-chodzę ,szukam ,sprawdzam i nigdzie Cię nie ma...moment-jeszcze pod lóżkiem nie sprawdzałam!!!;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ralph-serce mi krwawi na samą myśl o twych udrękach(w dodatku mi głowa cholernie pęka)...ze zmartwienia of course;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuje Dea, wiem że robiłaś co mogłaś, ale tu już chyba nawet Kaszpirowski by nie pomógł. No cóż zaprzęgam mojego wiernego osła Gustawa, nakarmię mojego towarzysza jamnika Pitbula, wpadne do karczmy \"Pod gwieździstym niebem\", wypiję kilka hektolitrów miodu, rozpętam jakąś awanturę z towarzystwem po 70-tce i z alzhaimerem, żeby były równe szanse, potem wypiję jednego...nie najlepiej dwa Actimele i wyruszam w podróż na nieznany ląd w poszukiwaniu szczęścia. Takie życie:( Nie ma Róży bez kolców, niezależnie od jej koloru:) Dobranoc kobitki i rycerze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ralph-dobranoc!!!Słodkich snów!!!(a z tymi kolcami to trafiłeś w samo sedno;-) )Jutro pokłuję Cię mailowo.....obiecuję(złowieszczo zabiły dzwony!!!!)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dea -Ralphem się nie dzielę!!!Zapamiętaj...nie ma róży bez kolców i...nie ma mowy!!!(czy zabrzmiało to wystarczająco groźnie i złowieszczo???);-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobranoc Ralphie de Bricassar:) mną też się nie ma nikt dzielić... przypomina mi to przedszkole jak do obiadu serwowano kompot i wkładało się oblizanego palucha do jaknajwiekszej liczby kubków.... oczywiście siadałem razem z niejadkami:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×