Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

bluerose2000

Szukam fajnych facetów!!!

Polecane posty

blue --> to akurat jest proste.. :) dostrzezesz to w oczach na pewno ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kici -popatrz ,popatrz to takie proste-a ja zadaję głupie pytania ;-)Może dlatego ,że po przejścia ch z facetami (zwłaszcza z jednym:-( ),uczę się na nowo patrzeć i odkrywać mężczyzn dla siebie!Pzdrawiam:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Różyczko:) Musiałem się odezwać, bo gdybym tego nie zrobił, to uznała byś mnie za drania i wtedy było by mi już naprawde daleko do kategorii \"fajny facet\";)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Musimy zjeść beczkę soli, żebyś mogła to stwierdzić z czystym sumieniem;) Może nie do końca \"fajny\", ale też po przejściach...tyle, że z kobietami, a zwłaszcza z jedną;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beczki soli jeszcze nie było;-)A jeśli chodzi o drugą kwestię,to ja powoli wychodzę z dołka!(naprawdę przyjemnie jest wiedzieć ,że fajni faceci jednak istnieją-choćby tylko w virtualu);-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Straszny nie strasz(bo jeszcze złapiesz się w moje sidła-ja też potrafię postraszyć;-) )Pozdrowionka:-) (cholercia dobry nastrój mnie złapał i nie puszcza)!!!;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Różyczko, ale ja nadal będę się upierał, co do tego, że jeszcze nie możesz być pewna, czy ja to fajny facecior;). Co do wychodzenia z dołka, to ja też daje rade, choć przychodzą jeszcze dni kiedy wracają wspomnienia, ale baaaardzo staram się o tym nie myśleć:P Chyba jedyne co mi pozostało z tego wszystkiego, to dość spory deficyt zaufania. Napewno ma to swoje dobre, aczkolwiek i złe strony, ale...karawana jedzie dalej;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ralph-chętnie pogadałabym z Tobą troszkę bardziej prywatnie(żeby potwierdzić lub zaprzeczyć własnym przeczuciom)Wchodzisz w to czy deficyt jednak zbyt duży???:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale podchody------>chciala sprawdzic czy Ci zalezy i sie troche wysilisz:):) i poszukasz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lubię podchody -przypominają mi nadzwyczaj udane dzieciństwo;-) A co do wnikliwości to niewątpię drogi Ralfie,że tylko na chwilkę Ci się zawiesiła!;-)To dla ułatwienia:propitiouswoman@op.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wystarczylo tylko uwaznie JEDNA strone przeczytac od gory do dolu:) wiec sie pomylilem z tym stwierdzeniem wyzej:):):):) zreszta jasno napisala TA STRONE:) - oj chyba masz niekorzystny biomet:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gdybys nadal nie wiedzial o co chodzi to chodzi o to:) 15:41;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bluerose2000------>po prostu mam dzisiaj dobry biomet,a moja aktywnosc na tym forum to raczej bierna:) rowneiz pozdrawiam i wpadne za pare dni zobaczyc czy trafil Ci sie jakis fajny facet:) na razie zycze powodzenia w szukaniu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ralph-doszedł !Przepraszam Cię pięknie,ale przez chwilę byłam zajęta!:-) Charakter-przekażę Dei ,że tak za Nią tęsknisz!;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ralph -skontaktuję się z Tobą wieczorkiem ,albo jutro!!!Przepraszam i pozdrawiam:-) (nigdzie mi nie uciekaj;-) ) Nie bardzo mam teraz czas ,coś mi wypadło!!!;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×