Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

bluerose2000

Szukam fajnych facetów!!!

Polecane posty

Gość macie
To ja, nibosz:P:classic_cool:;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość macie
Srednio, ze tak powiem. Fajnie sie tu bawice:D:D:D:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość macie
Wole...popatrzec:D:classic_cool::P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bebechy mię bolą :o Dobra idę szanowne dupsko ułożyć w jak najwygodniejszej pozycji do spania :classic_cool: Dobranoc 🖐️👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sorry dziewczyny ale głowa mnie boli:classic_cool: Dea jak to tak bez dotykania??? z resztą gdzies w pobliżu śpi chłop Blondi, a o niboszce nic nie wiem:) no ale możemy się bliżej poznać.... dobrywieczór design jestem Blondi Dobranoc, to trzeba do tego modejśc matematycznie...to się chyba superpozycja nazywało....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dea no ja już mam to wino i tulipana z autostrady A1, cosik ciż\\ężkawy jest...może to ołów w powietrzu...ale jestem i gitara jest i LALALA😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i znów się napaliłem jak szczerbaty na suchary a tu pora spać widzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
internet to dziwny wynalazek łaczy i dzieli zarazem zaraz mi ćwierwiecze minie w ciągłej gotowości...teraz już przynajmniej wiem na co:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na to co się zaraz stanie czyli wyłączenie komputra i położenie się grzecznie spać :classic_cool: oj no wiesz na co....nie musisz ciągnąć mnie za język, tzn.możesz ale w inny sposób:D a teraz posuń pupę, ale nie, lepiej sam przesunę i................... teraz boję się Ciebie pocałować, zbyt namiętnie oczywiście:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mogę wolniej:classic_cool: moge odczekać.... mogę zająć się \"czymś innym\"..... wszystko mogę:P ale najpierw zdejmę zbroję... 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość macie
No...tylko bez falszywego wstydu:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja już nie wiem o czym myslę:classic_cool: mego maila mozesz zbyć pobłażliwym uśmiechem:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja o tym pomyślaełm od razu...ale ze mnie jest taki sherlock ,że to co najprostsze wypada na końcu:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
super a to ja się miałem bawić w samca i niecne zamiary...jak widac znów robię za owce albo jak kto woli baranka:P ale jeszcze wszystko się odmieni:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnego razu w piątek pod wieczór, do jubilera przyszedł starszy, > >>>> obleśny > >>> dziadek z towarzyszącą mu, przecudnej urody, ok. dwudziestoletnią, > >>> zgrabną > >>> panienką. Zaczęli oglądać pierścionki. Po dłuższej chwili ona wybrała > >>> sobie > >>> jakiś piękny egzemplarz. Dziadek upewnił się, czy ten pierścionek na > >>> pewno > >>> jej się spodobał i mówi jubilerowi, że go kupuje. > >>>> A jubiler na to: > >>>> - Ale ten pierścionek kosztuje 100 tys. złotych! > >>>> Na co dziadek bez wahania: > >>>> - Nie szkodzi; biorę! > >>>> A jubiler się pyta: > >>>> - Zapłaci pan gotówką, czy kartą? > >>>> - No, wie pan - mówi dziadek - taką kwotę trudno mieć w portfelu, więc > >>> zapłacę kartą. > >>>> Sprzedawca się lekko zafrasował i mówi: > >>>> - Proszę mnie źle nie zrozumieć, ale przy takiej kwocie do zapłaty > >>>> muszę > >>> sprawdzić, czy pańska karta ma pokrycie na koncie, a w piątek o tej > >>> godzinie > >>> banki są pozamykane. Do poniedziałku nie będę mógł zweryfikować pańskiej > >>> karty, więc co pan proponuje? > >>>> Na co dziadek ze zrozumieniem: > >>>> - Proszę pana! Nam naprawdę zależy na tym pierścionku, więc aby nikt go > >>> nie kupił proszę go zdjąć z wystawy i schować do sejfu wraz z moją kartą > >>>> kredytową. W poniedziałek rano sprawdzi pan w banku jej pokrycie i > >>> zadzwoni do mnie pod numer, który panu zostawię, a ja wtedy się ponownie > >>> u > >>> pana zjawię. > >>>> No to jubiler się ucieszył i zrobił tak, jak zaproponował klient. > >>>> W poniedziałek rano po przyjściu do pracy zadzwonił do banku, podał > >>>> numer > >>> karty, a tam mu mówią: > >>>> - Panie! Ta karta nie ma pokrycia od 3 lat!!! > >>>> Sprzedawca zbladł i dzwoni do dziadka: > >>>> - Proszę pana! Co to ma znaczyć! W banku powiedzieli, że pańska karta > >>>> nie > >>> ma pokrycia od 3 lat! Jak pan to wyjaśni? > >>>> A dziadek na to z uśmiechem: > >>>> - Proszę pana, ja doskonale wiem, że moja karta od 3 lat nie ma > >>>> pokrycia > >>> na koncie. > >>>> Ale czy pan wie, JAKI MIAŁEM WEEKEND? > >>>> > >>>> -------------------------------------------------------------------------- > >>> --------------------------- > >>>> > >>>> - Panie doktorze, mój rozrusznik serca ma chyba defekt! > >>>> - Po czym pan tak sądzi? > >>>> - Jak kaszlnę to mi się brama garażowa otwiera. > >>>> > >>>> -------------------------------------------------------------------------- > >>> ---------------------------- > >>>> > >>>> Było sobie dwu braci - jeden zły, popadajacy ciagle w tarapaty i drugi > >>> dobry, prowadzacy przykladne życie. > >>>> Czas mijał i pomimo, że nie byli sobie zbyt bliscy, utrzymywali ze sobą > >>> kontakty ... > >>>> Zły brat popadł w alkoholizm i stał się kobieciarzem, a dobry ożenil > >>>> się, > >>> miał dzieci etc > >>>> Pewnego dnia zły brat umarl. > >>>> Po kilku latach i ten dobry odszedł i dostał się do Nieba. > >>>> Jednak nurtowalo go gdzie jest jego brat, wiec poszedł do Boga i > >>>> zapytał > >>>> o > >>> to. > >>>> Bóg odpowiedzial, że to zły czlowiek był i nie zasłużyl na Niebo ... > >>>> Dobry brat zmartwił się, i powiedział, ze tęskni za swoim bratem i > >>> chcialby go zobaczyć. > >>>> Bóg zlitował się i dał mu moc wglądniecia do Piekla. > >>>> No i znalazl dobry brat swojego złego brata siedzącego z kuflem w dłoni > >>>> i > >>> cudowną blondyną przy boku. > >>>> Dobry brat zwrócil się do Boga: \"Nie mogę uwierzyc - brat siedzi z > >>> kufelkiem obłapiając piekną kobiete. Tak więc Pieklo nie może być takie > >>> złe\" > >>>> Bóg wyjasnił: \"Rzeczy nie zawsze są takimi jakie się je widzi. Kufel > >>>> jest > >>> dziurawy. Blondynka nie.\" Miłego dnia wszystkim!!!:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Idzie Gepard przez dżunglę i słyszy wołanie: - Na pomoc, ratunku! Patrzy, a tu Słoń wpadł do rozpadliny i nie może wyjsć. Słoń: - Pomóż mi wyjsć!.. . Gepard: - No dobra. - podaje mu łapę i ciagnie. Ale Słoń jest za ciężki. Gepard: - Słuchaj, skoczę po mojego kumpla Jaguara to razem Cię wyciagniemy. No i polazł. Przyszedł Gepard z Jaguarem i wyciagnęli Słonia. Minał tydzień. Idzie Słoń przez dżunglę i słyszy wołanie o pomoc.Patrzy, a tu Gepard wpadł do rozpadliny. Gepard: - Pomóż mi, Słoniu!.. Słoń: - No jasne, mój przyjacielu! Podam Ci mojego członka, złapiesz się go i Cię wyciagnę. OK? Słoń podał członka Gepardowi. Ten złapał się i wyszedł z dziury. MORAŁ: Jak masz dużego członka to niepotrzebny Ci Jaguar :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agresywny -jesteś zbyt agresywny -może jakaś terapia??? Kawał to tylko kawał!!! Jeśli masz jakieś problemy emocjonalne-to dzwoń 0700-...;-) A I JESZCZE JEDNO ...CZY MÓGŁBYŚ ŁASKAWIE ZNIKNĄĆ Z TEGO FORUM-BO ZĘBY MNIE BOLĄ ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajnie ,że wytłumaczyłeś-bo za cholerę sama bym na to nie wpadła!!! ;-) Jeśli już musisz to ozdabiaj to forum swoją błyskotliwością,ale mnie nadal zęby bolą...;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BLONDYNKA-TAK,ALE NIETYPOWA-UWIERZ NA SŁOWO!;-) Typowy zakompleksiony facet...(pomyśl kocur to nie boli...;-) ) Pozdrawiam Cię niezwykle serrrrdecznie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No widzisz jakaharmonia na tym forum mogłaby panować jakby się tak ludzie częściej ze sobą zgadzali!;-) Urocza Amantko-zdaje się ,że złość twojej urodzie dawno już zaszkodziła!;-)(także jestem wśród swoich);-) Wyluzuj trochę!:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×