Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

bluerose2000

Szukam fajnych facetów!!!

Polecane posty

Dea-no ja chciałam tylko Blondi pocieszyć!;-) White Pussy -witaj!Jakieś rady na rzeczoną panikę od kolegi dostanę ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kolegi;)(zdecydowanie zbyt kulturalna jesteś) ...panika związana z facetem jak rozumiem? jeżeli to o strach tego typu chodzi to po co z nim walczyć....przecież ta niepewność jest najbardziej ekscytująca na początku znajomości... to nie wiersze to moje rymowanki, które jak zauważyłem tylko mnie śmieszą(cóż to mi wystarczy;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ma to jak wpaść do Was koleżanki przynajmniej na relaksującą chwilę drobnych uszczypliwośći;) oj deo (nick od skrótu margaryny?) nigdy więcej już się ze mną nie zgadzaj, nie mógłbym wytrzymać świadomości że przeze mnie boli Cię serce;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No cóż White Pussy-mam dobry humor to i kulturalnie z Ciebie kolegę zrobiłam;-)...czy mi wybaczysz!!!;-) A co do rymowanek -Deuśka ma rację :poćwicz-praktyka czyni mistrza!!!;-) Byle ta wierszowana wprawka nie miała miejsca na tym topiku-błagam!!!;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
idę dziś do lekarza a ostatnio miałam dość poważne kłopoty ze zdrowiem i stąd ta panika... sorry, ze nie związane z tematem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D wybaczam bo również mam niezły humor i ok:P żadnych rymowanek hmmm może Maleńczuk pomoże na kłopoty zdrowotne ..zazdroszczę koncertu rzeczywiście nie znam znaczenia skrótu i sprawdzę bo jestem ciekawski osobnik...a miano poety rzeczywiście nie ma ze mną nic wspólnego bo żaden ze mnie poeta(nigdy w życiu nie napisałem żadnego wiersza..nawet nie chciałem napisać) pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pa dziewczynki !!!Będę się zbierać -idę w miasto!!! Blondi -cokolwiek Ci dolega -trzymam kciuki za Twoje zdrówko!!! DEUŚKA -MOŻE TU BĘDĘ WIECZORKIEM ...,A MOŻE NIE-ŻYCIE PEŁNE JEST NIESPODZIANEK!!!;-) A niejaki W.P-POSZCZYPIE SIĘ TERAZ TROCHĘ SAM ZE SOBĄ(wydaje się to lubić!!!) ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Dea -coś z tym miastem to muszę jeszcze zrewidować:-(Pogoda była fatalna ,ale teraz to już jest katastrofa!!!:-( (co się za tym oknem wyprawia!!!)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w sopocie? szybko, przyjemnie i intensywnie :) tylko niestety ominęła mnie impreza w pianie :( bedzie w ten łikend... eeh co za pech 😭 ale pozdrowiłem twoich rodziców ;) 🖐️))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
noo grzecznie się bawią.. nie martw sie zadzwonia jak beda wracali - daj im sie wyszaleć :) oj blue nie badz bułka, daj jednego dei ;) albo chociaż oddaj w leasing :D :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dea-prośbę rozpatrzę i...a co tam jeden już leci,ale kiedy przybędzie na miejsce mnie nie pytaj!!!;-) (zawsze może zabalować gdzieś po drodze-choć kategorycznie zabroniłam!!!);-) Kierunek Dea...czas...własnie włączyłam stoper!!!;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i pamiętaj dea ze trzeba potem oddac w stanie nie naruszonym jak sie cos pozycza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bierze się jego kartę kredytową i idzie na \"drobne\" zakupy, z chwilą gdy ujrzysz witrynę sklepu będziesz doskonale wiedziała co dalej robić:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dea-na bank coś wymyślisz!!!;-) PODOBNO TEGO SIĘ NIE ZAPOMINA TAK JAK JAZDY NA ROWERZE!;-) UFF-ALE PORÓWNANIE!!!:-0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ehh jem wreszcie:D myślę, że Blue nie przysłałaby Ci niedoświadczonego faceta, z pewnością orientuje się we wszystkich nowinkach ze świata mody....w końcu każdy prawdziwy facet jest fanem Fashion TV;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przybywam prosto z mediolanu...o mało nie złamałem obcasika na catwalku:P aż mi w rajtkach oczko poszło:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A Wy tak z rączki do rączki??? mam nadzieję ,że pobiłem wartość transferu za nie jednego piłkarza:P nawet nie wiedziałem ,że zmieniam barwy o będę miał nową menadźerkę:) jakoś mi to nie przeszkadza:D Dea🌻 Bluerose2000->to tylko wypożyczenie na derby czy tak na stałe hmm?? czołem chłopokI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dea na temacie na co macie teraz ochotę moja riposta jest podobna: :classic_cool: Bluerose2000->no w końcu macie tu ściągac \"fajnych facetów\" choć w reklamie mówią ,że bank nie ma być fajny a pieniądze zarabiać:P no ale to się nie przekłada......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mogą być łzy szczęścia??? ewentualnie takie wyciśnięte poprzez \"ciężką pracę\"???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cholerna neostrada:O non stop rozłącza design.... jak ubierze Ciebie w fartuszek i podstawi pod nos odkurzacz to....to przykro mi stary ja tylko tak wtrącę, że jestem lekko rozczarowany...wszedłem na topik ze świadomością, że zaraz będzie wymiana ciosów, docinków... a tu zupełnie nic:O więc ponieważ wpadam na topik nieczęsto więc bardzo proszę o poprawę Waszego zachowania:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×