Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

bluerose2000

Szukam fajnych facetów!!!

Polecane posty

Cześć 🖐️ tu fajna facetka :D :classic_cool: Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia ;) Dziś śmiem twierdzić, że nie ma fajnych facetów :P:P :D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szanuję Twoje zdanie:P subiektywnie rzecz biorąc masz rację:D ale ta teza sprawdza się jedynie na ograniczonym zbiorze \"męskich elementów\".... ja jeszcze jestem nieprzyporządkowany.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odnosi się do CAŁEGO zbioru :P Ponieważ DZIŚ taki własnie jest mój punkt widzenia :D Jutro być może znajdą się jakieś jednostki (ulubione słowo ministra edukacji (blehh :o)) które wyłączę przed nawias :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja poproszę jakiś podzbiór: (niefajny, który jeszcze nie pokazał na co go \"stać\").... :classic_cool: a teraz stanę na rzęsach ,żeby pokazac ,że jest inaczej:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dea pozwole sbie zacytować Twoja wypowiedz, z którą niestety sie musze zgodzic: \"ale nie wiesz,że kobiety kochają drani?\" :( wyjdzie na to, ze pisze wtedy, jak cos nie tak.. grrr..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdzie sie wszyscy podziali
znudziliscie sie sobie?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość minely im amory
to zrezygnowali, ale macie problem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ostatniego emajla dostałem w poniedziałek o północy i trochę się martwię tym nagłym zniknięciem narzeczonej. Myślałem, że chociaż Ty masz z nią jakiś kontakt. Mam nadzieję, że tylko komp jej nawalił, bo weselicho zbliża się wielkimi krokami, ale bez panny młodej to ni huhu;) Twoją suknie pewnie już mole pożarły, a świadkowa w bikini, to już nie będzie szczyt romantyzmu;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja jakem narzeczony the beściak, mam tylko nadzieje, że u Niej wszycho w porzadku;) Niech szaleje na panieńskim, ja tak szalałem wczoraj na kawalerskim, że dzisiaj jestem poobijany jak jabłko w sadzie:) Co do zabłyskania:D To ja mogę zobaczyc tą suknie i butki bez weselicha, także spokojna głowa:P A co do doprowadzenia panny młodej pod ołtarz w stanie nieświadomości, to może to i dobry pomysł. Są różne prochy, tylko nie chcę, zeby jej coś zaszkodziło. Bedzie trzeba poeksperymentowac z tymi chemikaliami,żeby wybrać najlepszy;) Może Adamant by się zgodził przejąc parę pigułek, dla dobra sprawy?:) A jak tam wogóle świadkowa żyjemy? U Ciebie też jesień pełną gębą? Bo tutaj w Grodzie Gryfa, to zimno, mokro i...nawet nie ma kto mnie przytulić:D. Jak tak dalej pójdzie, to chyba się targną 11 września:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ty romantyczko niepoprawna;) Przecież takie gwiazdy to musi boleć spadanie z takiej wysokości, a tu radocha wielka i optymizm...ehh sadyści nam rosną:D Wczoraj raczej nie balowaliśmy razem, a Rafałów to jak psów na tym świecie, także mozna ich spotkać nawet w Biedronce za ladą. Musimy się spotkać, żeby obejrzeć tą suknię. Proponuje w Szczecinie na molo;) ... cholera w Szczecinie nie ma molo...jeny tu nawet morza nie ma:D Kolejny cios dla mojej wątłej psychiki.;) Cieszę się, że humor dziewczynce dopisuje, bo to oznacza, że dzieciaki nie są narażone na zły dotyk w postaci \"zupa była za słona\", czy \"makaron rozgotowany\":D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra, dobra:) każda tak mówi \"nie jestem romantyczką\", \"kocham Cię\", \"to nie ja wrzuciłam muchomora do Twojego sosu:)\" a jak przychodzi co do czego, to my biedni rycerze z otwartą raną ciętą na klatce piersiowej, po sercu, które wy prowadzacie na smyczy i uczycie aportowac:) pływamy dziurawą łodzią po morzu naszych łez i szukamy sensu życia, uprowadzonego serca, drobnych na piwo, żyznej gleby na drzewo, kandydata na syna i złotej rybki, która postawi nam dom w zamian za darowanie życia:) Nie łatwe jest życie zacnych, szarmanckich rycerzy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EEtaamm...Wy to te serduszka traktujecie jak padlinę na desce do krojenia;) To się podrzuci, to spadnie na podłogę, a potem to juz tylko kroić, kroić, byle na jak najmniejsze kawałki, żeby się czasem nie zrosło:D My czasami wysłuszamy sobie gałki oczne wpatrując sie w Was, bo boimy się opuscić powieki, żeby nie stracić swoich \"gwiazdek\" z pola widzenia, a potem i tak przychodzi cios, po którym nawet tak zacny rycerz jak Rocky Balboa miałby problem z utrzymaniem sie na nogach. A my niewienne istoty szukamy tylko ciepła, spojrzenia w oczęta i ...stworzenia własnego świata we dwoje, bez braci K;), bez Talibów, bez kłamstwa i bez deski do krojenia serduch:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Droga Deaśko! Mam nadzieje, że rączki trzęsą się nie z nerwów na zacnego rycerza:D A wracając do tematu...to co napisałaś u góry to nie jest opis zacnego rycerza;) To opis podróby rycerza, tak jak buciorki adidasa z czterema paskami;) Wydaje mi się, że zacni rycerze,a wierz mi że jednak są tacy:D pragną obdarzać swoje Króliczki:) ogromem czułości za dnia i nocy, oczekują tego samego. Prawdziwi rycerze chca zapewnić swojej Różyczce:) poczucie bliskości i bezpieczeństwa o każdej porze dnia i nocy i wspólnie spędzac z Nią każdą chwilę. Prawdziwi rycerze wiedzą jak dowartościować swojego Kwiatuszka;) nieszczędząc komplementów i nie zapomną o imieninach, urodzinach, rocznicach i obiecanych telefonach. To te podróby robią nam krecią robotę i przez to jesteśmy wrzucani do jednego wora, jako jedna rasa:D. Najgorsze jest jednak to, że przeważnie zacni rycerze trafiają na \"sztuczne\" kwiatki, które tylko kilka dni trzymają zapach, który i tak pochodzi z perfum, a pachnące kwiatuszki trafiają na \"rycerzy\" w zbrojach Adidasa z czterema paskami;). Takie to nasze średniowieczne zycie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak to jest zacny Kwiatuszku:) Czasami nawet osoby, które wydają się być przyjaciółmi potrafią pokroić serducho tak dokładnie, by zasiać zwątpienie w sens \"wąchania\" kwiatków. Wtedy nawet zacni rycerze zastanawiają sie, czy aby łatwiej nie będzie wdziać zbroji z \"czterama paskami\", choć to niezgodne z ich naturą;) Na swoje szczęście, badź też nieszczeście nie potafią tego zrobić i dalej wierzą w te swoje dyrdymały, że kiedyś może być fajnie... ...topik ożył i znów zrobił się sentymentalny, ni z gruchy ni z pietruchy:D Niestety muszę uciekać Deaśka. Dzieki za miła wymianę poglądów i za zgodność pomimo prezentowania przeciwnych obozów:) Miłej i szybkiej pracy z dzieciakami i do przeczytania. PAPA;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...Slonice juz zajszlo...Tadeusz usiadl zadumany...zrobil krokow pare:) ...a narzeczonej jak nie bylo tak nie ma:( Czyzby ten zacny Adamant byl jednak prorokiem?...Nie wiem, aczkolwiek lez stado tloczy sie pod moim jednym...jak i drugim okiem:) Czas wyjechac nach Kopenhagen:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ralph-wróciłam!!!Czyżby już za późno???:-(Topik umarł !!!To przykre!!!Ale...może ktoś z Was moi mili odezwie się do córki marnotrawnej!!!???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajny facettt
o co tu chodzi???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D Ech no gimnazjum się zaczęło nie ma czasu na głupoty:P Cześć wszystkim[cześć}

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJKA Design!!!Czołem Adamant!;-) Deuś -czy Ralph jeszcze krąży po kafe???...czy zabawia dziewice w Kopenhadze???;-) :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no u mnie w gimnazjum to już dziewic nie ma więc chyba dołączę do Ralpha:classic_cool: Różo...long time no see

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Deuś -Ty lepiej Designa pilnuj ,bo wyruszy jeszcze w ślady mojego niewiernego Rycerza!!!-jako zapowiedział;-)...a swoją drogą za grosik wytrwałośc ici współcześni rycerze nie mają!!!;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Deuśka wrzesień jeszcze nie minął-niestety poniekąd;-):-(Okres rzeczywiście very gorący!!!(złożyło się na to kilka przyczyn!!!;-) ) Aktualnie jestem na krótkim chorobowym-uważaj -nigdy nie wiesz gdzie najgorsze zarazki się czają!!!;-)Poza tym jestem chora z ...miłości!!!!!!!!!!!!!!!!;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Może są...
To zależy jakiej definicji używasz do określenia czy facet jest fajny czy nie:P Ja sie zgłaszam jakby co:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Może są...
Pomarańczka to brzmi jak jakaś pieszczotliwa ksywka:P Mów mi tak jeszcze.. Jestem Marek..a skad klikasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Może są...
A tak poza tym Blue rose w naturze rzadko spotykana chyba że chińczycy takie chodują :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×