Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

bluerose2000

Szukam fajnych facetów!!!

Polecane posty

Adamant Ty jednak niereformowalny jesteś. Jak bys przeczytał ten topik od początku, to byś wiedział, że w imię naszego wirtualnego narazie zakochania ulepiliśmy sobie \"pociechy\" z modeliny, żeby być bliżej siebie dosłownie i w przenośni. Nadąrzasz? Kumasz coś z tego? Spotykać się można z babcią, z ciocią, z Azorem sąsiadów, ale do miłości i decyzji o byciu razem nie potrzeba zdjęć i wspólnie spędzonych godzin...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez mam telenty....miałem 3, ale 2 zakopałem i zostałmi jeden jestem świetny w łóżku do odganiania komarów:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamracie Design wróciłeś? Przegryzłeś łańcuch?:) Ja też jestem świetny w łóżku...zasypiam po 2 minutach, jak anioł:) Ale stary jutro Kopenhaga...ahhh... nie mogę się doczekać kiedy zobaczymy te dzie...krajobrazy i górskie potoki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ,że pasował mnie mój własny giermek na rycerza nie świadczy to o mojej zacności:classic_cool: liczą się czyny...oj tak:P a jam cnotliwy jest i nie szukam poklasku. Nabrałem już ogłady w tawernie \"Monopol pod dzikiem\".....jam do tańca i do różańca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adamant nic nie poradze jak nie wierzysz.Napisz więc jak według Ciebie wyglądać powinno prawdziwe uczucie... ...aha i proszę nie mieszaj tutaj upośledzonych, bo pewnie nie za wiele o nich wiesz...Dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje talenta ruchowe są w jak najlepszej formie...choc po iwazji na Kopenhagę może być różnie:) Tak napewno nie będziemy tańczyć i wymieniać się zdjęciami siatkarek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adamant to nie kłamstwa, to Twoja niewiedza co do prawdziwej miłości, czy Ty jesteś jednym z tych, którzy uważają, że trzeba się z kimś przespać, żeby móc go pokochac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zabieram Ralpha na wieczór kawalerski.... takie mamy obowiązki gulp gulp.....:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vegas...nie mogę się już doczekać:D A wy niedowiarki, napiszcie dlaczego nam nie wierzycie...Czy nie uważacie, że po kilku przeczytanych zdaniach Bluerose można się w nie zakochać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dea jak się można bawić bez bielizny???A potem katarek tak??:) Adamant to nie ja Cię okłamuje, to życie.Masz spatrzone spojrzenie na uczucie miedzy dwojgiem ludzi:) Design nie wiem, czy moja pani mi pozwoli na wieczór kawalerski, ale Kopenhaga....:) ALeeeeee......:):):) oj będzie walka na śmierć i życie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×