Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

bluerose2000

Szukam fajnych facetów!!!

Polecane posty

Adamant nie śmiał bym robić Cię w wała, bo lubię Cie pomimo, że sie nie znamy. Masz głowę na karku i to wzbudza szacunek napewno nie tylko u mnie. Dea... może być 10 panów, widocznie jeden dostał...czerwoną kartkę:) Mój Kwiatuszek może oglądać!!! mecze do woli:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dea, Słońce gdzie wy wytrzymacie 4 godziny na tych zimnych ławkach na stadionie??:) Jeszcze bez bielizny, to na bank dostaniecie wilka:) Zreszta mecz trwa 90 minut:) A jak dacei mi zagrać w ataku, to gwarantuje, że nie bedzie dogrywki, a tym bardziej karnych:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ralph-tak właśnie myślałam ,że Ty bardzo bramkostrzelny napastnik jesteś!;-)Tylko nie waż mi się strzelić samobója(bramki dwie,ale tylko jedna właściwa!);-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W tym wypadku mój słodki masz chyba na myśli swoją narzeczoną! Czyż nie;-)(ach to wasze męskie libido-powtarzamy narzeczony bramka+narzeczona =gol...bo inaczej jesteś na spalonym!!!);-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej 🖐️ widze, ze szalejecie ;) ja spałam od 16 do 19:30 i teraz jestem na chodzie :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) No jak tam widze, że śluby planujecie :D Kurcze ja strasznie nie lubię weselisk :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blue Słońce Ty moje ja we krwi mam unikanie pułapek offsidowych, także spalone mi nie grożą:) Adamant, czy mi się wydaje, czy Ty się pocisz z nerwów:) Wyluzuj, bo Cie przewieje:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No jak tam Charakterek lepiej Ci synuś ;) Dea no ja na ślubach też się wzruszam w końcu wrażliwa jestem kobieta, ale wesela mnie denerwują :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blondi -na naszym weselisku ,ubawisz się do łez !(inaczej gwarantujemy rekompensatę za straty moralne i prezenty!);-) Nad tymi prezentami to ja się jeszcze zastanowię!!!;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Śliczny i romantyczny:) na krze lodowej wśród Eskimosów i białych niedźwiedzi:D Do tego wielkie serce z...niebieskich róż:) i stado indian wystukujących tomahawkami Walc Mendelsona, czy jak to się nazywa:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja poproszę ewentualnie filmik, na weselicha mam alergię :P Adamant>> wujek dobra rada?? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ralph-skarbie,dla pewności przywiążę Cię do łańcuszka na mojej szyji( myślę ,że to będzie niezłe połączenie!;-) )Serce moje -co Ty na to!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nad tymi prezentami to ja się jeszcze zastanowię!!! -> Kwiatku, tak sama bedziesz nad tym myślała? A gdzie nasze partnerstwo, które tak urzeka nawet tak gruboskórną istotę jak Adamant:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×