Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

bluerose2000

Szukam fajnych facetów!!!

Polecane posty

mANAGER WAWA-ZABRAKŁO MI SŁÓW SAMA SIĘ DZIWIĘ,ŻE ODPISUJĘ,ALE NURTUJE MNIE TAKIE PYTANIE MYŁEŚ SIĘ DZISIAJ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hfghfgh
white pussy co tam u Ciebie słychać? bluerose2000 u mnie spoko ,a co u Ciebie ? NASTĘPNY.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hfghfgh
Bardzo pasjonujący jest temat o pogodzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hfghfgh śmiej się śmiej a ja będę miesiącami przeżywał tą rozmowę:D:P o pogodzie miało byc następne pytanie(trzecie o kolor) po trzecim pytaniu każda kobieta w realu jest moja:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę ,że rozmowa idzie nam jak po maśle( emocje ,aż buzują w powietrzu:-) )bywa i tak ;-)zięki za dobre chęci( teraz nie bardzo mam czas ,bo muszę jednemu panu kolację zrobić;-)) Wniosek nasuwa się sam niepotrzebnie zawracałam Ci głowę .Pozdrawiam:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hfghfgh
Bluerose2000 zamilkła. Tak ją rozpaliłeś tymi swoimi pytaniami, że musiała sobie ulżyć. Za 5 minut wraca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spoko cały ten temat tylko mnie rozbawił (mam przerwę w nauce) hej hfghfgh czasami sam sobie nie zdaję sprawy z tego jak działam na kobiety:P ehh cóż czasami sam się wymykam sobie spod kontroli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hfghfgh
Ależ te kobiety są bezwstydne. Niby szuka fajnych facetów a w domu mąż i dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam 24 lata i nie mialem dziew
:(:( ja jestem wolny całe życie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość white pussy.......
to ty jeszcze dzieciak???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Panowie -fajnie ,że dostarczyłam wam trochę rozrywki!;-)Taki był mój nadrzędny cel( to a propos rozbawionego tematem Pussego)Pozdrawiam i płodnej nauki życzę( odreagowanie już było;-) ) ,nie wiem jak na inne kobiety ,ale na mnie działasz niezawodnie;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie rozumiem pytania:O jestem pełnoletni od dobrych paru latek(i tak stuidiuję jeszcze jeżeli o to chodziło)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość white pussy.......
a co studiujesz?? nauka w sieprpniu????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hfghfgh
No to zleciała sie elita forum na temat o fajnych facetach: nigdy nie miałem dziewczyny 24 niski i brzydki Autorka topicu bedzie w siódmym niebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cóż już taki jestem po prostu niezawodnie uroczy:P mam przełożoną sesję na jednym kierunku na drugim oblany egzamin -co studiuję nieważne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×