Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

bluerose2000

Szukam fajnych facetów!!!

Polecane posty

TO NA ILUMINACJĘ ,JESZCZE ZA WCZEŚNIE------->jestem niecierpliwy:) powiedz bo sie zniechece i przestane czytac ten topic:):):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba raczej powinno byc odwrotnie :) co za czasy... :o :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kici -no widzisz jak to jest.Ty nie chciałeś zapolować na mnie ,to ja zapolowałam na Ciebie;-) (chyba,że jesteś kicią -to mamy problem;-) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wiesz jak to jest.. bo fajni faceci juz dawno mają chłopaków :) dea --> a tobie kafeteria płaci cos za nabijanie postów? jesteś wszechobecna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dea -powtórzę się ,ale święta racja!!!Było nie było są 3 prawdy:najważniejsza-boska prawda,tyż prawda-to ta babska i męska prawda -czyli nie przymierzając gówno prawda!!!;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
inaczej: kobiety mają zawsze rację ale faceci i tak wiedzą wszystko najlepiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kici błagam o wybaczenie!!!;-)na to polowanie wybrałam się z opaską na oczach( strzelam na oślep i nie wiem kogo trafię;-) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dea dziecko drogie -zabawki już posprzątane;-)! Kici ,gdyby było jak mówisz to marna perspektywa,ale...cholercia coś w tym jest;-)! Pozdrawiam!:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dea --> no proszę jakie te dzieci dzisiaj juz takie samodzielne :) bluerose --> mozna i na odwrót: faceci wiedzą wszystko najlepiej :) ale to kobiety mają zawsze racje :o dowolnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
swiat byłby za idealny gdyby to pierwsza wersja była prawdziwa, (nie)stety w życiu najczesciej wystepuje ta druga :o chociaż niewielu sie do tego przyznaje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wy szybko piszecie.. ja tak niestety nie moge bo siedze w pracy :o ale dzisiaj piątek więc jest swobodnie i pokafeterii moge sobie buszowac do woli i ..bez grzechu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kici to bez grzechu mnie zaniepokoiło!!!(przecież na necie zawsze czystość intencji występuje????-nieprawdaż;-) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dea --> chwili.. ? dea! chwila to za mało po co sie ograniczac.. a ja sie do ciebie dea zglosze jak bede mial swoje małe :) małe człowieki to fajna rzecz :) trzeba o tym pomyslec.... blue --> dlatego mowie ze bez grzechu, intencje sa czyste jak jagoda obmyta poranna rosą... ;) ja odliczam minuty do wyjscia, zostalo mi wiecej niz 60 :o a łikendowe plany smażenia sie na słońcu coraz bardziej wątpliwe :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jest czego się bać? boje sie tylko jednego, że terroryści zaatakują nasz najczulszy punkt i wysadzą kafeterie w powietrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Faktycznie -to by była katastrofa;-)!Poza tym mam swoją teorię-Ty po prostu wolisz jagody , niż błękitne róże;-)Mam rację?;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak jestem troszke zajety w pracy ale sobie zerkam na kafe jak nikt nie widzi :) dea --> uff to dobrze, nie ma to jak spotkać rozzłoszczoną diablicę na swej drodze.. czuję sie przy was bezpieczny :o ...zaraz czy to nie ja powinienem to usłyszeć? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe.. zawsze mozna na was liczyc :) nam zostawiliście wszystko co najlepsze: pranie, prasowanie, gotowanie i sprzatanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×