Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

bluerose2000

Szukam fajnych facetów!!!

Polecane posty

Kurcze, jesteś łatwowierna???;) Też taki jestem (byłem):) tyle, że ja nie powiedziałem wcale, że jestem fajny. Czekam, aż któraś z Was określi dokładniej, co ta \"fajność\" oznacza. Jestem gotów odpowiadac na pytania jak Lew Rywin przed Komisja Śledczą:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taaaaaaaaaAnia
Ralph to bardzo sie ciesze ze chociaz jedno na dwa kryteria spełniasz to juz sporo a inteligencje zawsze mozna sprawdzic wystarczy ze porozmawiamy troszke A skad jestes?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niech będzie !Ralph jeśli lubisz zabawy w kotka i myszkę- to ja mogę specjalnie dla Ciebie być Boską Jakubowską!;-)Jeśli zaś chodzi o tak zwaną fajność faceta-to liczy się przede wszystkim inteligencja i poczucie humoru(a ja Ci nie powiem czy Te cechy posiadasz,to już chyba sam wiesz najlepiej)Wygląd rozmówcy jest nieistoty( przecież i tak Cię nie widzę;-)-chociaż szkoda!!! )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taaaaaaaaaAnia
hm 27 to swietny wiek bo ja mam 22 tylko zachodniopomorskie daleko ode mnie ale jeslli chcesz poklikac ze mna to proponuje meile lub gg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blurose jesteś Boską Jakubowską??? Hhh..to żałuje, że Cię nie widzę;) Jeśli chodzi o poczucie humoru, to większość uważa, że je mam, choc ja sam wiem, że potrafie być też smutasem;) Ot taka rozszczepiona osobowość. Ale skoro jestem kulturalny i mam poczucie humoru,to może rzeczywiści jestem fajny...Zaraz to rozgłoszę wszem i wobec;) Widze, że można się tu dowartościować;) Ania, jasne że możemy pogadać na gg;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ALEŻ PROSZĘ Ralph !Opłacało się tu zaglądnąć(nie chwaląc się potrafię dowartościować faceta jak mało kto;-) )A tak boska jak Jakubowska ,niestety nie jestem:-(,ale chyba ,tego akurat nie żałuję;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edgar
;) hi hi hmm no na wiecej chyba mnie nie stać - ajj niesmiały jesnem - jasny gwint ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taaaaaaaaaAnia
to zapaszam na male pogaduchy 4237135

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na codzień obecnie.... szukam pracy,gdyż byłem zmuszony porzucic \"kariere\" ;) zawodową ze względu na końcówkę szkoły. A czym się interesuje? Odpowiedź będzie mało oryginalna...Mam świra na punkcie sportu i muzyki, jest jeszcze kilka innych rzeczy,ale to w wiekszości zajmuje mój czas;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dea-taaaaANIA SPRZĄTNĘŁA NAM RALPHA sprzed NOSA(A JUŻ ZACZYNAŁAM GO LUBIĆ:-) )No trudno ,chyba,że RALFIK DO NAS WRÓCI???!!!;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edgar
Nieskromnie - przedstawiam swoja kandydature ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taaaaaaaaaAnia
hej dziewczyny ja tylko zaproponowalam mu rozmowe na gg a rozmowa ze mne nie zabiera go z forum zreszta ralf chyba woli forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edgar
Witaj Blue :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edgar
Hmmm - lubie krewetki :) ;) Ogólnie wpadłem tutuaj bo topic ciekawy,znaczy sie zainteresował mnie doœć znacznie - i zaglšdam a tu szukajš fjanych - choc nie mnie oceniac czy doœć fajny jestem aby pozwolić soebi tu pisac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no własnie:) nie dziele się:P hmm tez mi sie marzy cosik na gg, moze sie odezwie, tu mi pisal tyle superosci;) ale teraz moze cos a la tete a tete:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edgar
A na dodatek z przejęcia zjadam literki - ehhh;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×