Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

bluerose2000

Szukam fajnych facetów!!!

Polecane posty

Gość nbrter
niektórzy specjalnie pisza ``obciagniesz mi z połykiem `` bo to modne jest nawet jesli nie znjają znaczenia tego słowa to chca byc cool

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nigdy nie mialem dziewczyny 24 i niski i brzydki ..... jestem z Wami chlopaki :) nie beda obrazali prawdziwych facetow ..rozni tacy... to ze nie wygladamy jak leo di kaprio to ne znaczy ze nie jestesmy interesuajcy.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WHITE PUSSY masz u mnie 100 na 100 za ten komentarz(wiesz który) Uśmiałam się do rozpuku;-)Jeszcze raz pozdrawiam! Dea- my virtual friend -co tam słychać u tjebja?;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ANO DAŁAM! FACET ZŁY CZY GŁUPI ,ALE ZJEŚĆ MUSI;-) (POZA TYM TEN KONKRETNY FACET TO OSOBNY GATUNEK-JEST W PORZĄDKU ,DLATEGO Z NAJWIĘKSZĄ PRZYJEMNOŚCIĄ ZROBIŁAM MU SPÓŹNIONĄ KOLACJĘ:-) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dea dzieki za rade.... z Toba bym chetnie przeszedl 🌻 choc Tobie z pewnoscia nie potrzebna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dea mój topic ,a ty masz takie branie !!!;-)Jestem zazdrosna ;-)Zawieszenie broni może ulec nieplanowanemu odwieszeniu;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"Sebaa -twoje rady jak zwykle są inspirujące Pytanie tylko ,czy ja chcę byś rozchwytywana we wspomniany sposób.Chyba jednak odpadam.Patrząc jednak po wpisach ,każdy z was ma się za interesującego,skoro zaglądnął na ten topik\" odpisuje dopiero teraz poniewaz nie uwazam sie za fajnego i nie sledzilem tego topicu:):):) a wszedlem aby tradycyjnie dorzucic swoje 3grosze do dyskusji:):):) widze,ze sie znamy tylko nie wiem z jakiego topicu:) ale jak sie napisalo ponad 1000postow w miesciac to chyba mozna nie pamietac-cos mi sie kojarzy,iz natknalem sie na ten nick na jakims forum dla 30-latkow jednak glowy za to nie dam,wiec moze mnie oswiecisz i przypomnisz:) p.s. ja rowniez nie chcialbym w ten sposob byc rozchwytywany:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Proszę ,proszę kolega Sebaa ,właczył się do fascynującej dyskusji i na pewno ją ożywi( jak wtrąci swoje wspomniane trzy grosze;-) )A CO DO OŚWIECENIA ...TO NA ILUMINACJĘ ,JESZCZE ZA WCZEŚNIE ;-)pOZDRAWIAM!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UROCZE!-do Niskiego i wszystkich ,jego przepoczwarzeń .Dea ,pa ,pa !Musz się położyć,bo już ledwo na ślepia widzę!Mam nadzieję ,że wspólnymi siłami nie damy ,umrzeć temu topicowi za szybko;-)Do skliknięcia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×