Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość polski che

dziewczyny są tylko dla tych z kasą

Polecane posty

Gość polski che

normalny chłopak może sobie tylko pomarzyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdyby tak bylo
to kazda kobieta mialaby bogatego męza, czyli wszystkie malzenstwa bylyby bogate, ich dzieci tez. Pomarzyc milo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość salokin
Lenin obiecywał równy dopstęp do kobiet i w zasadzie tak było za komuny ! A ten zawszony kapitalizm niestety rozdaje kobiety rekinom finansjery i to hurtowo, w pęczkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość typowa blondynka
nastepny :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tiaaaaaaaaaaaaaa
wiesz.. dla niektórych jednak wazniejsze sa uczucia a nie facet z wypchana kieszenia i nie powiem czym..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aquin
kasa to afrodyzjak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość komunizm był cool

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaaaaaaaaasne
wiesz co? sami jesteście sobie winni, ja powoli zaczynam mieć dość słuchania o tym, że on nie ma pieniędzy i co on może mi dać, wszędzie widzi tylko pieniądze które chce mieć a ich nie ma, ja zakochuję się w człowieku nie w majątku ale ile można :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do autora: kiedy czytam takie tematy jak Twój, mam wrażenie, że pochodzisz z jakiegoś patologicznego domu, i wpojono Ci pewne stereotypy myślowe albo obracasz się w kręgu takich dziewczyn. :D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość małpy dają za banana
a kobiety za szmal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vijet
A kobiety to co? Mamy rownouprawnienie! Tak samo kobiety , jak i faceci maja obowiazek dbania o przyzwoity stan finansow. Chcialyscie rownouprawnienia - to je macie! Jak pojde z dziewczyna do restauracji/kina itd. i nie zaproponuje mi zwrotu pieniedzy (z reguly i tak odmawiam :> ) , to naprawde wiele traci w moich oczach. To moze byc jedynie gest dobrej woli faceta , ze kupuje kobiecie rozne prezenty , ze decyduje sie utrzymywac rodzine , w zamian za opieke nad domem i dziecmi. Stan wyjsciowy jest jednakze nastepujacy - pol na pol , no ewentualnie okolo 52,6% facet , 47,4% kobieta - wynika to z faktu , ze przedstawicielki plci pieknej w Polsce zarabiaja okolo 90% tego , co mezczyzni :> DOSC OBLUDY I HIPOKRYZJI.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka sobie30
hahaha a dla mnie najbardziej sexi są ci co uzalają sie nad sobą na kafeterii dla kobiet...jesli kobiety luibią facetów z kasą to moze podnies te swoje 4 litery sprzed kompa i idz je zarabiaj w dzisiejszych czasach to nie jest takie trudne...ciekawe czy te które na tą kase lecą naprawde bedą cie wtedy interesowac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×