Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość boombastic

wrażenia z sexu z 41-latką

Polecane posty

Gość głowa boli
ruda zgadzam się z Tobą 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uluniaaaa
a wez facet, tez uwazam ze babka kora niszczy rodzine to nic wiecej jak STARE PUDLO!!!! szuka taka k.. wrazen u mlodszego, a taki zjeb co by tylko jeb.. na prawo i lewo nie pomysli co robi swojej zonie! nie no, jasne, ma wyrzuty sumienia, ale jeb.. to stare pudlo dalej, bo go podnieca! Nienawidze takich ludzi, brzydze sie!!! MILYCH WRAZEN PARCHACI WYDYMIARZE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D Oczywiście :D Ona k*** i stare pudło, a on biedny ubezwłasnowolniony, zmuszony... :D Syndrom zdradzanej żony...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
racja, starym pudłem jest babsztyl który niszczy rodzinę. Oczywiscie ten facet co puka to pudło jest jej wart. Żal mi jego żony. Dobrze ze są na świecie jeszcze normalni ludzie z zasadami. Gdyby nie oni ten świat dawno by przypominał kloakę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wydaje mi się, że jakby ta kochnka była jego żoną przez kilka lat to by inaczej się zachowywała w łóżku ciekawe dlaczego nie wyszedł od razu za starszą albo 41-latkę ja mu nic dobrego nie życzę :( niech przeniesie swój żar do łoża małżeńskiego (to byłoby coś)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak mnie natchnęło: może ona też go zdradza po kontach ze starszymi, dlatego już w domu jej się nie chce ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka 23 wszyscy sie zdradzaja
no chyba ze nie maja z kim :)................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anka, być może, ale my się tym nie dowiemy i dlatego wkurzają mnie te wszystkie epitety rzucane w strone autora i tej 41-latki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak ktoś chce, to chyba zawsze ma z kim żadko jakiś facet odmówi na szczeście niektórzy odmawiają :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy ja wiem ..
a co jak facet ma kochanke mezatke i maz ich przylapie :) i powie : ty dziwko z nami koniec rozwód!!! no i kto tu zniszczyl rodzine :) bo juz sie w tych wazych dziwnych usprawiedliwieniach gubie @głowa boli a ty co rzecznik autora czy sam autor : D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie jestem rzecznikiem, ani autorem ;) Początkowo chodziło mi tylko o Japonke. Na wielu topikach pluje jadem i wyżywa się na innych. Ja już mówiłam, że nie bronie autora, bo nie pochwalam zdrady, ale nie rozumie po co te wszystkie wulgaryzmy w jego kierunku - zachowajcie to dla swoich ślubnych kiedy się znajdziecie w takiej sytuacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ostrze mojej krytyki dotyka zboczeńców-ocieraczy w autobusach, i tych co zdradzają (obojętnie kobiety czy mężczyzn), no i puszczalskich, i tych co trkatują drugiego człowieka przedmiotowo nie patrząc na to ze rania i krzywdzą. wiec nei mam wyrzutów sumienia jak w/w ludzi krytukuję. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Japonka jest ok ona
niech sobie pisze co chce przynajmniej mowi co mysli :) ...a co do wyzwisk czy moze bardziej skrajnej krytyki no to w koncu po to jest forum ,jakby zawsze bylo milo i sympatycznie jak u cioci na imieninach to byloby nudno ja juz stad spadam ,Japonka trzymaj sie choc szkoda ze nie jestes z Japoni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem po ślubie i najchętniej bym sama go pobiła ale nie wiem co go skłoniło do zdrady (bo jeśli ma \"idealną\" żonę to go pobije) ale skąd mam wiedzieć co będę robiła jak będę miała 35 lub 41 lat ale ona jest po rozwodzie - oskarżacie ją że się przespała z żonatym? to on siebie powinien pilnować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o przepraszam :O mnie japonka zjechała chociaż krzywdy nikomu nie zrobiłam czasem po prostu wrzucasz kogoś do szufladki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FAJNA-AJ-
Tylko beznadziejnie prosci faceci chwalą się swoimi podbojami . Ty najwyraźniej do takich należysz . Dojrzały mężczyzna nie przechwalałby się głośno na forum ,ze ukuł 41 letnią kobietę , tylko zachowałby to gdzieś na dnie swoich mysli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wierny Kibic
Brawo Japoneczko nie daj się tym zdradzieckim obleśnym chamom!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A MNIE JUZ SIE ZNUDZILA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TERAZ SZUKAM FILIPINKI
jak cos to piszcie skosnookie pieknosci :) moze byc tez tajlandka albo koreanka ew chinka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ble ble ble ble ble ble
a może jego małzenstwo to tylko mezalians i nic nie czuje do swojej zony,nie pomysleliscie o tym??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak wlasnie mysle
baba po przejsciach z dwojka dzieci , przygoda z mlodszym to dla niej raj. a ty? szkoda w ogole gadac :P na twoj temat.sorry ale do takich ja ty nie ma szacunku :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie zabierajcie
glosu tepaki bo nie rozumiecie sensu jego wypowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eat my shit
wlsanie,moze jest z zoną na zasadzie mezaliansu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×