Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość meeeeeeeeeeeeeeee

19-letnie mamusie są tu????

Polecane posty

a ja jutro ide do lekarza na wizyte;) nie moge sie doczekac az zobacze na monitorze USG to malenkie bujace serduszko :) szkoda ze moj skarbek nie zobaczy przyjezdza w sobote dopiero:( ale na wszystko przyjdzie czas;) czytalam jakis topik o tym jak dziewczyny domyslaja sie plci dziecka ..mysle ze to dziewczynka ..tez mam problemy z cera :)chcialabym bynajmniej :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a gdzie napisalam ze szukam przyjaciolki? co do czasu- mam i juz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
doczepianie sie-no wlasnie a czy ja ciebie pytam skad masz tyle czasu i co robisz w wolnej chwili??? mnie to nie interesuje, wiec radze to samo do mojej osoby :) sunny no moze bedzie dziewczynka :) ja czulam do poczatku ze bedzie chlopak no i byl :) ja pierwszy raz slyszalam serduszko w 8 tygodniu, pozno troche -ale slyszalam :) u nas na panstwowym nie pozwalaja wchodzic z mezem/chlopakiem :( prytwanie bylam 2 x z M :) cieszyl sie jak dziecko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sunny chyba juz Ci proponowalam przejscie do nas na forum :) nie chcialabyms? a gdzie masz suwaczek z wiekiem ciazy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ihhaaa
dziewczyny gratuluje wam :-) i zycze zebyscie mialy pocieche ze swoich dzieciaczkow :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bananarama
"same "dojrzale" i bez dzieci a szkoda, moze mialabym okazje pogadac z rowiesniczka " A tak mi z tego wynikło co napisałaś. Troche mnie to zdziwiło bo przy tak bogatym życiu towarzyskim jakie prowadzisz, uparłas sie tu poszukac rówwiesniczki i wykazujesz duzą determinację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uwazam ze kazdy ma prawo do swojego zdania,skro krytykuja np na tematach o aborcji czy kochanki,to i tutaj kazdy moze powiedziec jawnie co mu sie podoba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mnie sie wydaje ze poprostu chcialaby pogadac z dziewczyna w podobnej sytuacji i wymienic sie pogladami i doswiadczeniami:) czy widzisz w tym cos zlego albo dziwnego? bo ja nie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sunny a wlasciwie na kiedy masz termin? zle moze napisalam, nie chodzilo mi o dziewczyne w przedziale 19-21 lat koniecznie chodzilo mi o wymienianie pogladow z innymi matkami w podobnej sytuacji czy to takie zle? ile jest tematow mamy dzieci 200(ktorys tam) ktore chcia pogadac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ogolnie jestem towarzyska , moglabym pogadac ze wszystkimi byle kulturalnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
una mujer bonita każdy ma prawo wyrazic swoja opinię, od tego są fora i dyskusje, ale wszystko musi byc na jakimś poziomie, bo to w jaki sposób piszemy świadczy o nas samych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marzec -fajnie :) pamietam jeszcze swoj termin , jak codziennie gapilam sie na suwak, jakbym nie wiedzila w ktorym jestem dokladnie tygodniu ciazy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez sie w pewnym momencie zastanawialam :) boze jak szybko ten czas leci :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Młode mamy nie przejmujcie się, że niektórym się nie podoba, że już macie dzieciaczki. Ja też rodziłam młodo i nie żałuję :) ( no może nie aż tak wcześnie, ale jednak młodo - 22 lata) Dzisiaj moje pociechy juz samodzielne, a całe życie nadal przedemną :) I marzy mi się kolejne dziecko :) Plusem młodych matek jest to, że często , kiedy dzieci podrastają wygladamy na ich siostry, a nie mamy :) I to niektórych boli :) Jak maluchy podrosną, same zobaczycie, jak wygladają mamusie odprowadzające dzieci do przedszkola. My na ich tle promieniujemy młodością, optymizmem, zadowoleniem. A one cóż... stare, zgorzkniałe baby... I to tym się najbardziej nie podoba, że młode kobiety mają dzieciaczki :) Głowy do góry :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniolek :) moja mama tez jest bardzo mloda ... zawsze mysla ludzie ze jestesmy kolezankami albo siostrami.. dzis w sklepie jak powiedzialam do niej \"mamo\" sprzedawczyni nam nie wierzyla :) przy tym ze moja mama naprawde mlodo wyglada..za zasluga tego ze nigdy ale to nigdy sie nie malowala :) super uczucie i duzo smiechu :)i co najlepsze mama moja nie zaluje ze tak szybko sie urodzilam raczej jest zadowolona ze jej kolezanki siedzialy potem w pieluchach a ona miala juz to dawno za soba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo przekonywujący argument dałaś, trzeba rodzic wcześniej bo wtedy wygląda sie na siotre a nie na matkę, Nic dodac do takiego myślenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to nie jest argument zeby rodzic wczesniej tlko zwykla pogadanka na ten temat.kobiety !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a czy ja potraktowalam kogos nie grzecznie?:) a co do postow hmmmmhmmmm o wiek 23 lat to raczej dotyczy \"black queen\"..wczytaj sie uwaznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mogę wręcz czytac tych złośliwych komenatrzy!!! Tych beznadziejnych wypocin jakiś 30latek!! które myślą, że są najmądrzejsze, najwspanialsze, najpiękniejsze i najlepiej wykształcone. Żal mi Was!!!! Mam 20 lat. w ciąży nie jestem, ale nigdy nie przyszłoby mi do głowy obrażać młode mamy. stało się i już. Powodzenia mamusie ;) 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak. hmmmmhmmmmm odpowiedziala ze black queen nie powinna sie wypowiadac bo pisla ze ma 23 lata i nie ma dzieci.kilka stron do tylu black queen tak wlasnie napisala.jeszcze cos? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też nie dyskutuje, nie ma sensu my jesteśmy dla nich starymi babami w wieku 24 lat, a one dumnymi mamami w wieku 19.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ehh no coment:) wiec zamaist gadac ze nie bedziecie dyskutowac poprostu przestancie? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość życie będzie miała życie
A ja widzę, że nie ktoś, a konkretne osoby obrażają pewne dziewczyny. Oczywiście, nie rozwinę tego wątku, bo to mi ubliża. Jeżeli Pani (Jatamanko to do Ciebie fragment) nie widzi tego prostackiego zachowania i zwykłego szykanowania, to ma Pani wybiórczą percepcję. I tyle. Tylko w jakim celu Wy dziewczyny wdajecie się w przepychankę? Darujcie sobie, jest taki typ ludzi, których zmieni tylko śmierć-dosłownie. Jakie to żałosne wyżywać się na innych... Kobiety dorosłe! Doceńcie życie i zajmijcie się nim, ale nie cudzym, a swoim. Bo opinia to jednak nie jest osąd. Nie jesteście tutaj od osądzania, ani Wy, ani nikt inny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×