Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość meeeeeeeeeeeeeeee

19-letnie mamusie są tu????

Polecane posty

Gość ELWRKA
EVI: Nie możesz podać na forum?? Prosze! Nie chce podawać swojego maila noa forum :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej sorki ze sie nie odzywalam podam swoj malil a TY wyslij mi swoj a ja odesle ci stronke :) fazer192@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mloda19
witam jestem w cizy 7miesiac i mam 19 lat jesytem bardzo szczesliwa z tego z powodu i bede sama wychowywala dziecko ale to nie zminia faktu ze jestem szczesliwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość posłuchaj starszego
ja rozumiem, że jak juz jestescie w ciaży to staracie sie z tego cieszyć, ale nie zazdroszcze wam. ja mam skończone 25lat i stale sie zastanawiam, czy to nie za wcześnie (jestem w 14 tyg.). wy w moim wieku będziecie miały dzieci w zerówce. nie wyobrażam sobie tego. ale decydować sie na dziecko? ja jak miałam 19 lat to też chciałam miec dziecko, bo to taki wiek jest chyba, że głupawka w głowie, ale puknijcie sie w czoło. obudzicie sie z ręką w nocniku i to w dosłownym znaczeniu. przecież na wszystko przyjdzie czas. pobądzcie sobie z mężulkiem sami. jest wtedy czas na wczasy, kino, dyskotekę, prywatki. na pieluchy można jeszcze poczekać, tymbardziej, że zrozumienia w społeczeństwie nie doswiadczycie i cos w tym musi byc. starszy mądrzejszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mloda19
posluchaj starszego nie uwazam zeby dziecko bylo w wieku 19 lat bylo glupawka to zalezy kto jest na nie gotowy a nie od wieku!!!!!!A STARSZY NIE ZAWSZE MA RACJE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to brutalna prawda
a na jakiej podstawie ty uwazasz, ze jestes już gotowa? Z powodu tego wszechoogarniającego szczęścia? To ja ci powiem, ze nie jestes gotowa, gdybys była odrobine dojrzalsza, trzęslabys się ze strachu jak sobie poradzisz. Bez męża, bez wykształcenia, zapewne bez pracy i mieszkania. DZiecko jest ciężko wychowac w pełnej i ustabilizowanej materialnie rodzinie, a ty sobie wymyśliłas, ze w wieku 19 lat jestes gotowa, i to czyni cie szcześliwą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sonia19
Też mam 19 lat i jestem napradopodobniej w ciąży.A nawet jesli nie to bede sie starała w niej być!!! To nie jest zadna moja głupawka ani nic takiego mam skonczona szkołe srednia najlepsza w miescie zdana b.dobrze mature chłopaka z którym jestem od 5 lat i razem zdecydowalismy sie na dziecko bo bardzo go chcemy!! Zabawy, dyskoteki. prywatki już to przeżyłam, było fajnie nie zaprzeczam, ale teraz marze o czym innym o DZIECKU!! Zauważ "STARSZY",że teraz na dyskoteki chodza 12-14 latki a nie 19!!! Czasy sie zmieniaja kiedys na imprezy zaczynało sie chodzic w wieku 20 lat a teraz 20 latki sa za "stare" na imprezy i taka jest prawda!!!!!!!! Urodze dzidziusia w wieku 20 lat bede studiować sobie zaocznie przez 5 lat dzidzius podrosnie w wieku 5 latek pojdzie do przedszkola a ja do pracy!! P.S. Do Młodej mamy : Nie raz lepiej jest wychowywac dzidzisia samemej niz z kompletnie nie odpowiedzialnym facetem!! wierze ze sobie poradzisz :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Następna mądra
Mój syn raczej w ciąże nie zajdzie, młoda mamusiu słownictwo masz piękne swoje dziecko też tak uczysz mówic?? Ale czego ty możesz dziecko nauczyc, chyba tylko nieodpowiedzialności, klnij sobie bardziej wiem ze sie denerwujesz bo prawdę mówie A czy jesteś mądrzejsza ? wątpię w to szczerze ja to wiem i ty też

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Następna mądra
I w tym wyrażasz swoją dorosłośc, tymi słowami kultury najpierw trochę sie naucz a dopiero póżniej głos zabieraj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A Ty zajmij sie soba
Ja ci juz powiedziałam wiecej z toba rozmawiać nie bede!!!! A c do mojego wykształcenia to MOJA sprawa!! Mam swietnie zdana mature a na sudia wybieram sie w tym roku.Ale tłumaczyc ci sie z tego napewno nie bede!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jezny przestancie!!! to jest temat dla mlodych mam, po co wlazisz ze swoimi moralami????nie rozumiem takich ludzi? czas nauczyc sie czytac ze zrozumieniem!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19 lat to bardzo dobry wiek do rodzenia dzieci, bynajmniej w moim przypadku. Teraz mam 26 lat, 7 letniego synka, nie widać po mnie że urodziłam dziecko i to jest plus. Mam czas na kariere i na wszystko. Synek jest już duży więc możemy sobie podyskutować jak starzy :-) Nie widzę w tym nic złego, wręcz przeciwnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Następna mądra - Twoje wypowiedzi świadczą właśnie o młodym wieku, albo o kompletnym braku inteligencji i jakiejkolwiek ogłady i logiki w tym co starasz się nieudolnie tu wszystkim udowodnić. Masz zapewne mnóstwo kompleksów i jesteś bardzo sflustrowana osóbką, skoro nie masz w zwyczaju prowadzic normalnych konwersacji,a Twoje argumenty są po prostu śmieszne. Po co to gadać takie bzdury, skoro wiadomo że każdemu układa sie inaczej. Uważasz że osoba, która ma 19 lat i urodzi dziecko to nieuk i analfabeta? Wybacz mi słoneczko ale uważam że wpadłaś po kostki w brodzik intelektualny i ja naprzykład swego czasu młoda mama, nie miałabym o czym z Toba rozmawiać. Twój język i styl wypowiedzi zupełnie do mnie nie przemawia. Następnym razem jak będziesz chciała napisać coś mądrego, radzę dziesięć razy przemyśl swoją wypowiedź i wysuń argumenty, które będą choć troszkę racjonalne. Żenada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Strasznie mnie denerwuja takie osoby, 19 lat to już dorosła osoba, nie wolno generaliwoać i wrzucać wszystkich do jednego kotła. Oczywiście że za życie dorosłe biorą się też osoby, które absolutnie nie są do tego przygotowane. Ale na litość ileż to dojrzałych ( w mniemaniu _następna mądra) również jest nieodpowiedzialnych, płodzą po sześcioro dzieci, a później nie mają im co jeść dać. Tak było jest i będzie, czasem młoda dziewczyna jest w stanie więcej zapewnić swojemu maluchowi niż 30 letnia matka. Skąd te chore poglądy, zalatuje mi to dewotyzmem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sonia19
belucci!! Świetnie to powiedziałaś!!! I mamy przykład 19 letniej MADREJ mamusi!! kTÓRA URODZIŁA DZIDZIUSIA NAPENWO SWIETNIE GO WYCHOWAŁA A TERZ JEST JUZ DOJRZAŁA KOBIETA. I TO ONA NAPEWNO WIECEJ WIE O ZYCIU NIZ "NASTEPNA MADRA"!!! POTRAFIŁA WSZYSTKO POGODZIC I POUKŁADAC KARIERE. MACIEZYNSTWO,.....!! GRATUUJE Z CAŁEGO SERCA ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
belucci, ale bledy jezykowe sadzisz okropne... Ale widac takie juz to \"wyksztalcenie\" niektorych mlodych mam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wyobraź sobie,że nawet ludzie po studiach robią błędy.A nawet jeśli je robi to co,jest złą matką??? :-\\

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oszczędna - błędy językowe powiadasz? :-) No to napewno świadczy o moim analfabetyźmie. A jakie dokładnie masz na myśli błędy językowe, ciekawość mnie żżera ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michelle a pamietasz nasz topic???? ciekawe gdzie przepadl :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stara maatka
a i te co rodzą po kilkoro dzieci, i maja kłopoty z wykarmieniem takiej gromadki, nigdy nie zaczynają póżno. one mają jakis obsesyny pęd do rozmnazania. Często kazdy dzieciak , jest z innego ojca. bo co nowy związek, to kolejne dziecko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×