Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

***Japonka***

niebieskie oprawki okularów przeciwsłonecznych

Polecane posty

Dzisiaj rano jak szłam do pracy mijałam młodego przystojnego chłopaka w okularach przeciwsłonecznych... Wszystko byłoby normalne gdyby nie to ze oprawki miały kolor niebieski jak niebo które było nad nami. Całą drogę szłam rozmarzona myśląc o owym niebieskim kolorze…

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pucio wcielił sie w japonke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobre :D I pewnie marzyłaś o tym żeby spojrzeć przez te niebieskie oprawki w jego oczy i zobaczyć jak odbija się w nich jego dusza....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A rumieńce były pewnie krwisto czerwone ... bo to kolor miłości ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lubię, dżem w środku jest taki słodki ... jak ja, a ta ciemna skórka okalająca go przywodzi mi na myśl delikatnie opaloną skórę kobiecą :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a skrzący się lukier kojarzy mi się ze słodką bielą.. nie powiem czego... domyślajcie się sami... słodkość pączka kojarzy mi sie ze słodyczą kobiecych perfum tak słodkich ze chciałoby się schrupać..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to chyba byl gejem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skarpety miał w soczysto zielone co przywodziło mi na myśl świeżo skoszoną trawę, wokół nich unosił się taki sam zielony dymek i tak pomyślałam że można by wpleść tam inne kolory ... na przykład niebieski który współgrałby z kolorem oprawek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moglas go poderwac
moze bys go nawrucila i zaczal by sie kochac "po bozemu " z kobitkami :) a nie z kolegami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jego oczy były czarne, tajemnicze, jak dwie wielkie odchłanie, można by się w nich zanurzyć ... To JEST zaraźliwe HELP :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uśmiech jego mówił wiecej niz slowa a w bródce miał śliczny dołeczek jak donald sutherland :classic_cool: chyba obejrze sobie dzisiaj \"spartakus\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×