Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

***Japonka***

niebieskie oprawki okularów przeciwsłonecznych

Polecane posty

Ja! A czy wymierzysz mi tego klapsa swoją czarną ręką, która przywodzi mi na myśl, pajaka o wielu grubych, owłosionych odnóżach czasami agresywnych, a czasami łagodnych i słodkich :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widać tak nam się wrył w psychikę ze jego obecność już nawet jego obecność nie jest nam potrzebna, wystarczy sobie przypomnieć te 9063 postów przepełnionych, kolorami, słodyczą i puciowatością :O:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obserwator niezależny
"Pierwszy raz spotkałem sie z japońskim czarnym humorem" to jest dobre! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czarniejszy, więc pora znaleźć nową MUZĘ, będzie i komu wyrywać włosiska, :P a i kiesiel nabierze nowego smaku. Nie będzie to brzoskwiowy (bo ten gorzkawy własnie;) .... może będzie to ... malinowy... :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Proponuję doprawić nasz glutkowaty kisiel włoskami z nosa czarniejszego, będzie wtedy przypominał łąka na której są porozrzucane, tu maki, tu stokrotki, tam kaczeńce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A wczoraj jak jechałam tramwajem ujrzałam mężczyznę, włosy miał czarne jak węgiel ... i pomyślałam jakby to było gdybym pomalowała węglem jego twarz, mogłabym potem udawać że to słodka czekolada i zlizać ją zamaszystym ruchem różowego jezyczka z jego rozkosznej twarzy ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak to jest jak kobieta zdejmie ze siebie wszelkie zachamowania....szok....az mi gały wyszły...i to bez dołeczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mogłabym potem wydać ryk samozadowolenia, a wtedy w tramwaju zacząłby unosić się zielony dymek przypominający kolorem świeżo skoszoną trawę (wszystko kreci sie wokól tej trawy:P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słodszy niż lukier
Węgorzem elektryczny rozświetlam mrok swojego odbytu, jest tak słodko, gdy na wpół rozładowany węgorz drażni mój anus iskereczkami prądziku elektrycznego. :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słodszy niż lukier
koszę koszerną trawę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×