Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

***Japonka***

niebieskie oprawki okularów przeciwsłonecznych

Polecane posty

onieśmielił mnie ten kontrast, czerń, błękit ..... i ta dziurka taka zachęcająca,..... szłam sobie tylko za nim przyczajona, ale wiedziała ze nieśmiałość moja nie pozwoli mi na włozenie paluszka w dziurke by poczuć miękkość niebieskiego materiału:) zresztą błękit oznacza nieśmiałość... ale... historia sie nie kończy - moze spotkam go jutro a jesli bedzie miał na sobie czerwone majteczki - wtedy sie nie oprę:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehehehe widzę tu wesołej twórczości ciąg dalszy :D🖐️ Japonka - następnym razem weź parasol i niby tak przypadkiem zahacz końcówką o dziureczkę, potem zwinnym ruchem szarpnij - może ujrzysz tą słodką tajemnicę w całej okazałości... Tylko uważaj żeby chłopaka tą parasolką nie rozdziewiczyć :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Sygryda 🖐️ dzis go nie widziałam, ale nadziei nie tracę :classic_cool: chociaż jak widzę twoja stopkę to zaczynam marzyć o dorodnym wikingu majlepiej z długimi jasnymi warkoczami i zimnym spojrzeniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ich jest ciężko zniewolić:o no chyba że pochleją:D Ale warto...ten rozwiany włos...to spojrzenie przejmujące lodem....mięśnie grające pod odzieniem...i to odzienie też czasami ma takie małe otworki tylko to co z nich wystaje nie jest niebieskie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o kurcze, to mi się podoba:D szczególnie te otworki pod odzieniem! Ach!!!!! ide popracować a w moich myslach zagrają dzisiaj dzicy Wikingowie (którzy mam nadzieje nie maja sie czego powstydzić jak odzienie zdejmą :classic_cool:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o cholera:) nie żałuję, że zajrzałam:D:D:D popłakałam się ze śmiechu:D 🖐️ wszystkim agresywniejsza 💤

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wybacz Agesywniejsza:) ja również tęskniłam, ale zostałam niecnie odizolowana od komputera 😡 wróciłam jakiś czas temu, ale nigdzie Cię nie było 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
listek no bo ile mozna krzyczeć wołać tęsknić 😭 :o ja tu jestem tylko nie zawsze agresywniejsza :D czasami łagodnieję Sygryda coś o tym wie :classic_cool: a ja ino świt idę w poszukiwaniu dziurki na dupce bo też chcę mieć arcyromantyczne przeżycia :D jutro wam opowien co tez mnie takiego ciekawego dziś spotka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wybacz mi proszę:) ja zamiast szukać Ciebie w innych wcieleniach to się zajmowałam Bóg wie jakimi pierdołami...wstyd mi 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agresywniejsza na jednym topiku zostałam posądzona o to, że jestem Bystrzejszą i że mam romans z Kotem bez łapy :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam was 🖐️ Kto sie napije ze mną kawy na dobre rozpoczęcie dnia? Potem opowiem wam o pewnym fascynującym spotkaniu w drodze do pracy:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×