Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lidlanka

Co kupić w Lidlu

Polecane posty

Gość a polacy to niby co
bardzo dobry jest ser panierowany (mrożony) camembert i mozzarella , owoce warzywa, słodycze ,żelki , makaron i sos pesto , sos czosnkowy mikado, płyn do płukania dousy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hhgf
Ale się wkurzyłam dzisiaj- miały być dzinsy, rozmiar do 46( czyli mój).Mierzę rano a mi weszły tylko do pół uda! Kłamią z tymi rozmiarami jak nie wiem co. Chyba pójdę na targ i sobie kupię, nie dam chamom zarobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polecam pozytywne myślenie
schudnij ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kisop_1982
dla mnie odkryciem ostatnio jest pudding bodajże 500 g Frise King czy coś takiego,z lodówki, smak Vanilla. Boski to mało powiedziane! coś jak smakija , są odrobinki wanilli, cena ok 4,5 zł czekoladowy też ok, ale ja uwielbiam "jasne" i lody i budynie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kisop_1982
parówki wieprzowe PIKOK 83% mięsa za 2,50 opakowanie i kiełbaski winierki z serem - pycha! budynie w proszku pakowane po 5 czy 6 szt, mam wanilowy - rewelacja ostatnio odważyłam się na proszek do prania FORMIL - do koloru, niedrogi a dopiera zaskakująco dobrze i utrzymuje się po praniu łądny zapach na ubraniach :) mmm i ser Masdaamer plasterkowany (chyba NIE Bluedino tylko jakiś inny napis) - cudo! no i regularnie koci żwirek, najlepiej się sprawdza (koty też zadowolone) i najtaniej wychodzi kukurydza w puszce - jak bonduelle'owska ach i śliweczki suszone w małych opakowaniach - mięciutkie i zawsze pyszne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kisop_1982
lody na patyku z migdałami!!!!!!! cud nad cudami !!!! czasem kupuję też na szybko ichniejsze KUCHEN czyli ciasto do kawy, jakieś marmurkowe czy inne, zawsze dobre :) albo wieniec albo taka długa foremka fajne są też mieszanki do wypieku chleba w automacie. Zawsze wychodził chlebek. regularnie nabywam również tabletki do zmywarki - tą tańszą wersję. A i bardzo lubię ichniejszy niebieski wkład do mopa :P dobrze się nim sprząta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość płyn do prania o zapachu
mydła marsylskiego formil ;) zapach obłędny polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość włoszzzkaa
kisop_1982 te mięciutkie rodzynki czy sliwki to oni maja swój myk-sa natłusczone czy czymś zaimpregnowane,doczytaj na opakowaniumto nie swiezosc:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KIEDYŚ WIERNA
Ser w plastrach gouda do bani!!!!ostatnio akcja xxl produkty A JAK POLICZYSZ ILE W STANDARDOWYM OPAKOWANIU TO CHOLERNIE DROGOOOOOO!!! TE SAME PRODUKTY XXL PÓŁ ROKU TEMU KOSZTOWAŁY 70% MNIEJ! NIE DAJCIE SIĘ ROBIĆ LIDLOWI-OSTATNIO CWANIAKUJĄ Z CENAMI!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
biała kiełbasa i parówki firmy PIKOK, łosoś wędzony- grubsze plastry i naprawdę bardzo dobry, niebieski płyn do płukania tkanin, wszystkie produkty z serii DeLuxe: (słodycze, mrożona kaczka, mrożony bażant, lody w kształcie szampana lub w kształcie jabłuszek z cynamonem). Sok pomarańczowy w plastikowych butelkach, woda gazowana, żele owocowe pod prysznic marki Cien, świeże, gorące bułki, bagietki i croissanty. Herbaty te droższe- piramidki. Ser Limburger- pycha na takiej świeżej bułce z lidla z masłem!!! :D Rukola, mozzarella. Nie polecam natomiast warzyw (poza rukolą) i owoców- chyba, że są świeże zielone banany czy mandarynki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość landrynki w puszce
wieloowocowe i miętuski za 4zł polecam , całkiem dobre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gloria esss
- sok bananowy Banana Nectar z firmy dizzy -lody na patyku w czekoladzie z migdałami i w białej -lody nobilisma duże opakowania niebieskie -bułeczki z dynią prosto z pieca - królewskie mleczko -batony lidlowe pakowane po 8 sztukróżne smaki -sery sa pycha - tuńczyk w sosie własnym wspaniay nie ciaparyga jak inne produkty z serii Pilos -frankfurteki -artykuły w5 -

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jhklojh
rozwalił mnie ten tekst polecam grzańca , litrowy za 12 zł ma tylko 8% z takim obrazkiem świątecznym na etykietce bardzo dobry chociaż słaby , lepszy od grzańca galicyjskiego polecam} Ten sam grzaniec w Niemczech kosztuje 1 ojro, czyli 4 zl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej,a ja polecam: z serii chemia ; płyn do psikania do prasowania w5 ślicznie pachnie z serii spożywcze ; brzoskwinie w puszce masło extra pilos mleko pilos żelki haribo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla tych, którzy obecnie lubią kupować w Carrefour, Almie lub Polo market ... , mogę polecić mały sposobik, aby stale kupować trochę taniej ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość netto-mania
Ostatnio na moim osiedlu powstał sklep sieci NETTO. Dotychczas zakupy robiłam w innych sieciach. Informacje znalazłam na http://smierc.org/news/index.php Przyznam, ze głównym kryterium jest dla mnie bliskość oraz cena. Produkty mają dobrej jakości, choć mały wybór.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość peter338
Polecam zapalniczki 3 sztuki za 4zlote - dobra jakosc Lody na patyku czekoladowe 1.69 zl- genialne ,magnumy sa za 4zl i sie chowaja lody rozki 89gr - dobra jakosc cena niska Mleko plastikowa butelka , herbaty typu melisa lipa rumianek , banany i ogorki szklarniowe pozdro !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no bez jaj,
jhklojh rozwalił mnie ten tekst polecam grzańca , litrowy za 12 zł ma tylko 8% z takim obrazkiem świątecznym na etykietce bardzo dobry chociaż słaby , lepszy od grzańca galicyjskiego polecam} Ten sam grzaniec w Niemczech kosztuje 1 ojro, czyli 4 zl. no i? ale mieszkamy w Pl i mówimy o polskim Lidlu, ćwoczku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no bez jaj,
może raczej powinnam napisać, "o polskich cenach" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość okropieństwooooo
no bez jaj, Lidl jest niemiecki,więc co się dziwisz,że niektróre produkty sądroższe niż w Niemczech. Niemcy na Polakach po prostu chcą zarobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no bez jaj,
a nie widzisz, że ja przytoczyłam czyjś tekst? pisałam dokładnie o tym samym, że nie ma co się dziwić, że w niemczech mają taniej. piszemy o lidlu w polsce a nie w niemczech.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Saibot
Słuchajcie poradźcie mi jaki likier kupić z lidla, bądź kauflanda najepiej żeby pasował do lodów bo chce zaimponować dziewczynie tzn. dziewczynie w sensie osobie płci żeńskiej a nie stricte mojej dziewczynie bo ona nie jest moją dziewczyną(jest dziewczyną kumpla -żart;) niestety przynajmniej w teraźniejszej przestrzeni czasowej ale mam nadzięję, że to się zmieni gdy ją uraczę takim deserem. Coś sprawdzonego i zajedwabistego podajcie mam ograniczony budżet finansowy ale na jeden produkt mogę wydać jeżeli faktycznie jest tak że że droższy produkt będzie lepszy od tańszego. W lidlu wiem , że są likiery wisniowy, machciattoo, advocaat, śmietanowy qeen margot, amaro, amaretto, i jakieś Jamesa Cooka dwa rodzaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość usma rzona ksiencia
W5- dobra seria!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dałam szansę proszkowi...
wcześniej kupiłam maxi trat z lidla i do białego i do kolorów strasznie mnie zawiódł , dałam szansę innemu proszkowi "LEL" do kolorów i jestem bardzo pozytywnie zaskoczona dobrze pierze, nawet nie spiera kolorów i całkiem znośnie pachnie;) co jeszczę mogę polecić to śmietanka do kawy pilos porcjowana w małych pojemniczkach , dobra i tania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kupiłam pastę do butów W5
jeszcze nie zastosowałam , pasta jest z aplikatorem i jestem bardzo ciekawa jak zastosuję to wam napiszę ;) pomelo jest w lidlu bardzo dobre , duże i ma więcej soku niż te np w tesco, kg za 4zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak z ciekwosci ???
czy ktoś kupuje sos tatarski z lidla?????????? dobry jest?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie kupowałam jeszcze tego sosu ale generalnie to jak masz większy wybór tego samego sosu to czytaj skład. Ogromnie różnią się od siebie główmnym składnikiem! Może to być różnica nawet paru procent.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LIDL ostatnio mocno obnizyl jakosc produktow oraz asortyment. Zamiast dobrych past do butow w kolorach, jeden szajs ktory zniszczyl mi buty, lody to sama woda, nie do jedzenia, wedlin juz w ogole nie tykam, sa jeszcze gorsze niz z Tesco, kupilem krewetki - padlina, a mialem porownanie bo wczesniej jadlem w podobnej cenie ale nie-lidlowskie. Sery przecietne, a mieli swietne. Itd itp. A najgorsza jest ta czarna seria niby ekskluzywna: kompletnie bez smaku, jak odpady. Ciekawe czy taki chlam takze jest serwowany w Niemczech, czy tylko w Polsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×