Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lidlanka

Co kupić w Lidlu

Polecane posty

Gość belzebubb
Nie zgodzę się co do lodów, wędlin i serów. Lody mają super- te orzechowe w niebieskim opakowaniu są dużo lepsze niż orzechowe Grycana! Wędliny PIKOK są naprawdę zajebiste, na polskim rynku nie ma parówek z większą zawartością mięsa nieoddzielanego mechanicznie niż tam. Sery niektóre mają najlepsze- Brie Lidlowskie jest super, mascarpone też, LIMBURGER (rewelacja!!!!!!) a sery z serii DeLuxe - np. nadziewane camemberty są przepyszne! Uwielbiam też z DeLuxe słodycze (np. trufle), mrożoną kaczkę do pieczenia, gnocci. Rzeczy, które mnie ostatnio rozczarowału: lody DeLuxe o smaku pistacjowym- przeslodzone i nie czuc pistacjowego smaku, mieszanka (niemrożona) owoców morza DeLuxe, francuskie pasztety w małych słoikach DeLuxe- w zasadzie może nie były złe, ale jakoś mi nie podeszły, generalnie pasztety DeLuxe bywały średnie, sos carbonara w słoiku- masakra :O Polecam oczywiście środki W5, kosmetyki Cien, nektar pomarańczowy w plastikowych butelkach, jogurt o smaku ajerkoniaku :) frankfurterki i parówki Pikok, rukolę, żelki kwaśno-brzoskwiniowe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@belzebubb 1) lody to dla mnie sama woda, jestem fanem lodow, kupuje je od lat, wszelkich typow. Mniej wiecej od 1,5 roku lody w Lidlu nie nadaja sie do niczego, poziom Korala, czyli najnizszy z mozliwych. 2) "oslawione" parowki... Tak moze i bylo 1-2 lata temu, dzis Sokolow lub Tarczynski MIAZDZA Pikoka. Sprawdz sam jak nie wierzysz, porownaj smak - to jest przepasc. 3) sery kiedys byly OK (dwa smaki, producenta nie pamietam), nie moge sie zgodzic, ze nadal to ten sam poziom. 4) seria DeLuxe - jak sam widzisz, nie ma wiele wspolnego z luksusem. 5) W5 - wspomniana nowa pasta do butow (ta przezroczysta) zniszczyla mi skore dosc drogiego obuwia (masakra!), plyn do mycia okien jest beznadziejny. Uzywam wlasciwie tylko chusteczek do mebli i okularow - sa bardzo dobre. Lidl to juz nie ten Lidl co 2 lata temu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szakalakas
czy nie wiecie może czy są w lidlu herbaty zielone ekspresowe seria sir edward z trawą cytrynową albo z opuncją? bardzo je lubię a ostatnio nie widziałam żadnych poza zwykłą zieloną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tam lubię lidla
oliwki w słoikach bez pestek, śmietanka do kawy , masło i śmietana pilos,sery żółte, pesto , makarony, majonez, ketchup mikado, hamburgery mcenedy, herbata każda jedna jest dobra, lody najlepsze jakie jadłam, czekolady i czekoladki, budweiser w promocji albo fortuna o 2 zł nawet taniej niż w normalnym sklepie, dobre wina, dobry grzaniec, środki w5 i niemieckie proszki do prania jak się trafią, płyny do płukania doussy, wędliny są dobre ale niestety drogie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pppp8888888888
jezu .... co wy jecie na codzień skoro zachwalacie wędliny piccoc przecież to najgorszy syf , raz kupiłam poczestowany kot nie chciał ruszyc , mam wrazenie ze pisza to osoby odzywiajace sie najtanszym smietnikiem które nie znaja normalnych porzadnych zdrowych smaków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość belzebubb
mój kot za Chiny nie zje szynki parmeńskiej- czy to oznacza, że jest syfem? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość megi be
wina, środki czystości, jogurty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patelnia Any
Jakies 2 m-ce temu kupilam patelnie indukcyjna Ernesto, z powoloka ceramiczna ILAG CERALON. Niestety jestem zawiedziona. Nie byla wcale tania mimo, ze w promocji. Ma kiepsko wyprofilowane scianki, co sprawia, ze mieszajac jedzenie trzeba naprawde uwazac, aby nic nie wypadlo. To jest dobre ale do smazenia plackow, nalesnikow. Aczkolwiek jej druga wada i to znacznie powazniejsza to jej przywieralnosc! Smazylam ostatnio rybke i niestety musialam zmienic patelnie na moja stara teflonowa olkuska - bez porownania lepsza! Ryba nie przywiera, nie przypala sie tak jak na tej nowej ceramicznej! Ta patalnia dobra jest do smazenia jajecznicy, i duszenia. Takze ogolnie nie polecam - strata kasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maria Antonina Austriaczka
- Babeczki maślane i czekoladowe z kawałkami czekolady, takie ze Statuą Wolnośc*****owane po 4. - Herbaty Lord Nelson - szczególnie karmelowa i waniliowa - Wszelkie żelki - Czekolady Shogeten - Lidlowskie czipsy - paprykowe i solone -"Monte" - takie z paseczkami zamiast łat na opakowaniu, pisze na nich Chocolate&Hazelnut firmy King Frais - MisterChoco, Bellona - smakują jak Kinder Bueno, jest ich w opakowaniu 7 i kosztują 4.99

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zakupoholiczka456
W Lidlu sa szczegolnie dobre wyroby miesne firmy PIKOK! :D Rowniez niektore produkty Fruit Jumbo sa calkiem calkiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W połowie kwietnia będe miał orginalne amaretti z włoch z regionu Piemonte są one wyrabiane ręcznie od 160 lat. Amaretti będą w pudełkach po 400 g. Będą w sprzedaży także na alegro pod koniec kwietnia. Daje gwarancje ze są najlepsze na świecie. tel.666729758

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość afaello
Co się stało z parówkami w słoiku z lidla? Były the best!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
stosował ktoś może tabletki do prania Formil z Lidla i inne piorące wynalazki lidlowe? płyn do prania formil różowy jest świetny lepszy od perwola ale z mydłem marsylskim to jakas porazka :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sonatinka
Chemię warto kupować, to już potwierdziło wiele osób i ja też potwierdzam. Natomiast jeśli chodzi o produkty spożywcze to nie mam nic do zarzucenia i chyba wszystko tak naprawdę jest dla mnie ok, zwłaszcza rzeczy z tygodni tematycznych. Natomiast, o dziwo, gotowe dania z Lidla uważam za bardzo dobre. Zwłaszcza pyzy i kartacze z mięsem Amigos, czasem kupuję jak nie mam czasu na gotowanie i w sumie to całkiem dobrze sobie radzą z zastąpieniem własnego obiadu :) Smaczne są, a jak je podkręcić dodatkowo podsmażoną cebulką albo skwarkami to już w ogóle palce lizać :) A, jeszcze chusteczki do okularów z W5 polecam! W porównaniu z tymi rossmanowymi to są o niebo lepsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×