Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lidlanka

Co kupić w Lidlu

Polecane posty

Gość ziuziu3232
chusteczki jednorazowe frotto rządzą!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona2
Juz nie raz czytalam ze przeciery pomidorowe Nostia z Lidla sa super, podpowiedzcie dziewczyny jak wykorzystujecie ten przecier? moze jakis przepis? bylabym bardzo wdzieczna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kdkdkdkdkd
upupup

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lidlomaniaczka
w lidlu robie prawie wszystkie swoje zakupy, procz owocow,bo sa bardzo drogie ale smaczne, a w szczegolności polecam : - ciasta, - galaretki, budynie, - slodycze : *cukierki Sweet Berg malinowe - sa przepyszne), * pierniki w czekoladzie (truskawkowe, śliwkowe), * czekolady Firstnice, * czekolady mleczne i nie tylko (szczegolnie z migdalami) * batoniki musli w bialej i ciemnej czekoladzie, * chipsy te są ok, choć nie jadam - pierogi ruskie, - pieczywo, - warzywa, - skrzydelka i udka foliowane, - sosy do salatek, - przyprawa do kurczaka, - curry, bazylia, - pistacje pakowane po 500 g - jogurty owocowe 250 g, 400 g - sery plesniowe, - serki do smarowania, - mleko PILOS, - mąka, - mrozone warzywa (mix) 750 g , - skrzydelka mrozone w marynacie, - frytki 1 kg, - platki kosmetyczne, - tampony, - chusteczki higieniczne,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lidlomaniaczka
- proszek do koloru 2 kg, - zele pod prysznic CIEN, - szampon Cien, - krem do ciala Cien z jojoba, - zelki kuleczka z dziurką :P - brzoskwiniowe - powidla ze śliwki, - dżemy, - ciacha maślane, - lody sandwich śmietankowe :) - lody 1l Ballino - bakaliowe, truskawkowe, - soki marchwiowe SITI, male i duze - precelki, paluszki, - herbata miętowa, - ice tea, - twarog chudy, - sezamki :) :),

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy ktos wyprobowal juz
te nowe szampony/odzywki z tej samej serii do wlosow do kazdego koloru wlosow ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja dla odmiany.....
ogórki w zalewie octowej z przyprawami-pychota ryba w pomidorach,papryce-pychota ser pleśniowy zupa tajska w puczce-pychota groszek z okrągłą marchewką-pychota salami w plasterkach filety z kurczaka,świeże i pachnące:) płatki kosmet tampony niby delicje pierniczki żelki wafelki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość what else my dARLINGS
?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W Lidllu......... Produkty z W5 Nie sprawdziły mi się tylko : płyn do mycia szyb i specyfik do czyszczenia płty kuchennej. Szczególnie polecam mleczko do czyszczenia zlewozmwaków, białego montażu w łazienkach, itd. Specygik do kibelków w żelu (podołał osadowi któremu nie dał rady Domestos ten poniżej linii wody), płyn do czyszcenia płytek ceramicznych, chosteczki do czyszczenia blatów/płyt kuchennych, chusteczki do czyszczenia powierzchni szklanych. Ponadto kompozycja owoców w syropie - jagody/truskawki/maliny/truskawki/wiśnie w słoiczku lub pudełeczku IDEALNE na koktajle owocowe - wystarczy wlać kefir i śmietanę do pojemnika, zawartość słoiczka/pojemniczka dosypać trochę cukru (wedle uznania) i wymieszać łyżką. Firma na M..... ale wyleciała mi z głowy. Super mają owoce i warzywa - długo się trzymają w lodówce/piwnicy. No i HIT! LODY WANILIOWE 2,5 l. za 10 zł! firmy EISSTEIN - rewela! z prawdziwą wanilią a ponadto "pakowane" nie poniżej linii opakowania, lub równo z nią (jak 90% lodów) a powyżej tej linii. pyszne wprost i tanie jak barszcz! No i kreda we wiaderkach - kolorowa dla Maluchów do rysowania! - kupiłam pół roku temu 2 opakowania za 6,90 i mam je do dziś do połowy pełne:), a że Dzieci mam (po mamuci;)) artystycznie uzdolnione, tak więc malują nią non stop:D, przeżyła kąpiele w basenie i obgryzania (nie łatwo ją ugryźć:D), Córa Sąsiadki kredę ma od ponad roku czasu - Dziewuszka ma 8 lat, więc jak wiecie jest na etapie "pani nauczycielki" od roku właśnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kefir 1,5 % Pilos w plastikowej butelce - teraz jest promocja i kosztuje 1,09 zł Twaróg chudy w takim okrągłym opakowaniu - ma o wiele lepszy smak niż innych firm i świetną konsystencję. Dżem z czarnej porzeczki słodzony fruktozą. Pieczywo chrupkie żytnie. Kabanosy Pikok. Makaron z pszenicy durum (rurki) za 2,25 zł. Przyprawa do ryb (genialna)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja polecam amaretto,dzin i nalewke wisniowa:) Nic nie poradze ze lubie alkohole:P Prócz tego mleko ,woda mineralna ,mleko skondensowane,szynka parmeńska,serki plesniowe,ciasto francuskie i ogórki konserwowe w duzych słoikach-rewelacja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość POdsumowując
JAk wiecie zapewne lidl ma wiele dobrych produktow takjak piszecie przez te 16 stron wydaje mi sie ze to zasluga tego ze wiekszosc z nich jest produkowana w niemczech czekolady pycha drogie ale pyszne czuc ze niemieckie:D pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja kupuję polskie
Właśnie w Lidlu jest wiele produktów produkowanych w Polsce i ja zawsze patrze na opakowanie i wybieram te z Polski. np. bardzo dobre i tanie mydełko robione przez polską "Barwę"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ostatnio pogorszył się płyn do
mycia naczyń w5,kupiłam po dłuzszej przerwie,bo skończyły mi się zapasy stare i rozczarowanie!!!porównałam starą butelkę z nową bo nowy płyn rzadki i jakiś dziwny i różnica -stara butelka na 333 zmywania,nowa na 250!!!ukryta podwyżka,zresztą obecny lidl to nie to samo,co parę lat temu-więcej promocji było,tańsze rzeczy,sam dobry dżem np kiedyś cena około3 zł,teraz 5,99!!!słoik im się zmienił!!tak,tak lidl ceni jakość(czasem),ale już taki tani nie jest!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lidl-europa wschodnia
Fakt, w Lidlu sporo artykułów jest jest pochodzenia niemieckiego (bo i sieć niemiecka). Ale Lidl występuje (chyba) we wszystkich krajach UE, więc krajowe i sprowadzone nie tylko z Niemiec produkty nie są rzadkością. Ja czasem poluję na artykuły polskie. I tak np. przez nostalgię i nie, żeby mi nie smakowało- kupuję mielonkę turystyczną;), kiełbasę śląską, krakowską... Uwielbiam cukierki z nadzieniem musującym (sparklingi)- odpowiednik zazoli. Używam kostek barwiących do spłuczki WC (W5). Z tejże serii - chusteczki nasączone - czyszczące, do wszystkich powierzchni. Uwielbiam lidlowski serek wiejski granulowany, bo lokalnie oferowane serki nie są do zjedzenia- za suche i gumowate. Poza tym u mnie w Lidlu można kupić wspaniałą czerwoną paprykę marynowaną, chyba w litrowym słoiku. Papryka przed zamarynowaniem jest pieczona i pozbawiona skórki. Marzę, aby więcej polskich produktów się pojawiało, bo tęsknię np. za śledziem bardziej w zalewie olejowej, niż octowej;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niedawno jak bylam w Holandii
to tam wlasnie robilam zakupy w Lidlu i powiem wam, ze ceny sa praktycznie takie same do tych w polskim lidlu jedyna roznica jest taka, ze holendrzy zarabiaja 3 razy tyle co my :P z lidla uwielbiam napoje energetyzujace, cieple lody oraz wysmienite pierogi z miesem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martaaa30.....
ja wole w 100% biedronke gatunkowo wszystko lepsze i tansze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Banknotka
Chyba sobie zartujesz z ta Biedronka?Raz w zyciu bylam w Biedronce i dziekuje- wszystko jakies takie biedne.Wole Lidla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obecna Biedronka to nie to
samo ,co parę lat temu...duża zmiana na plus!!!wiele markowych polskich produktów,tylko inne nazwy i ceny niskie,kto potrafi szukać tam,wie ,o co chodzi!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W lidlu lubię kupować płatki kosmetyczne Iseree. Są naprawdę świetne, jest ich 120 a kosztują niecale 2,50. Dawniej kupowalam w drogeriach duuuuuużo drozsze, np Velvett i te z lidla są bez porowanania lepsze, bo się nine rozwalacją, są dość grube. Balsamy czy mydła Dove bo są tansze. Czekolady wedel, bo duzo tańsze :) Rodzynki w czekoladzie takie w fioletowym opakowaniu, pychota. I dużo rzeczy jeszcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MarcinekNu2
Niestety Lidl stał się teraz drogi. Towary w promocji już nie są w takich dobrych cenach jak kiedyś. Nieraz patrzę na wyposażenie do warsztatu i do samochodu. Ceny podskoczyły od jakieś 30-40%. Czasem warto poszukać w sklepach firmowych bo można kopic to samo taniej niż w Lidlu. Została jeszcze cola FreeWay która jest naprawdę dobra i smakuje jak moja ulubiona PoloCola choć różnica w cenie ledwie parę groszy. Sery pleśniowe albo ich nie ma albo ceny powyżej 5 zł. To nie mało. Jogurciki też poszły w górę. Batony moje ulubione poszły o 30%. Ogólnie przestaje się opłacać kupować, choć jakość jeszcze jest niezła. Co do Biedronki, do dziś nie mogę zapomnieć smaku czekolady z Biedronki i napojów. Dzieci mi każą omijać ją szerokim łukiem. I jeszcze jedno - kompresorek z Biedronki rozleciał się po 3 użyciu a klucze z Lidla już niejeden samochód naprawiły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zrośnięte brwi
Folia aluminiowa, jakościowo nie gorsza o jana niezbędnego, tabletki do zmywarki w5, śledzie w sosie musztardowym,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hjhjhgjhh
A ja polecam orzeszki nerkowca, chyba Alesto :D Smaczne :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miecia873
Oprócz tego co napisaliście kupuję jeszcze w Lidlu: - herbatniki Choc Me w czekoladzie mlecznej - RE-WE-LA-CJA!!! - kiełbaski pieprzowe pakowane - obecnie jedne z najlepszych kiełbasek do grzania jakie kupuję - patyczki do uszu Iseree - papier toaletowy Frotto 4 rolki (bialy z zielonym wzorkiem) - wkładki higienicze Sempre Normal - serek wiejski Pilos - swietny! porownywalny z Piątnicą albo nawet lepszy (nie polecam za to tego z niemieckiej firmy - nie pamietam juz co z nim bylo nie tak, ale byl niedobry) Rewelacją był tez plyn do plukania Adritt bialy - jeszce nigdy ubrania tak dlugo i intensywnie nie pachnialy a otwierajac szafe mialam wrazenie ze odkrecam zakretke:) niestety wycofano go jakis czas temu i nawet nie mialam okazji go kupic:( - poznałam to cudo kiedy wracajac ze studiow pralam rzeczy w domu. Na jego miejscu pojawil sie doussy - aktualnie uzywam bialego i niebieskiego ale nie moze sie rownac z Adrittem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kup dal via
też taki płyn do płukania - polecam niebieski. Ładnie pachną biały i niebieski, ale niebieski dłuuugo trzyma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Soczyste mango
Nie polecam mydła w płynie do rąk Cien (niebieskiego w butelce z pompką). Pachnie jak babcine. Jestem niezadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak lidl dużo podrożałi nie
jest już tak atrakcyjny jak 3 lata temu!za to w Biedronce jakość się bardzo poprawiła a nadal tanio! w lidlu np konfitury 450 gr 2 lata temu po ok 3,5zł teraz to samo 5,99!!!!!żal,jadę do selgrosa,mam 1,2kg super dżemu za 7zł!!! i to polskiego dobrej firmy!!!(to taki przykład)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gambitrul
a na cholerę ci tyle dżemu????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przeprowadzka
Ja niedługo się przeprowadzam i w okolicy w której będę mieszkała mam do wyboru dwa duże sklepy Makro (którego nie znoszę mimo że mam kartę) oraz Lidla - jeszcze w nim nie byłam, także chcąc nie chcąc będę do niego chodziła, ale po przeczytaniu waszych opinii myślę że zakupy będą udane. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×