Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lidlanka

Co kupić w Lidlu

Polecane posty

Gość Doris1981
Ja w Lidlu kupuję stale: - środki czystości, piorące - jednorazowe nawilżane chusteczki do ścierania kurzu i zanieczyszczeń; najtańsze płyny do naczyć - 1,99 zł / 1 litr - używam ich do wielu czynności (mycia podłóg, prania); płyn do płukania tkanin Doussy lub tańszy (duża butelka - chyba 4 litry); szmatki, ściereczki, gąbeczki, - woda mineralna średniogazowana, wysokozmineralizowana Staropole Zdrój (na rysunku przestawiona jest kobieta)- 0,99 za 1,5 litra - najlepsza woda na rynku moim skromnym zdaniem, - żwirek dla kota 10 kg, - sos pesto, - ryby w puszkach, - makaron, - sos pomidorowy, koncentrat pomidorowy. Inne rzeczy (lody, jakieś słodycze, chrupki, mięso w promocji, czy mrożonki) od przypadku do przypadku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jan z pomorza
jo, z mojo Kachno kupujem karme dla Kuni. Majo w Lidlu świetno!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolina z Cieszyna
uwielbiam LIDLowe soki z biedronki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sempre mio dio
a ja kupuję chemię gospodarczą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A u Was w Lidlu można dostać bułki mrożone? Kupowałam takie w Anglii a u mnie w mieście w żadnym Lidlu nie ma;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TIinyMi
Osobiście uważam lidl za najlepszą sieciówkę jaka jest dostępna w polsce. Są tam produkty wytwarzane przez znane i cenione marki pod pseudonimami. Polecam np lody na patyku Gra... szczególnie czekoladowe. Kosmetyki Suhady Natural tez polecam kupiłam za jednym zamachem maseczkę do twarzy, tonik, i odrzywke do włosów. Spisują sie naprawde dobrze. Skórę mam dosc wrazliwa a kosmetyki do twarzy nie podowduja zadnych podraznienen, natomiast jesli chodzi o odzywke to jest to pierwsza odzywka do wlosow ktorej moge uzywac z czystym sumieniem. Jest naprawde godna polecenia. Moja skora glowy na zmiane sie przetluszcza i wysusza czego efektem jest lupiez ta odzywka nie powoduje zadnego z tych efektow. Jest naprawde rewelacyjna. Polecam rowniez kosmetyki higieniczna typu wkładki, podpaski, tampony. Srodki rzeczy W5 równiez są bardzo dobre. Produkty rybne typu pastelle i sledzie sa wytwarzane przez firme lisner. Szynki paczkowane np szynka shwarzwaldzka jest wytwarzana jako produkt regionalny dostępne rowniez w tesco za ok 7,99. Godna polecenia jest równiez np oliwa z oliwek i inne produkty w Polsce uwazaqne za produkty z gornej polki. Jest wiele produktów które są naprawde rewelacyjne i w bardzo korzystnej cenie dlatego wszystkich niezdecydowanych namawiam i polecam. Pozdrawiam TinyMi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lidlomaniak
musze sie zgodzic z przedmówcami,lidl według mnie jest najlepszym marketem . Aktualnie polecam : -herbaty typu icetea 1,5 l butelka pet za 1,99 zł (szeroka nakrętka,są równiez z mniejszą nakretka których nie polecam) smakuje jak neste . -szynke w dużych okrągłych plastrach (gebermajster czy jakoś tak) - pyszna poprostu. -parówki cienkie pakowane po 5szt. za 2,50 (duża zawartosc miesa,a nie jakieś mymłony) -tonic -gotowe hamburgery a nie polecam i tu piszę zupełnie powaznie : PREZERWATYW (rozleciały się wewnątrz kobiety :)) no chyba że to ja jestem taki ostry :P .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co powicie na temat ryzu
i kasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A CZY
W POLSKIM LIDLU MOŻNA KUPIĆ MEATBALLSY???????TAKIE JAK W ANGLII!!!!!w TUTEJSZYM LIDLU TZW.KULKI MOCY SA POPROSTU WYJEB....W KOSMOS!!!!!!!!!!!!ZAJEBISTE!!!!!!!!!!I MAM NADZIEJĘ,ŻE KIEDYŚ DOTRĄ DO POLSKI,A JAK JUZ GDZIES KTOS ZNALAZŁ TE PULPECIKI W PUSZCZE Z KURCZAKA TO PROSZĘ O NAMIARY!!!!!THANKS

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jagodowa18
Z LIDLA polecam: - soki przecierowe marchew z dodatkami - żelki mysze ((pyycha) - ciasteczka maślane - śledź w buraczkach (niezbyt tani, ale pyszny) - płatki z orzechami i miodem - sos do spagetti w słoiku takiej włoskiej firmy - ser w plastrach pakowany w opakowanie - chipsy niemieckie takie baardzo tanie ja jadłam serowo-cebulowe i naprawdę są dobre - kiełbaski wiedeńskie wieprzowe z serem nie polecam natomiast herbaty mrożonej 2l (kiedyś mi smakowała, potem przestała i dobrze, bo była z nią afera- pokazywali jak jest produkowana w jakieś hiszpańskiej fabryce)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teresa kopytko
twarożek z orzechami i ananasem,kielbaski wiedenskie,gotowe hamburgery,mieso kebab drobiowy, lasagne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarna gośka..
ja jestem zachwycona Lidlem , bo tam nigdy sie nie spotka zgniłych warzyw i owoców- sa one na biezaco usuwane przez pracownikow. sklep jest czysty, jest w nim porzadek i wszystko posortowane równo. całkiem inny niz tesco, gdzie rzeczy sa narozwalane , poprzesuwane w inne miejsce, ceny nie sa pod towarami.. polecam z Lidla: a) serki do chleba, np. czosnkowy Pilos, sa w nim cale kawałki czosnku i ziół, nie jest oszukany b) mleczko zageszczone w tube np. kokosowe z wiorkaqmi kokosa w srodku c) pieczywo d) jogurty e) masło czosnkowe w różowym opakowaniu f) słodycze-niemieckie g) pizza Alfredo - njlepsza mrozona pizza, nawet markowe pizze sie chowaja przy niej h) lody np. w kubeczkach o smaku tiramisu albo capuccino i) wszelka chemia i kosmetyki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarna gośka..
a i jeszcze ciekawostka! lidl ma sklepy w całej europie oprócz Białorusi, Ukrainy, Rumunii, Bułgarii i Rosji oraz Litwy sprawdzilam w necie. a to pewnie dlatego, ze ten sklep dba o czystosc i warunki sanitarne sklepu i towarów, a nasi wschodni sasiedzi mogliby miec z tym problem i mogliby popsuc opinię tej sieci sklepów. :) bo akurat w najbiedniejszych nie ma Lidla :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mailer demon
co powiecie na temat środków czystości z lidla? zastanawiam się nad kupnem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cooola cola
najlepsza jest 2l cola z lidla..pycha:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość plyn do plukania
z lidla mnie bardzo uczulil, ja nie polecam, chociaz sa o nim bardzo pozytywne opinie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam płyn do płukania jakiś na D ale koncentrat butelka 1,5 litra ładnie pachnie a i szampony Cien też sa fajne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matruśka78907654567
wafelki orzechowe (a może czekoladowe?) w 0,5 paczkach soki marchewkowe w dużych butelkach kabanosy jogurt grecki kefir pilos ser gouda holenderska w dużych kawałkach z czerwoną skórką (drogi, ale warto) gin serek ziołowy do kanapek w biało-zielonym pudełeczku ryba mrożona (nazywa się chyba filety z ryb dorszowatych) musli i płatki goodies piwo w brązowych butelkach, niemieckie...nie pamiętam nazwy, na kartonie ma też mały znaczek lidla majonez mikado odradzam kupowanie jogurtów naturalych pilos, juz wiele razy trafiłam na plamę pleśni po ich otwarciu....inne produkty tej firmy są świetne, zwłaszcza kefir

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość plyny do kapieli cien
(te kolorowe, rozowe, zielone, pomaranczowe, biale) sa super herbata tekanne nadziewane bagietki i ciabatty do piekarnika (pyszne!) sorbety owocowe w multipakach dodatki do dan w woka z tygodni azjatyckich ser zolty (taki prawdziwy made in netherlands) nie pamieram nazwy, ale patrzcie na producenta plyn lawendowy cien dla niemowlat gumowe buty (fajne i maja super aplikacje) szczotka na kiju do mycia tarasow, terakoty i bruku, ktora sie podlacza do szlaufu ogrodowego (super!)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość plyny do kapieli cien
no i jeszcze soczki dla dzieci w multipakach, ktore mozna im wydzielac do szkoly do lunch boxow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość plyny do kapieli cien
ktos u gory pytal o bulki mrozone: - tak sa! pisalam o nich wyzej! na kilkanascie minut do piekarnika :) to pewnie o nie ci chodzi. ktos jeszcze pytal o meatballsy: - w lidlu ich nie szukalam, ale kupuje oryginalne szwedzkie w sklepiku w ikei, bo tam tez czesto robie zakupy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jenk
Najlepsze na świecie ciastka Sasanki (Tastino) coś 3.99 .Teraz sery francuskie.musztarda dijon,salami z orzechami ,szynki dojrzewające,ślimaki z masłem czosnkowym ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teraz ja____
mówcie co chcecie ale najgorsze w LIDLU sa jajka .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jedzenia z lidla nie kupuje
jakoś nie mam przekonania za to kupuję chemie i bardzo polecam serię z W5: tabletki, sól i nabłyszczacz do zmywarki płyny do czyszczenia łazienki płyn do czyszczenia kuchenki czy też zlewu płyn do mycia naczyń mleczko do czyszczenia płyn do wc płyn usuwający kamień Tyle pamiętam ale naprawdę z W5 chemia jest fantastyczna. Proszków do prania nie kupuję bo mam swój sprawdzony niemiecki ariel i przy nim zostaję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość werf
usmialam sie z tego drzemu!!! heheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zainteresowana podkarpacianka
płyn do płukania dousy proszek maxitrat do białego nabiał pilosa, słodycze żelki chipsy piwo piast

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×