Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość puniaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

czy to moze byc ciaza?

Polecane posty

Gość puniaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

mam pytanie,wspolzylam pod koniec czerwca,na poczatku lipca mialam zwyczajny okres i do donia dzisiejszego niemam okresu,czy to moze byc ciaza,tak bardzo dziwnie rusza mi sie brzuch jakby cos tam oddychalo,czy ktos mial taki objaw?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a moze test
? tak, to moze byc ciaza. ale dopoki nie zrobisz testu, nie dowiesz się tego na pewno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moim zdaniem NIE
po pierwsze piszesz , ze współżyłaś pod koniec cyklu kilka dni przed miesiączką a owulacja jest 14 dni przed miesiączką bo II faza cyklu jest stała, po drugie miałaś normalny okres a przy ciąży zdarza się ale jest raczej bardziej skąpy po trzecie to za wcześnie żebyś czuła ruchy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam 28
taaaa oddycha ci w brzuchu OBCY!!! urodzisz kosmite!!! hehehe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość puniaaaaaaaaaaaaaaaaaa
no lae jak sie jest w ciazy,we wczesnej ciazy to nie czuje jakto dziecko oddycha,bo to naprawde dziwne,jak wstrzymuje oddech to brzuch dalej sie rusza jakby cos oddychalo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
P pierwsze zrób sobie test jeśli to nie pomoze to zrób także badanie krwi to da wynik na 100%. Ale mi się wydaje że nie jesteś. Ale kto wie......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Te \"ruchy\", o których piszesz to tętnienie aorty brzusznej :) Przyłóż dłoń na brzuch jakiejś osoby, najlepiej szczupłej, która Ci na to pozwoli i poczujesz to samo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość puniaaaaaaaaaaaaaaaaaa
JA SAMA JESTEM BARDZO SZCZUPŁĄ OSOBĄ ALE NIGDY WCZESNIEJ NIE ZWRACALAM NA TO UWAGI,no ale przeciez zatrzymuje oddech wiec nie oddycham,to dlaczego to sie tak rusza,a normalnie jak sie jest w ciazy to w ktorym miesiacu widzi sie ruchy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyno - aorta brzuszna to wielka tętnica, która biegnie (upraszczając) przez środek ciała! To, czy oddychasz, czy nie (do pewnego momentu oczywiście :D ) nie ma wpływu na to, czy aorta tętni, czy nie. To tak, jakbys wstrzymując oddech zatrzymywała też pracę serca \"D A ruchy płodu ciężarna, która jest w ciąży po raz pierwszy odczuwa w około 20 tygodniu i na pewno nie sa to na początku takie silne ruchy. Nie jesteś w ciąży. A test można kupić w każdej aptece i np w Rossmanie za 10 zł :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matko co za ludzie
dziewcyno ruchy dziecka chcesz odczuwać na poczatku ciaży? Matko co zaludzie. Weź się lepiej za naukę albo coś pożytecznego dla twojego wieku a nie za sex. Na dobre ci to wyjdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja \"ruchy brzucha\" zauważyłam jak byłam chyba w 25 tyg. ciązy ;) więc to raczej niemozliwe by ledwo zajść i coś czuć... Ale to fakt test kupisz w głupim supermarkecie, to chyba lepsze niz pytać na forum..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
każdemu drży brzuch - każda szczupła osoba, która położy sobie na niego np pierścionek widzi że \"podskakuje\" ... to nie ciąża, gdyby tak było to miałabym już cały żłobek ;) a jak narazie jedno próbuję zmajstrować z mężem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×