Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Nocna MANIA

Kto nie może spać niech się wpisze.Zobaczymy ilu nas jest.

Polecane posty

Gość ginztonikiem
Jedna ze zmian cieszy mnie najbardziej.W szkole średniej zaliczali mnie do ,,wieśniaków'',a terz ci co szydzili szukają działki koło mnieniemogąc już w mieście wytrzymać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a z komputerow, to ja tez commodore mialem, pc to juz pozne lata :p i glownie to sie tez po drzewach lazilo, biegalo po lasach, w pilke gralo chyba tak bardzo sie nasze roczniki nie roznily a wczesne lata 90te to przeciez byl cyrk, nie kapitalizm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bywam dzięki za cynk :) oj...aż mi się tak ciepło w serduchu zrobiło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pamiętam jeszcze coś....mój tatuś jako pierwszy na naszej ulicy ( a nie byliśmy bogaci) kupił magnetovid i kolejki się ustawiały...kumple pożyczali filmy i Tatuś interes kręcił;) oczywiście najpierw sami do 3, 4 nad ranem ślęczeliśmy nad filmami...eh, jak pięknie było....bosze....a ja wtedy myślałam, że mam takie straszne problemy....a teraz rozwód przede mną i walka....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bywam, ale nie wiesz co to stan wojenny, a my wiemy, bo nam teleranka nie dali, tylko Jaruzelskiego na otarcie łez. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez namietnie ogladalem filmy na video mialem kilka ulubionych ktore w kolko moglem ogladac ostatnio widzialem jakis w tv, straszna zenada :D no ale wtedy sie nie wybrzydzalo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ginztonikiem
Ja pamiętam kompiele na golasa wieczorkim w rzece,tanie dobre wino wypijane litrami i nikomu palma nie odbijała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TTTT?nie ma Cie nie posterunku???????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
beti31-co nas nie zabije to nas wzmocni! zdrowas,pieknas-dasz rade!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ginztonikiem
czy ktoś mnie szukał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ginztonikiem, w liceum kapalismy sie po nocach w morzu, pod albo na koniec roku tez bylo wino, piwo i tez bylo wesolo do tego jeszcze nagminne wagary :o troche duzo opuszczalismy lekcji, le nigdy nie przekraczalismy pewnych granic wokol nas juz byly prochy wszedzie, nam sie jeszcze jakos udalo tego uniknac, ale jesli kiedys bede mial dzieci, to bede chyba surowym ojcem :o bo mam dosc jasny obraz co sie teraz czasem wyprawia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochanko, niby nie koniec, ale jednak zamyka się pewnien rozdział i jeżeli nie robi się tego z klasą, to już inna para kaloszy...ale co tam muszę dać radę, dla siebie, dla córek, ewe dzięki za wsparcie....sory, że zawracam gitarę, ale z kimś muszę pogadać, z mężem niestety nie mogę, z domu wyjść też nie....a wyszłabym....z miłą chęcią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ginztonikiem
Najlepsze było pite kolejno zgwinta,i wszyscy zdrowi,nikt z towarzycha się nie stoczył.Kontakty dalej utrzymujemy,jednym powodzi się lepiej ,inni mają jakieś problemy,ale ogólnie jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mi się też nie chce spać, u mnie jest 00.25 ale zaraz i tak się położe bo jutro muszę wstać rano :) Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bywam---> nie chodzi o to, by być surowym ojcem, chodzi o to , by być i mieć dobry kontakt z dzieckiem. Dużo rozmawiać i dobrze wypełniać mu wolny czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokladnie.. w ciekich czasach przystalo zyc mojemu 2 letniemu synkowi:) no wlasnie:synkowi\".na USG mialam zalamke gdy okazalo sie ze bedzie chlopiec bo mialam schizy czy sobie poradze z jego wychowaniem;) do dzis nie wiem jak to zrobic zeby byl uczuciowy a jednoczesnie twardziel;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do beti
Zalozylas topik w zlym dziale/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja pamiętam te winka patykiem pisane ;) kiedyś jedno zakorkowane kupiłyśmy (że niby to lipszejsze), a że na stadionie brakło korkociągów, to jebut o mur....i żeby z takiego rozwalonego baniaka nie pić, znalazłyśmy jakiś plaskikowy kubeczek, wypłukałyśmy winkiem (bo jakby nie patrzeć to alkohol) i siup...:D boszeeeeee jak cudnie to wspominać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
beti---> coś o tym wiem, ale jako dziecko rozwodzących się i klasy na pewno tam nie było, bo sporo było do dzielenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gin, czyli zycie :) fajnie wlasnie jak w paczce, gdy wszyscy zaczynaja samodzielne zycie, nie ma czegos takiego jak zawisc czy zazdrosc wtedy nie ma znaczenia komu sie wiedzie lepiej a komu gorzej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do do beti-----------> wiem, za późno się zorientowałam...uhahałam się z tego trochę, ale cóż poszło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ginztonikiem
Patykiem korek do środka i po problemie.Najgorszy był kac,i szybkie ucieczki z wc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do beti
To zaloz na uczuciowym, a ten ze erotycznego na smietnik:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochanka, wiesz, tak patrzac wstecz, to czasem zaluje ze mi po dupie nikt nie dal jesli dziecku za szybko sie pozwoli na pewne swobody, to tylko od zbiegu okolicznosci zalezy czy wyjdzie mu to na dobre czy na zle ja mialem dosc duzo szczescia, ale rozne glupoty robilem dzieci SA glupie, a przez to bezbronne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×