Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Nocna MANIA

Kto nie może spać niech się wpisze.Zobaczymy ilu nas jest.

Polecane posty

Roros -Warka Strong :P Zbrodnia -widać Cie widać :d ale mnie już nie widac bo ...znikam :) Wszystkiego naj dziewczyny 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beti31
kawiarko------------> czy dobrze? hm, nie zastanawiałam się nigdy nad tym, przywykłam, teraz już spadam, jutro znów się pojawię podpisać listę, papatki i dobrej nocy wszystkim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kawiareczko Powodzenia🌻 jutro przemyslimy jeszcze raz plan napadu na lodoweczke To Tu To Tam............;) Kolorowych snow;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kawiareczko🌻 gdzie Jest To Tu To Tam?;) moze barykadyje okna przed wlamaniem:D;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roros 🌻 Kawiarka 🌻 Netefilka 🌻 Ola 🌻 Natalisa 🌻 Beti 🌻 Blondi 🌻 Zbrodnia 🌻 Ojj.. długa ta lista Pań, ale kwiatków nie zabraknie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich🖐️ Nie będę pisac tak jak TTTT bo mi wkład się skończy:P:);) Roros czy to dzisiaj ma być ten skok 100-lecia???:>:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Łoooooo matko!!! Wszystko czarno na białym trzeba Ci pisać :P;) Chodziło mi o wyliczanie wszystkich z którymi się witałeś a ja zrobiłam to hurtowo :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaraz \" nie wiedziała\" - ja wiem czego CHCĘ :P Taaaaaa : Panowie nic na siłę -wszystko młotkiem:P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beti31
Tak jak obiecałam, wpadłam podpisać listę ;) pozdrawiam nocych marków, kawiarko, widzę, że Ty jak zwykle na posterunku :) za długo dziś nie posiedzę, bo w środku nocy (5:30) muszę wstać. Ale dopóki mnie nie zmorzy, jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Beti :)🖐️ Ja muszę tu bywać bo kto Wam kawe zrobi i poda;) Gdzie się wybierasz tak w środku nocy?:>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pyza69
fajnie sie masz. to możemy częściej wpadać na kawusie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pyza🖐️:) Jasne możecie -zapraszam i nie odmawiam ..oczywiście - kawy;):P:D TTTT ano można ... i Twój wyciągnięty ozorek wskazuje na to ,że Ty wiesz jak można go dać kobiecie:D;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe, dzięki za opinie.. nie wiedziałem, że to ozor :D Juz go wiecej nie pokaże :D Można dać w doniczce, ale chyba nie jak się witamy ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×