Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Nocna MANIA

Kto nie może spać niech się wpisze.Zobaczymy ilu nas jest.

Polecane posty

Gość beti31
o nowe buźki widzę :) to tu to tam dzięki za badylka, kawiarko na razie jeszcze się nie wybieram nigdzie, przejrzałam tematy i jak zwykle ugrzęzłam na swoich ulubionych literakach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakiego znowu badylka? ;> To ja się staram, po jakichś ogrodach skakam by nazbierać troche róż bo wszystkiego kwiaciarnie pozamykane a Ty mówisz, badylek? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ta kradzionym -przepraszam \"pożyczonym \" kwiatkiem chce nas ułaskawić i to w dodatku z kolcamii jeszcze tak \"pięknie\" pisze o swoim POŚWIĘCENIUUUUU!!! Łobuz:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TTTT i tu się mylisz!!! Potrafimy:) Gdzie podziały się wszystkie dziewczyny? Ej nie zostawiajcie mnie jeszcze:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beti31
to tu to tam chylę czoła i wybacz za badylka, niech będzie, że wierzę w ten trud :P:P :) kawiarko nie wiem gdzie reszta ale ja jeszcze nie śpię; a przy okazji jedno pytanie, banalne ale jednak...jak mogę odzyskać hasło do profilu na cafe? Mam jeden czarniutki login ale ni huhu nie pamiętam hasła, jedyne wyjście zarezerwować nowy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość belindara
ja, ja, ja nie śpie i długo jeszcze nie pośpię!!!:( www.osobie.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Calineczkateż szuka
Ja też nie śpie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm.. Dziekuje Beti ;) Jedna potrafisz docenić :D A ja będę mykał chyba.. może wpadne jeszcze jak nie zasne.. :) Dobranoc :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Calineczkateż szuka
Już wszyscy idziecie spać?sama nie będe siedzieć może jutro zaglądne szybciej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oki, ja już się pożegnam, dobrej nocki wszystkim, hurtowo (wybaczcie lenistwo) życzę, papatki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie 🌻 kwiaty doniczkowe mile widziane;) Kawiareczko🌻 To Tu To Tam;) i reszta Nocnych Markow;) Marek to fajne imie:D;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kawiarko, ja bym prosil herbatke :D Bo jedna to za mało dla mnie ;) Teraz to wlasciciel tego ogrodu wypuscił kilka piesków :D I ciezko zerwac te kwiatki.. ale coś wymysle zaraz..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TTTT a Tobie ciągle mało i mało;) Ja myślę,że coś wymyślisz i będzxiemy zadowolone:>:) Roros:)🖐️🌼 Gdzie Cie wczoraj wcieło???:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To Tu To Tam;) lubie dostawac kwiatki;) Kawiareczko;) jak mam gosci to nie ma mnie w neciku:Dwczoraj padłam jak komar od Podczytywaczki🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No jasne jak goście to nie możesz być i tu i tam ;) Ciekawe co wymyśli dla nas TTTT Hmm a co z naszym włamem?:>:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kawiareczko długo robisz tą herbatke dla To Tu To Tam;) lubisz z cytrynka i ile cukru?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlamanie aktualne;) tylko ciiiiiiii ;) musimy ustalic co zrobimy z wielkim psiakiem To Tu To Tam wiem ze ma slicznego kotka ale to chyba nie istotne;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kawiareczko jest okazja uzgodnic co i jak z tym wlamaniem;) jakie Masz pomysly?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×