Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Nocna MANIA

Kto nie może spać niech się wpisze.Zobaczymy ilu nas jest.

Polecane posty

No ja myśłe,że Ty ze względu,że lepiej i dłużej znasz TTTT będziesz miała lepsze pomysły...zdaję się na Ciebie:);)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie znam To Tu To Tam osobiscie:D z tymi zwierzaczkami to zart;):D podaj pomysly na wlamanie do To Tu To Tam ;) jestem glodna a czuje ze Jego lodowka jest wyposazona w jedzonko ktore lubie;) teraz jem tylko arbuza......a w lodoweczce To Tu To Tam musza byc jakies pysznosci;)mniammmmmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
upssssssssss no to wpadlam ..;) wiesz To Tu To Tam wlamac sie do Ciebie i Twojej lodoweczki jest ciekawiej ;) ale jesli zapraszasz na pyszne jedzonko to ja oczywiscie jestem za;) dzieki za zaproszenie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co.. poplanujcie sobie ten napad, a potem mi powiecie co i jak :) Ja w tym czasie mykam.. bo i tak rozmawiacie między sobą.. ale rozumiem, takie \"babskie\" pogaduchy ;) Miłych Wam :* 🌻 :* 🌻..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taaaa znowu wszystko ja -no Ok:P:) Pytania do TTTT: 1- gdzie mieszkasz(podaj woj.) 2- na którym piętrze mieszkasz 3- masz psa 4 - najważniejsze czy możemy zrobić to co planujemy???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kawiareczko o napady sie nie pyta tylko dziala;) ja tez musze wiedziec jaka wedlinke przygotowac dla psinki [jesli Posiadasz pieska To Tu To Tam i kicia co lubi?;)] wlamanie musi byc perfect;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
obrazalski Jestes ? nigdy nie mialam okazji powiadziec Tobie dobranoc.. moze teraz to powiem dzieki za kwiaty kolorowych snow ;*;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze ale Wam dobrze juz spicie* a ja jeszcze tu zagladam........ Podczytywaczko🌻 skladam reklamacje moje serducha uciekly i jast mi smutno. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podczytywaczka.....
ale mnie omineło😭 czasami mi sie zdarza spac w nocy:classic_cool: Roros nastepna przesyłka juz w drodze:D 👄 dla wszystkich:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hm.. dzisiaj nie będzie kwiatów :) Ale za to mam ładna piosenke ;) Toploader - Dancing in the moonlight :) Prosze, ją sobie sciągnąc na kompa wszelkimi sposobami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to wy jeszcze nie spicie
ale macie dłuuuga bezsennośc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kawiareczko🌻 To Tu To Tam;) dzieki za tyt. i wyk. jutro sciagne cala armie i odszukam tego utworu w neciku;) dzieki😘 za pamiec;) jestem pozno mialam gosci;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona_zakrecona
🖐️ :) mi sie nie chce jeszcze spac :O cos bym zjadla i do kogos sie przytulila ...eh :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Calineczkateż szuka
Ja też nie moge spać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ona _ zakrecona🌻 wlasnie zjadlam kanapke z wedlinka i pyszna salatke mniammmm;) moze skocze do kuchni po kolejna porcje dla Ciebie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Calineczko🌻 zmykam Dziewczyny jestem padnieta;)Dobranoc milych snow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona_zakrecona
Roros ...🌼 O jaka kochana z Ciebie kobietka ;) salatke to bym z przyjemnoscia zjadla poprosze :) a ja mam winko i juz Wam podaje lampki i nalewam Y Y ;) calineczka... 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona_zakrecona
kawiarkaaaa ... witaj :) dla Ciebie rowniez Y ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Calineczkateż szuka
O winko bardzo chętnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×