Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Nocna MANIA

Kto nie może spać niech się wpisze.Zobaczymy ilu nas jest.

Polecane posty

Witam:) Przepraszam za moje wczorajsze zniknięcie ale...net mi padł:( Mam nadzieję,że dzisiaj będzie OK;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A nic chyba złego.. Boli mnie tylko głowa tak jakbym czymś dostał :| Ale już lepiej.. jednak te tabletki działają szybko :P A kanapeczki to już wysyłam :) Nie musisz otwierać okna, mój gołąbek wpadnie przez komin :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kawiarka🌻;) To Tu To Tam skad Wiesz ze mam kominek? .. a to ciekawe;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To Tu To Tam to.. Ty .. Jestes.. zly..? a na kogo? mozna wiedziec? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To Tu To Tam dzieki za kanapeczki :P wlasnie sobie sama!!! zrobilam szynka z pieca , oliwki z migdalami i jeden pomidorek z sola;)mniam Przez Ciebie umarlabym z glodu;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sialala
nowlasnie najgorszze jest to, ze i jesc sie od razu zachciewa;) ide do lodowki po deserek owocowy.... zamkne oczy jak bede przechodzila kolo lady, na ktorej jest ciasto!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kawiareczko sa dwa wyjscia; wlamiemy sie do kuchni To Tu To Tam albo poprosimy o kanapki jeszcze raz;) wybieraj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
popieram jestem szczupla wysportowana osoba i sadze ze razem zrobimy dobry skok na kuchnie To Tu To Tam;) sprawdzimy co ma w lodowce na jutrzejszy obiad?:D;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roros.. przeciez wyslalem kanapeczki ;> Do Ciebie Kawiarko tez.. A nie prosciej tak powiedziec co byscie chciały na obiad niz napadać na moją lodówke? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to mamy problem bo też jestem szczupła i jak my dwie takie mizeroty damy radę zrobić ten włam???:> Nie tylko w lodówce możemy poszperać;):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To Tu To Tam wydalo sie......... to ja jestem zla osoba wrecz wlamywaczka:D a wracajac do obiadku to co nam morzesz ugotowac?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To Tu To Tam możesz dla mnie zrobić ...golonkę po bawarsku i piwko do tego ..mniam...głodna się zrobiłam:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kawiareczko;) Widzisz To Tu To Tam przestraszyl sie nas :D;) przybij piatke Jestesmy najlepsze;) hehe .. he ..he..:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak , tak sadze boi sie ze musi dla nas ugotowac obiadek[ jem duzo] ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hm.. ach te kobiety, zamiast poczekać na odpowiedz to same sobie coś ubzdurają :P Nie boje, tylko zapewne macie takie wymagania, ze bedzie ciężko sprostać zadaniu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziwne To Tu To Tam;) To bardzo dziwne ze sie mnie nie boisz? ;):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×